reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witajcie noto postaram sie nadazyc za wami
do ubikacji ide zawsze kolo godziny6 ,a koszmary to mam takie ze zasnac sie boje
a tak to bylam wczoraj w szpitalu ze wzgledu na bol brzucha.jest spoko! to normalne dzidzi podobno strasznie szybko rosnie dzisiaj jest juz 14 tydzien
 
reklama
Hej Kobietki :-) Ja się tylko z Wami przywitam, bo kable od netu na ulicy wymieniają i net chodzi jakby chciał, a nie mógł :wściekła/y:
Życzę Wam wszystkim udanego weekendu :-)
 
Gosiu
Młodej Parze:
wiatru w żagle, moc radości,
sto lat w zdrowiu i miłości,
długich nocnych przyjemności,
bez teściowej i zazdrości,
zdrowia, szczęścia, beczki wina,
tysiąc złotych co godzina,
trzech pokoi, kupę dziatek,
Pannie Młodej wielu szmatek,
I Młodemu silnej ręki
aby bronił sewej Panienki
 
No i jestem ze spacerku ach super synek się wyszalał a ja powietrza powdychałam ach super że taka pogoda i mam nadzieje że tylko będzie coraz ładniej:-)


Hej kobitki-jak u was ze spaniem w nocy ?ja budze sie po 10razy i wstaje do kibelka;-)podły dzien dzisiaj od rana juz zdażyłam sie z mamą pokłócić i popłakac sobie:baffled:czy wy tez macie takie humorki i nerwy nie wiadomo na co?:dry:


humorki to tak mam przeróżne:baffled:a do kibelka nie chodze w nocy jedynie nad ranem się chce;-)


Ale tym toj tojem mnie rozbawiłaś ,faktycznie by sie przydał.W nocy nie moge spac ,a rano głowy od poduszki oderwac nie można.Ja juz przeżywam poniedziałkową wizytę u lekarza,aż mi sie po nocach jakies bzdury snią:blink:podswiadomosc działa nie ma co.Zazdroszcze mojej przyjaciółce bo jest w 33 tygodniu ciąży i juz niedługo zobaczy dzidziusia:tak:


no i ze spaniem tez różnie czasem nie idzie mi zasnąc a synek też budzi no a sny o kurka to ja mam przerózne od miłych do dziwnych np ostatnio śniło mi się że jestem opętana przez szatana:szok::szok::szok:masakra brrrrrrrr......:szok::szok::szok:
A co do koleżanki rozumiem cię moja 2 dni temu urodziła i już nawet zdjęcie mi przesłała jejku jaki słodziaczek z jej synka ach co przez to mam myśli że tez już chce:sorry2:
 
Gosiu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-)

322.jpg

 
Witam w ten słoneczny dzionek, człowiek od razu ma więcej energi.
Właśnie zrobilam na obiadek bigosik z młodej kapustki pycha. Rano byłam tez na ryneczku i kupiłam sobie czereśnie które teraz zajadam, chodziły za mną już od kilku dni.
 
reklama
Do góry