reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Kacha nie wiem co napisac......

Paula ,a dla tesciowej poszukaj mega duzej szyszki z ostrymi końcami...

Pumpkin spakuj to słonce w torbe i przemyc cichaczem do Polski:tak:

Co do wagi ,to u mnie 4 kg zostały ,ale dupa mi sie rozeszła i spodnie trzeszcza na szwach:cool:

Mieszka sie super samemu ,jest boskooooooooooooooooooooooooo:-D:-D:-D
 
reklama
Witam w nowym tygodniu, ja chcę już wiosnę, przez dzisiejszą noc napadało 15 cm śniegu, załamać się można.

Przez to że moje dziecko przesypia całe noce to i ja śpię długo, kilka dni temu zaczeły boleć mnie plecy jak wstaje z łóżka, przydały by się jakieś ćwiczenia, ale leń jest na razie silniejszy.
Dziewczyny czy to jest możliwe że za oknem śnieg a już zaczęło coś pylić, bo siedzę i kicham, chyba ze 20 razy pod rząd i z nosa woda cieknie.

Kacha wawa - chętnie oddała bym Ci parę godzin mojego snu, gdyby się dało. Może ty poczekaj trochę z tym trzecim dzieckiem, bo się nam wykończysz kobieto.

Paula3 - olej teściową, jesteś super mamą i chyba ty wiesz najlepiej co jest dobre dla twojego dziecka. Ja do samochodu nawet kombinezonu nie ubieram, wydaję mi się że wystarczą body, cienka bluza, dosyć cienka kurtka, rajstopki, spodnie skarpetki, ewentualnie przykrywam cienkim kocykiem żeby zdjąć jak się nagrzeje, nawet czapeczkę zakładam cienką bawełnianą, bo w polarkowej miał spoconą główkę i nic mu nie jest.

Karoli4
- mój M całą zimę mi gada że on to by się wyprowadził do Włoch bo ma dosyć naszej zimy, ale na wiosnę mu przechodzi, i tak jest co roku od 7 lat.

Labamba - Najserdeczniejsze Życzenia .
 
Kacha_wawa, dobrze, ze sie odezwalas, bo juz mialam ochote Cie wzywac telefonicznie. Bardzo Ani i Kamilowi wspolczuje. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic ich bolu, a jej najwiekszego jako matki. Musi sie dzielna kobieta do jutra trzymac. Potem z dnia na dzien bedzie lzej, ale zadra w sercu zostanie juz na zawsze. :-( A Ty o siebie troche dbaj, bo padniesz jak Gosieekk.

Kaja, Kochana, Ty moja fotke przedciazowa widzialas... Teraz to jestem 10 kg brzydsza.:baffled: Trudno. Teraz zaczyna sie u nas prawdziwa wiosna. Spacery, spacery, spacery. Obiecalam sobie - zero slodyczy, no albo prawie.;-) W kazdym razie bede sie starac. Buty juz upatrzylam, za nowa torebke maz by mnie chyba zapalka zatlukl, bo juz nie mam miejsca na stare, a juz czeka na mnie nowa z okazji Dnia Matki.:sorry2: I jeszcze jedno - wczoraj czytalam wywiad z Aneta Kreglicka. Ona robi dziennie 1000 brzuszkow!!!:szok: Ja chce chociaz do polowy dojsc. Na razie po pierwszej 50 padam z zakwasami nastepnego dnia.:cool2: Grunt to sie nie poddawac. Ja sie tego trzymam, ze karmiac cycem niby latwiej zrzucic, ale zrec tez trzeba mniej.:dry:

Bibik13, a co Ty masz do angielskiej sluzby zdrowia?:-D Dla nich wszystko jest norma. A tak powaznie. Ta ilosc kup jest normalna. Dzieci karmione butelka robia rzadziej kupska. Poza tym Natek ma juz 5 miesiecy i tyle tez jego uklad pokarmowy.

Labamba, spoznione, ale szczere zyczenia urodzinowe. Jestes mloda, piekna, zdrowa i masz wspaniala rodzinke, to zycze Ci tylko szybkiego powrotu do figury, bo cos narzekasz.;-)

Karoli, jesli Wlochy, to na pewno polnoc, bo tam jest jakis osrodek europejski, w ktorym maz mialby pracowac.

Sylwia, wspaniale, ze jestes zadowolona.:-)
 
Witajcie

Swiatelko dla malej Madzi [*] Czuwaj nad Rodzicami Aniolku i spij spokojnie...
Strasznie mi przykro, nie wyobrazam sobie, co przechodza jej rodzice...

U mnie dalej kiepsko z czasem, doszlo do tego ze maly chce byc praktycznie tylko na rekach, w dzien prawie nie spi. Wszystko mi opada i odpada. Dobrze, ze chociaz nocki przespane.
Chusta u nas odpada, bo mam nosidelko takie na brzuch i sie nie sprawdzilo... bo trzeba mu ciagle zmieniac pozycje. Zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej :baffled: Sama nie wiem, czy mu cos jest, czy boli brzuszek (brzuszek miekki), czy sie chce nosic, czy trafil mi sie mega zmierzluch? No wszystko jest normalnie beee. A podobno w tym wieku nie mozna przyzwyczaic do noszenia :nerd: W sensie ze to nie jest mozliwe.

Maz po calym weekendzie w domu powiedzial, ze mi sie nie dziwi, ze mam juz malego po calym dniu po dziurki w nosie :baffled: Ale w sumie juz sie przyzwyczailam i codziennie dziekuje Bogu, ze dal mi zdrowego synka.

Z dobrych wiesci maly wczoraj dwa razy obrocil sie z brzuszka na plecki i juz sie do mnie usmiecha. A taki z niego glodomorek, ze w sumie domaga sie butelki co 2,5 godziny, co daje prawie drugie tyle ile powinien wypijac w tym wieku :szok:

W sobote urwalam sie sama na zakupy. Na chrzest ciuchy dla mnie juz zakupione mimo 5,5 kg nadwagi. Kupilam ciut za obcisle zeby miec motywacje :tak: Maz oczywiscie nie omieszkal sie tym faktem podzielic i z mama, i z siostra jak do nich dzwonil :wściekła/y:

Pozdrawiam i buziaczki dla maluchow
 
Witam w kolejny poniedziałek. Nawet słońce się pokazało, tylko śniegu pełno:-(. Muszę zacząć si,ę ogarniać, za dwa tygodnie chrzciny a ja w malinach:zawstydzona/y: Miłego dnia, spadam obiad gotować. nadrobiłam zaległości z dwóch dni, ale czas już nie pozwoli na odpisanie:zawstydzona/y:
Labamba100 lat.
 
Labamba - wszystkiego najlepszego :tak: tylko nie wiem z jakiej okazji, pewnie urodzinki... ja też chcę wiedzieć o takich uroczystościach, gdzie to się klika, że znacie te daty? ;-)
macy - z takiej chudości jak ty miałaś to plus 10 to pewnie teraz akurat :-D no ale jak masz marzenie schudnąc to ci też tego życzę... 1000 brzuszków? zwariowała ta Kręglicka:-D
bibik - wiesz.. ja tu jestem forumowy ruch antyszczepionkowy :-D:-D i doczytałam, że Natanielka będziesz szczepić normalnie, ty jesteś w Anglii tak? Na szczęście tam kalendarz inny ale ja ci radzę wstrzymać wszystko. Upewnij się, że rozwój małego idzie bez zastrzeżeń. Moj starszy też miał przeboje dlatego ja już na zapas tak.....
paula - ale super przygotowania, tort boski, teściową olej matko co się kobieta wtrąca, Karoli a u ciebie sprawozdanie szok.... ty mnasz szczęście kochana, że mieszkacie daleko od siebie.
Minnie - super, że maly już się przerwaca na plecki, my zanotowaliśmy też wczoreaj pierwsze przewrócenie się z brzuszka na plecki
Klara - współczuje awarii.... ja chyba uzależniona też jestem jakby mi miało nie działać to bym chyba zawału dostała
ASIAX - masz alergie? wspołczuje....

Śnieg leży u nas też. Świeży bielutki ale naprawdę mam go dość. Pumpkin, naprawdę byś mogła trochę słonca zabrac.... i pewnie tak będzie bo to ponoć ostatnie podrygi choć groźne - dziś dużo karamboli. Podobno jeszcze kilka dni i ma ta wiosna przyjść naprawdę... :baffled: trzeba wierzyć :tak:
 
czesc laski,
przepraszam,ze was tak bardzo zaniedbuje, ale jestem totalnie zalatana.. doba mogłaby trwać ze 30godzin albo i wiecej :zawstydzona/y::-(
w dodatku Zuzia chyba nie najada się z cyca.. potrafi wisieć na cycku co godzinę po 40minut.. i nie mam szans na załatwienie czegokolwiek.. Teraz przez 2dni musieliśmy w koncu iść do księdza,obejrzeć salę,zamówić tort itp, Mała siedziała z moją mamą i dostawała butlę, to wypijała 150ml i spała jak aniołek po 4-5h :szok: a kiedy karmię ją piersią, potrafi nie zmrużyć oka przez cały dzień! Sama nie wiem czemu tak jest :-( Nie wydaje mi się,żebym miała za mało pokarmu..

Na dzień kobiet mój D zabrał mnie i Zuzię nad jeziora :-D Niby to tylko kilka dni,ale w ogóle nie chciało się wracać. I słusznie,bo po powrocie miałam pierwsze w życiu MEGA spięcie z teściową :wściekła/y: Zaczęła się na mnie (dosłownie) drzeć,że zachowuję się jak dziecko, bo takie maleństwo w 3-godzinną podróż zabrałam, że ubieram ją jak na lato, Zuzia jest wiecznie zmarznięta (a jak mam ją ubierać do samochodu, w którym jest ogrzewanie? Uważam,że body,ciepła bluza i kombinezon wystarczą?) i wiecznie ma zasikanego pampersa (!!! skąd ona to wzięła?!!?) i w ogóle zła ze mnie matka.
Nic się nie odezwałam, wsiadłam do samochodu i płakałam całą drogę do domu. Ale na drugi dzień zadzwoniła zapytać co u nas, co w jej języku znaczyło "przepraszam" :sorry2:
Wkur.. się jak mało kiedy. I obiecałam sobie,że szybko tam nie pojadę. Jak chce,to niech ona przyjeżdża (jakoś nigdy nie ma na to czasu..) albo zobaczy Zuzię dopiero na weselu.

A jesli chodzi o slub to wlasciwie wszystko juz ustalone.. Ale Został jeszcze DJ, kamerzysta, wiązanka ślubna, suknia i zapraszanie gości..czyli kupa roboty!!! :tak: Wczoraj byly pierwsze zapowiedzi. Udalo sie uprosić księdza o ślub i chrzest na jednej mszy :-)

W załaczniku wstawiam zdjęcie swojego tortu weselnego :-) żebyście mogły oko nacieszyć :-D
I uciekam,bo na 9-tą jestem umowiona na przymiarki ;-)Zobacz załącznik 224939


szkoda, że tylko oko a nie kubki smakowe hi hi
witam i uciekam, bo ssaczek woła moje cycki
 
WITAM:-)
GOSIEKK
gratuluje uśmiechu:-)ja także jestem mega jak tą buźke otwiera i głosy do tego wydaje az serce się kraja i smieje razem z nim:-D
czesc laski,
przepraszam,ze was tak bardzo zaniedbuje, ale jestem totalnie zalatana.. doba mogłaby trwać ze 30godzin albo i wiecej :zawstydzona/y::-(
w dodatku Zuzia chyba nie najada się z cyca.. potrafi wisieć na cycku co godzinę po 40minut.. i nie mam szans na załatwienie czegokolwiek.. Teraz przez 2dni musieliśmy w koncu iść do księdza,obejrzeć salę,zamówić tort itp, Mała siedziała z moją mamą i dostawała butlę, to wypijała 150ml i spała jak aniołek po 4-5h :szok: a kiedy karmię ją piersią, potrafi nie zmrużyć oka przez cały dzień! Sama nie wiem czemu tak jest :-( Nie wydaje mi się,żebym miała za mało pokarmu..

Na dzień kobiet mój D zabrał mnie i Zuzię nad jeziora :-D Niby to tylko kilka dni,ale w ogóle nie chciało się wracać. I słusznie,bo po powrocie miałam pierwsze w życiu MEGA spięcie z teściową :wściekła/y: Zaczęła się na mnie (dosłownie) drzeć,że zachowuję się jak dziecko, bo takie maleństwo w 3-godzinną podróż zabrałam, że ubieram ją jak na lato, Zuzia jest wiecznie zmarznięta (a jak mam ją ubierać do samochodu, w którym jest ogrzewanie? Uważam,że body,ciepła bluza i kombinezon wystarczą?) i wiecznie ma zasikanego pampersa (!!! skąd ona to wzięła?!!?) i w ogóle zła ze mnie matka.
Nic się nie odezwałam, wsiadłam do samochodu i płakałam całą drogę do domu. Ale na drugi dzień zadzwoniła zapytać co u nas, co w jej języku znaczyło "przepraszam" :sorry2:
Wkur.. się jak mało kiedy. I obiecałam sobie,że szybko tam nie pojadę. Jak chce,to niech ona przyjeżdża (jakoś nigdy nie ma na to czasu..) albo zobaczy Zuzię dopiero na weselu.

A jesli chodzi o slub to wlasciwie wszystko juz ustalone.. Ale Został jeszcze DJ, kamerzysta, wiązanka ślubna, suknia i zapraszanie gości..czyli kupa roboty!!! :tak: Wczoraj byly pierwsze zapowiedzi. Udalo sie uprosić księdza o ślub i chrzest na jednej mszy :-)

W załaczniku wstawiam zdjęcie swojego tortu weselnego :-) żebyście mogły oko nacieszyć :-D
I uciekam,bo na 9-tą jestem umowiona na przymiarki ;-)Zobacz załącznik 224939
witamy zabieganą przyszła Panne Młoda:-Dco do spania po butki to nie że się wkoncu najadła tylko dla dziecka z cycusia dac butle to wielkie obciążenie na żałądeczek dlatego tak spało bo i jest cieższe itd.to nie znaczy że ty masz pokarm gdzie córcia się nienajada poprostu szybko go trawi a że pije długo widocznie ma taką potrzebe:tak:torcik mniamu mniamu i piekny jest kolorki itd.:tak:a teściowa masakra:wściekła/y:
Mój szkrab chrapie po dwóch kupkach. Ja już zrobiłam przelew za kupioną torbę podróżną Antosia no i mam nadzieję, że dziś przyjdą książeczki zamówione z KDC.
Od rana dostałam też super wieści. Moja koleżanka z pracy wczoraj urodziła synka. Jasiu waży 4050g, długi na 60 cm - kawał chłopczyka normalnie. Już nie mogłam się doczekać tych wieści bo termin minął jej 5 marca aja czekałam na Jasia prawie jak na swojego.

Mam nadzieję że dziś będzie ładnie na dworze i wyjdziemy na spacer.

Miłego dnia babeczki!!!
GRATULACJE dla koleżanki:-)
Macy odzywam się ;-) Żyję, czytam, ale jakoś jestem kompletnie rozbita. Nie potrafię o niczym innym myśleć tylko o Madzi, Ani i Kamilu:-( I tak cholernie mi źle, że jedyne co mogę zrobić to zrzucić się na wieniec, na Aniołka na grobek i na pomnik :-(To nie tak miało być :no: Ostatni spacerek Madzi jednak we wtorek. Tak jak myślałam, najgorszy okazał się powrót do domu, na widok pustego łóżeczka, wózka i zabawek emocje wzięły górę, Ania padła na podłogę i przez 15 minut nikt nie był w stanie Jej uspokoić. Teraz żyje tylko tym, że we wtorek przed pogrzebem jeszcze Madzię zobaczy i ostatni raz ją ucałuje, a co będzie potem to nie wie :no:
Życie jest do bani...
:-:)-:)-(
[*]
Dziewczyny co do wagi ciążowej to ja już waże tyle ile przed ciąża ale wiecie co - mam wrazenie jakby mi sie dupsko rozeszło ? to możliwe? bo mi jakoś wszystkie portki w biodrach bardziej obcisłe hmmm..jestem ciekawa czy to wróci do normy cY już zostane taka szeroko dupna?! :D
normalne normalne:tak:taki nasz los ze dupcia się rozszerza po porodzie niektórym wraca w miej więcej do poprzedniego rozmiaru ale ogólnie takie pozostaje jak to powiedziec stajemy się kobiece po raz drugi(licząc dojrzewanie miesiaczkowanie);-)

LABAMBA STO LAT STO LAT!!!NIECH MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJA!!!A SYNUSIE ROŚLI ZDROWO!!!A MĘŻUNIO KOCHANY I WSPIERAJĄCY!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja się właśnie zastanawiam czy to alergia, nigdy nie miałam, ale moja teściowa nabawiła się alergii na słońce w wieku 50 lat, więc wszystko jest możliwe.

Z moim dzieckiem coś dzisiaj nie tak, obudził się o 6.30, zjadł zasnął, obudził się o 8, zjadł, pogadał z karuzelą i zasnął o 9 i śpi do teraz, w sobotę i niedzielę miał w dzień tylko kilka drzemek po 20 min, więc może odsypia, mam nadzieję.

Bibik, ja też na twoim miejscu wstrzymała bym się ze szczepieniami, u nas wyszła asymetria, a lekarz kazał wstrzymać szczepienia, chociaż na żółtaczkę go zaszczepili, bo ponoć jest bezpieczna. Miki dostał po porodzie 8 pkt, bo przez węzeł na pępowinie był trochę niedotleniony i z zabarwieniem skóry było coś nie tak, neurolog powiedziała że bezpieczniej będzie się wstrzymać na kilka miesięcy, szczepionka nie zając.
 
reklama
Hej Kobietki moje :-)

ja muszę sie pochwalić no poprostu musze bo sama w to nie wierze jeszcze !
Amelka dzisiejszej nocy spała od 20.30 do 5 rano !!!!!! pewnie to tylko jedna anomalia a ja się ciesze ! ale fajowsko jakby juz tak częściej spaąl ! ale to jak obudziłam się o 4.30 i zgupiałam czy ja ją karmiłam czy nie, czy nie pamietam :szok: ale jak poczułam ból cycków - i pomacałam te dwa kamienie to byłam pewna ze nie karmiłam - odrazu laktator i heja ! jestem przeszczęścliwa i modle sie zeby tak częściej było !!! :tak:

Byłam dzisiaj sobie zrobic foto na dyplom i jak zwykle jak pasztett wyszłam - taka bladzizna ze az płakac sie chce :zawstydzona/y:

Pumpkin co do mega kupek to ja mam nawet moje prześcieradło okupkane jak Amele przewijałam w nocy :-D hehe a co do bioder to chyba musimy sobie jakiś pas poporodowy na dupska kupic a nie na brzuchy :baffled:

paula tort przepiekny ! ja bym bała się zjeść takiego heheh ! zal rozkroić go gościom !! :-D a teściową olej ciepłym moczem nie ma isę co przejmowac bo bysmy wszystkie juz osiwiały !! heh i nie zapomnij o obraczkach ;-):-D

ASIAX to chyba ta pogoda bo moja mała tez kima prawie cały czas z przerwą na cycunia i płakusianie chwilowe hehehe ;) ;-):tak:

lece bo sie obudził ssak mój mąły :-)



 
Do góry