reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Czesc dziewczyny,mam pewien problem.Od wczoraj rana mam goraczke(bez kaszlu i kataru) i czuje sie fatalnie.Biore paracetamol ale niewiem ile czasu moge go brac na własną rekę,moze lepiej juz teraz isc do lekarza? Co o tym myślicie?



hmm zadzwon do swojego lekarza i on ci powie co i jak;-)



u mnie lekarze z nfz to stare dziadki które uważają po co dawac leki na podrzymanie jak sie ma poronic to po co podrzymywac, tak jakby wiedzieli ze sie poroni a czasem bez leków wiele kobiet nie miałoby dzieci... u mnie lekarze z nfz wypalaja nadrzerki młodym dziewczyną które jeszcze nie rodziły, nie wiem czy tu takie głąby pracują czy tylko ludzie glupoty gadaja bo ja tych lekarzy na wlasnej skorze nie mam zamiaru sprawdzac. na wątku ciaza po poronieniu jedna dziewczyna prawdopodobnie przez lekarza stracila dzieciątko w 25tc bo nie chcało mu się zejsc ją zbadac jak przyszła do szpitala cała spuchnieta bo miała miec wizyte za tydzien i lekarz stwierdzil ze tydzień wytrzyma....a może teraz miałaby coreczke przy sobie teraz nikt sie nie dowie...


:szok::szok::szok:no faktycznie podejscie maja zajefajne:no:
 
reklama
Ehhh...to ja juz sama nie wiem.Widzicie tu ciaza troche inaczej przebiega niz w Polsce:sorry2:Za miesiac mam dopiero wizyte u lekarza i mamy sluchac serduszka.Jak rozmawiam ze znajomymi to kaza mi sie cieszyc ciaza i nie myslec o tym ze cos moze byc nie tak bo sie tylko niepotrzebnie nakrecam. No ale jak ja was tak czytam, ze wiekszosc juz slyszala i widziala dzieciatko to tak mi troche smutno:-( Druga sprawa jest taka ze brzuszek mi rosnie ale nie tyje,przez pierwsze dwa miesiace schudlam 5kg bo strasznie wymiotowalam a teraz waga stoi w miejscu, dziwne nie? No ale nie zawracam wam glowy, penie musze wyluzowac:tak:

Milego dzionka wam zycze
 
a w którym tygodniu miałaś robione pierwsze usg? bo jak 5-6tydzien to wiadomo ze tylko pęcherzyk jest, a jak nie miałas wcale to tez sie nie dziewie, przez rok mieszkałam w irlandii i wiem jakie mają podejscie do ciązy, w polsce nie mamy co narzekac na służbe zdrowia, bo my np nie mamy wykladzin dywanowych w szpitalach a w irlandii są wiec łatwo sie gronkowiec choduje, ma wręcz idealne warunki i nie mowie tu już o innych chorobach a podejscie do ciązy mają takie jak do 12 tygodnia sie ciąza utrzyma to dopiero wtedy mozna stwierdzic ze kobieta jest w ciazy. nie robia badania bo uwazaja ze mozna poronic itd nie daja lekow na podtrzymanie nawet jak trzeba. ja bym ci radzila isc choc ze 2-3 razy do polskiego gina do dublina, mam gdzies namiary jak chcesz to ci podam na priva jak je znajde tylko ze ona kazowała 60 euro rok temu wiec teraz pewnie wiecej....
 
ps jak nie masz plamien to sie nie przejmuj, bo nic zlego nie powinno sie dziac :-)i tak jak mówisz trzeba byc dobrej mysli, nawet jest udowodnione ze jak sobie cos wkrecimy to potem tak sie dzieje wiec wkrecaj sobie ze jest dobrze tak jak ja sobie hehe
 
PatiNo to mnie pocieszylas, tego mi bylo trzeba:-( Juz chociaz wiem ze gronkowce w szpitalach szaleja:sorry2: No ale mimo wszytko postaram sie byc dobrej mysli. Mowia ze ciaza nie choroba tylko stan blogoslawiony wiec bede sie cieszyc, jak mnie cos tylko zaboli lub zaplamie to napewno pobiegne do lekarza.Polska klinike mam w cork i mam namiary na wszelki wielki ale dziekuje

Gosia To swietnie ze nie jestem wyjatkiem, uspokoilas mnie z ta waga. U mnie wymioty ustaly wiec mam nadzieje ze wkrotce zaczne przybierac na wadze:tak:
 
Czesc dziewczyny,mam pewien problem.Od wczoraj rana mam goraczke(bez kaszlu i kataru) i czuje sie fatalnie.Biore paracetamol ale niewiem ile czasu moge go brac na własną rekę,moze lepiej juz teraz isc do lekarza? Co o tym myślicie?

Paracetamol co prawda jest bezpieczny w ciąży, ale skąd ta gorączka u Ciebie? Lepiej idź do lekarza. Różnie to bywa.

Życzę zdrówka. Tobie również Gosia k23. U mnie synek się z kolei rozłożył trochę.
 
dzięki za kciuki!! jestem po wizycie, wszystko jest ok! widzieliśmy naszą Iskierkę i jej bijące serduszko!!! :-D:-D termin porodu wg USG jest na 31 stycznia,a dzidzia ma 8 tygodni :tak:
 
dzięki za kciuki!! jestem po wizycie, wszystko jest ok! widzieliśmy naszą Iskierkę i jej bijące serduszko!!! :-D:-D termin porodu wg USG jest na 31 stycznia,a dzidzia ma 8 tygodni :tak:
Super, wielkie gratulacje!!

Ja chodzę i prywatnie i na nfz, przynajmniej część badań bezpłatnie zrobiłam i z tych bezpłatnych usg też korzystam, a prywatnie płacę 150 za wizytę z usg.
 
reklama
Do góry