reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
:tak:
Dormark oby ten Twój gin się mylił co do tej sylwetki ;-):-p Ja nie chcę wracać do tej sprzed ciąży, bo teraz zdecydowanie mniej ważę:-p

Morka wiesz tak to już jest, że jak już dzieci są na świecie to lista aktywnych mamusiek na BB się zmniejsza. Na grudniówkach 2007 też nas było sporo, a teraz dużo dziewczyn już nie pisze.

Kurcze moje maluchy jeszcze szaleją, litości dla starej matki nie mają ;-):-)
Kacha wawa -:tak:ja tez na swoja nie nazekam , mowie to do dziewczyn z problemami:tak:.
Ja powinnam sie polozyc , ale jakos mi sie nie chce, ciesze sie cisza i chwilami bez slowa mamo.,:-D
 
Z tym przesileniem wiosennym to chyba coś jest na rzeczy, bo moja od 2-3 dni pół dnia przesypia, a mimo to w nocy bez budzenia śpi:szok: a cycuś raz na 3h i nawet się więcej nie domaga;-)
może to od tego, że spędzamy na dworzu 3h minimum i się dotlenia dobrze:tak:

yol_a: ty się nie łam bluzkami - to nie twoja wina - teraz taki chłam w tych sklepach albo chińszyzna taka sfilcowana - dziewczyny - wieszaki już nie są w modzie :-D morka dobrze radzi - poszuka w second handach - z zagranicy zawsze większe rozmiary mają niż u nas

no nic - dzidzia już zasypia, a ja idę z małżem pooglądać tv:-)
 
Jola nie martw się, niedługo jak będzie trzecie dziecko znowu mi na jakiś czas tyłek urośnie :-p:-D:-D:-D Będę się wtedy solidaryzowała z Wami, a Wy już szczupaczki będziecie i będziecie się ze słonia nabijały ;-):-p:-D
 
Laseczki kochane dziękuję za słowa pocieszenia W doooopie to mam w końcu to święto Filipka, moje dopiero 26 maja:-p
Kaja kochana to już w niedziele wielki dzień Filipka:szok:
Morka ja mam pecha do szmateksów i rzadko coś fajnego znajdę
dormark mi zostało 2 kilo, ale: ramiona mam szerokie, cycki z dużego C do F!!!!!!!!!!!:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:brzuch te jeest, ale myślę że a6w to załatwi, podejrzewam, że te dwa kilo po ciąży to cycki właśnie

agagsm:-D:-Dmasz rację chiński chłam co się jeszcze w sklepie kurczy
tysiolku mierzyłam taka bluzkę, ale:no:, może gdzieś faktycznie do soboty dopadnę tuniczkę
gosia_k23 cieszę się, że nie tylko ja się nie dopinam;-)
 
ehh wstyd jak cholera wszystkie matki twardzielki tylko ja wyje szkoda gadać a teraz jak przyszłam z nią to z godzinę cycuszka miętoliła w nagrodę .... a ja dalej wyłam bo jej odklejałam plasterki i jak tu dawać oparcie dziecku.

Jak pobierali Polci krew w szpitalu (jak się urodziła) to oczywiście przykleili taki mini plasterek, który jak usuwałam odszedł ale..... z Polciową skóra. Pamiętam jak się wtedy poryczałam...

Yola- Z tego co pamiętam to sukienki/ubrania ze sklepu happy mum o którym była mowa parę postów wcześniej są takie, że można nosić z brzuszkiem i bez. Nie są jakieś hiper drogie a bardzo ładne. Przebadaj sprawę;-)

Czechow, Bibik - Zdrowia dla dzieciaczków!
 
Pasibrzuch po co chcesz Ją wybudzać? może odpuść jej kąpiel skoro miała taki ciężki dzień.

Kaamaa, bo my dajemy jej witaminki przy kąpieli i już wczoraj nie dostała, więc dzisiaj nie możemy już nie dać, poza tym jadła ostatni raz o 17.00, a ja niby mam dalej rozkręcać laktację, więc niestety :-( no i boję się, że jak jej znowu nie okąpiemy, to już mi się totalnie rozreguluje. Tak więc zmykam ją delikatnie wybudzić i szybka kąpiel a potem cycuś :-)
 
Pumpkin pokazuj fryzurkę zobaczymy czy jest aż tak źle ! ;-)ja trafiłam na super babkę co mi zrobiła 2 razy włosy i 2 razy super ale się przeprowadziłam :sorry2:ciekawe czy 3 raz też by dobrze wyszło może bym się poświęciła i bym pojechała ale nawet nie wiem czy jeszcze tam pracuje ;-)

Bibik zdrówka dla małego ! oby było tylko lepiej :tak: oglądałam zdjęcia małego w twojej galerii aż się nie chce wierzyć że obrączka na rączkę mu pasowała biedulek :-(

Asiowo dobrze że mąż cały a ten pomysł z zakupem za mandat czegoś dla siebie dobry ;-)

Nadineczka ja z córą jak szłam to prawie mdlałam :zawstydzona/y:raz jak wyszłam to dopiero ze mnie zeszło napięcie bym padła a ulicy a potem było lepiej ;-)

Yol_a no widzisz sama nie jesteś ;-)

ja czuję ciężar piersi dziś miałam z rana 2 bomby:szok: które zaraz by wybuchły a mały się przyssał i uśmiech pełną buzią a mi sika i sika i w oko dostał i po głowie :zawstydzona/y:

Kacha ja całe szczeście też na minusie ;-)a jem więcej niż w ciąży cholerka może jakbym dietę miała waga w dół by szła nie mogę się zmobilizować :baffled:
 
reklama
Witam się dzisiaj pierwsza :-) Nareszcie po kąpieli jest jak było wcześniej - dzisiaj pobudka 4.40 :-) Wybieram się dzisiaj na zakupy do sklepu z zabawkami :happy2: już się boję, że dostanę oczopląsu :-D
może drogie mamy dwójek doradzicie mi, jaki drobiazg można kupić dziewczynce koło 4 lat? wiem, że lubi książeczki z obrazkami, ale pewnie ma ich pełno.
 
Do góry