reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Hej kobitki-jak u was ze spaniem w nocy ?ja budze sie po 10razy i wstaje do kibelka;-)podły dzien dzisiaj od rana juz zdażyłam sie z mamą pokłócić i popłakac sobie:baffled:czy wy tez macie takie humorki i nerwy nie wiadomo na co?:dry:

U mnie to różnie z nocnym wstawaniem. Ale często się zdarza, że przynajmniej raz muszę wstać do toalety.

Gosiu Tobie i twojemu mężowi życzę wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dniu i we wszystkich następnych :)
 
Jak byłam w szpitalu, to pielęgniarki się smiały, że to dobrze, że leże na przeciwko kibelka, bo tak kursowałam.:happy2:.
A dziś moje humorki przeszły na mojego męża, i łaził cały dzień i marudził i tylko mnie wk... Szkoda tylko, że mdłości nie chcą przejść na niego... Jak to dobrze, że pojechał na ryby. Mam chate wolną i święty spokój;-)
 
a jeszcze odnośnie facetów, to ktoś mi kiedyś powiedział, że facet rozwija się do wieku 4 lat, a potem już tylko rośnie:-):-):-)
 
Ja ze spaniem mam o tyle różnie, że czesem się w nocy budzę i sny mam w ogóle jakies dziwne :szok::-D:-D:-D
Boże święty jakie mi się głupoty ostatnio śnią:szok::szok:

a jeszcze odnośnie facetów, to ktoś mi kiedyś powiedział, że facet rozwija się do wieku 4 lat, a potem już tylko rośnie:-):-):-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D




Gosia z okazji ślubu pragnę życzyć wielu radosnych chwil, zrozumienia oraz gromadki wspaniałych dzieci.
 

Załączniki

  • PV550063.gif
    PV550063.gif
    13,6 KB · Wyświetleń: 54
Witam w ten słoneczny dzionek, człowiek od razu ma więcej energi.
Właśnie zrobilam na obiadek bigosik z młodej kapustki pycha. Rano byłam tez na ryneczku i kupiłam sobie czereśnie które teraz zajadam, chodziły za mną już od kilku dni.
Dawaj tutaj ten bigos i czaresnie tez ja dzis niezdazylam kupic a tak za mna te dwie rzeczy chodza.
 
Witam!!!
Dołączam się do życzeń.
Niedawno wróciliśmy z zakupów. Pojechaliśmy oglądnąć huśtawki na podwórko. Ostatnia nie wytrzymała próby czasu i sąsiadka wpadła do środka:eek: Niestety nie znaleźliśmy odpowiedniej, za to wróciliśmy z nowym lapem (na starego wylałam herbatę:wściekła/y: i kilka klawiszy źle działa) oraz dokupiliśmy stół z parasolem i czterema krzesłami ;-)
 
reklama
Witam!!!
Dołączam się do życzeń.
Niedawno wróciliśmy z zakupów. Pojechaliśmy oglądnąć huśtawki na podwórko. Ostatnia nie wytrzymała próby czasu i sąsiadka wpadła do środka:eek: Niestety nie znaleźliśmy odpowiedniej, za to wróciliśmy z nowym lapem (na starego wylałam herbatę:wściekła/y: i kilka klawiszy źle działa) oraz dokupiliśmy stół z parasolem i czterema krzesłami ;-)

Aga Ty się ciesz, że to sąsiadka wpadła a nie Ty :-D:-D:-D

Co do czareśni to ja ostatnio zjadłam cały kg i wszystko wylądowało w kibelku, więc nie mam odwagi już ich jeść, mimo że mdłości prawie przeszły ;-)
 
Do góry