reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam przedswietecznie:tak:

P. oczywiscie musiał dzis do pracy pojechac:-( dupa...
i szef widzi ile znaczy dla nas jego praca, tzn jak sie meczymy i dostał 200zł wiecej wypłaty:-D zawsze cos... :-p

Paula... to extra!!! tak trzymaj! :-) Jestem z Ciebie dumna...
Tysiolek, Pasibrzuch, zróbcie to samo co Paula:tak: Nie dała sie małej i prosze, piekny rezultat! 3mam i za was kciukasy!!!:tak:

Wczoraj ciotka wpadła z odwiedzinami i obdarowała nas paczka haggisów, ciekawe jak u nas sie sprawdzą, po nocy jestem zadowolona. Tzn z pampków kupka sie czesto wylewa na plecki, a hagisy maja gumke na plecach i kupka siedzi w srodku:tak: No zobaczymy jak bedzie dalej... .

Zaraz zbieramy sie na spacerek i przy okazji wejdziemy do Koscioła poswiecic jedzonko:tak:
Ale i tak mam fajnie, bo jedyne co musiałam zrobic to pisanki:-D Jutro juz na sniadanie jedziemy do moich rodziców, a w poniedziałek jestesmy u tesciów wiec w domu gotowac nie musze:tak: Dlatego tylko ze swieconką polecimy i wezmiemy rodzicom, bo tam zostali tylko moi bracia i to przeciez siara, zeby którys z nich ze swieconka poszedł:-p Jedynie sniadanie w pon. zjemy w domu, ale to pewnie zjemy te pisanki:-D

No nic, Wesołych Świąt mamusie!!!;-)
BoboVita - Świąteczna Kartka Wielkanocna
 
reklama
aga ja mu to nan tylko raz podałam wczoraj po 16 ,teraz juz spowrotem to pepti podaje ,kurcze jak nie urok to sraczka:-(niedawno zjadł mam nadzieje ,ze teraz juz mu przejdzie i nie rzygnie:tak:
 
Hello

Dziewczyny dziękujemy bardzo za rady i troskę !! Wczoraj pomyślałam, że przeczekam do rana i jak będzie dalej tak samo to do lekarza i cieszę się że nie spanikowałam :tak: w nocy budziła się już tylko 4 razy a z rana wróciła do nas moja dawna roześmiana i rozgadana Julka :tak: chyba skok miał swój kulminacyjny punkt.


Małogorzatka
ja się chyba mogę wypowiedzieć w tym temacie ja też :tak:dołączyłam dopiero w styczniu na początku czułam się obca miałam wrażenie że nikt nie zwraca na mnie uwagi :-p nawet chciałam przestać pisać ale pomyślałam jeszcze parę postów nie zaszkodzi i jakoś się "wkręciłam" Dormark dobrze gada tu zawsze można się wyżalić, pośmiać :tak:a na nasze rady zawsze możesz liczyć.

Agniecha to strasznie przykre, m nigdy nie mieliśmy problemu gdzie jechać bo moja rodzina jest prawosławna a M katolicka więc 2 razy świętowaliśmy a w tym roku Wielkanoc wypada razem i co kłótnia ale ja ustąpiłam jedziemy do teściowej :dry: proszę o worek szyszek i sms-y z zaklęciami :-D

Kacha Ty chyba masz jakieś akumulatorki wbudowane :-D

Paula gratuluje samozaparcia :tak: Cycochy zwciężyły!! U NAs niestety od samego początku były na spalonej pozycji :-(


Ja mam 150 sztuk Huggiesów które leżą w kącie skusi się któraś?
 
Dzien dobry slicznotki

Chyba sie wsciekne, cos wcisnelam i zamknela mi sie karta z gotowym postem wrrrr!!!

To tak tylko pokrotce i z pamieci:

Paula, Tysiolek, Andzia, Pasibrzuch, Beti, Pumpkin - trzymam kciuki za mleczko w cycusiach

ASIAX - zobaczysz co powie lekarz, ale jak dla mnie to rehabilitantka Was naciaga - rok rehabilitacji - bez przesady! Tym bardziej, ze sama widzisz poprawe

Sylwia - odczekaj moze jeszcze troszeczke, moze nan podraznilo zoladeczek i dlatego pozniej jeszcze wymiotowal? Wiesz, jak to z lekarzami... czasem na sile wyszukuja choroby, a moze nic sie nie stalo.

No i jak juz sobie skladamy zyczenia to i ja sie dolaczam:

Zdrowych i radosnych Swiat, abyscie spedzily je w milej, rodzinnej atmosferze i zeby sama milosc goscila w Waszych domach i sercach.
 
u nas ostatnio się sprawdziły pampki z biedronki dada:-) na dzień są ok, bo na noc to daję pampersa bo praktycznie nie zmieniam jej pieluchy w nocy to musi być coś co wytrzyma jej dzieła:-D

moja to ma żołądek jak kamień stwierdziłam lecimy na cycu, ale czasem dostała butle i było to Nan, bo tak w szpitalu było, a teraz zaczęłam jej dawać Bebiko, bo dostaliśmy i tak by się zmarnowało i wcina aż jej się uszy trzęsą tylko szkoda że nie z cycusia, bo pociamciolić sutka to i tak musi po butli, ale chodzi o to, że nic jej nie było a kupka ok żadnych wymiotków ani nic jest super:tak:

jak dobrze, że ja na święta do babć jadę chociaż jakby nie było Polci to zapewne coś bym upiekła bo lubię, ale przy tej terrorystce nie ma szans;-)
 
Dzięki dziewczynki :-) postaram się jakoś do was wkręcić i zadomowić :-) .My juz jesteśmy po święceniu u nas jest piękna pogoda nic tylko spacerować,a tu tyle w domu roboty:wściekła/y: Powiedzcie mi kochane czy wasze dzieciaczki ślinia się i wkładają piastki i paluszki do buzi bo moja Nikusia ostatnio bardzo i nie wiem czy ja dziąsła SWĘDZĄ CZY CO,ALE TO CHYBA ZA WCZEŚNIE?I wogóle parę dni temu byłam z nia u lekarza bo strasznie pociły jej się dłonie i stopy ma je aż tak nieprzyjemnie wilgotne i okazało się że ma niedobór witaminy D3 ciekawe dlaczego:-( .Ide chyba na spacerek :-)
 
Dzięki dziewczynki :-) postaram się jakoś do was wkręcić i zadomowić :-) .My juz jesteśmy po święceniu u nas jest piękna pogoda nic tylko spacerować,a tu tyle w domu roboty:wściekła/y: Powiedzcie mi kochane czy wasze dzieciaczki ślinia się i wkładają piastki i paluszki do buzi bo moja Nikusia ostatnio bardzo i nie wiem czy ja dziąsła SWĘDZĄ CZY CO,ALE TO CHYBA ZA WCZEŚNIE?I wogóle parę dni temu byłam z nia u lekarza bo strasznie pociły jej się dłonie i stopy ma je aż tak nieprzyjemnie wilgotne i okazało się że ma niedobór witaminy D3 ciekawe dlaczego:-( .Ide chyba na spacerek :-)


Moja też sobie wciska piątki do buzi ale w jej przypadku to forma uspokajania się no i chyba to lubi. Niestety robi to tak intensywnie że ma małe odparzenia.

Co do niedoboru D - to dajesz jej suplement?
 
reklama
hej hej Kobietki :)
witam się światecznie - już poświęconec - byłam z Amelką hhehehe mama mi powiedziała że jest o 11.30 i pojechałam na marne bo świece nie jest na 13.30 heh już chciałą sobie sama poświęcić koszyczek hyhyhy ;-)

dzięki dziewczyny 0 też własnie tak myślę że Ona isę rozleniwiła - nie chce cycka ja jej podaje butle i się kółko zamyka - dzisiaj bede twarda ! i nie dam jej butli - kupiłam sobie dzisiaj dwie fiolki ricinus communis 5CH i będe walczyła o mleczko hihihih :-) wiem że niedługo będe konczyła karmić cyckiem - ale co 2 tygodnie dłużej to zawsze lepiej prawda? tak mi się bynajmniej wydaje :-)

uuuu ale mi isię Amelka własnie zkasztaniła hyhyhy lece ją przebierać :-)

jak tam przygotowania świąteczne?
ja już naszczęście wszystko mam porobione uuuuuf ! nawet wymysliłam fajny sposób podania jajek - zrobiłam jajka faszerowane pastą jajeczną z łososiem i pitruszką i mmmm pyszotka mówie wam ! łatwe szybkie a jednak urozmaici truszkę ten stół wielkanocny :-)
 
Do góry