reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

i JA sie witam w ten pochmurny ale ciepły dzionek:-)
Musze wam cos opisac!
Wczoraj były imieniny mojego m.
Więc postanowiłam zrobic mu niespodziankę:-)
Kupiłam butelkę dobrego wina zrobiłam pyszny obiadek.Wykompałam i uspiłam wcześniej małego.
Żebysmy mieli wieczur tylko dla siebie:-)Od lekarza dostałam pozwolenie wkońcu na serduszkowanie:-)Więc nie ukrywam liczyłam na "ciekawy" wieczur.
I nie powiem było bardzo bardzo przyjemnie posiedzielismy pogadaliśmy sobie przyjemnie!:tak: I wszystko super szło tylko że ..........................................
O godzinie 21:00 ja zwyczajnie zasnełam:-D:wściekła/y::wściekła/y:
I tak skonczył sie moja romantyczna kolacja:-)
 
reklama
kurcze wlasnie wyczytalam w necie ze to bardzo zle jak dziecko tak wczesnie rwie sie do siadania i ze to dlatego ze duzo bylo noszone w pozycji pionowej..to sie by akurat zgadzalo bo mamy problem z ulewaniem wiec dlugo mala jest noszona po jedzeniu.kurcze i badz tu madry czlowieku:szok:
 
tv nie ale odkurzacz jak najbardziej i tym sposobem codziennie rano mam chałupę odkurzoną;) i tatuś już nie musi ...hmmm...pachnie mi tu jakąś konspirą między Jasiem a tatusiem:sorry2:
 
odkurzacz to niedoceniony wynalazek! odkurzyłam, pomyłam zjadłam piję kawunię a Jaś śpi;) jadę dzisiaj nad morze choć pogoda...rodem z Londynu...;)
mierzyłam Jasia jak pani doktor mówiła i mi wyszło że urósł 9cm to możliwe?!
Dorciaa, wypraszam sobie. U nas slonecznie od kilku dni. ;-) Normalnie wiosne czuje sie w powietrzu. Cudownie. Czlowiek od razu inaczej sie czuje.

Beti, grunt to nie zwariowac. Moja mala tez duzo w pionie, a do siedzenia sie nie rwie. Tu glownie chodzi o to, by dziecko nie zmuszac i sadzac np. na kanapie. Co innego podciagac, jesli sama chce.

Yol_a, kobieto zdopingowalas mnie do cwiczen. Wczoraj zaczelam. Dziekuje.

Wczoraj zdecydowalam, gdzie bedziemy obiadowac podczas chrzcin, a dzis rano dostalam maila, ze juz nie ma miejsca, bo wczoraj ktos wlasnie zarezerwowal na wesele. No szlag normalnie. Ciagle cos.

edit:
Yol_a, pisz. Bedzie Ci lzej. To takie katharsis. ;-)
 
a wiecie,że w Legnicy śnieg nie pada? normalnie nie może być!!! i nawet nie trzeba kurtki zimowej ubierać coś mi tu śmierdzi hmmm wiosna czy co?
 
Macy właśnie grunt to nie zwariowac.ja małej ani razu na kanapie nie posadziłam...nie wiem skąd jej sie to siadanie wzieło,nawet w huśtawce nie jest codziennie:no: wczoraj caly dzien marudzila a wieczorem stwierdzila ze chce siadac i juz.wydaje mi sie ze to za wzcsenie bo miesnie przeciez jeszcze slabe chociaz glowke juz sztywno trzyma...cos czuje ze bedzie walka"chce siadac i juz";-)
yol_a dołom mówimy NIEEEEE!!! dużo uśmiechu i słoneczka;-)

nadineczka u mnie rewelacja jest suszarka,jak mamy skok i marudzimy to suszarka sprawdza sie superowo aa i jeszcze okap;-)
 
reklama
Do góry