reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Cześć Mamusie!
Z przyjemnością dołączam do Was :-)
Ja wyliczyłam termin na 24 stycznia 2010. W poniedziałek idę do doktora to będę wiedziała czy się nie pomyliłam ;-) Czuję, że to będzie dziewuszka...
Pozdrawiam Was serdecznie!
 
reklama
elfa 75 to raczej sama musisz podjąć decyzję czy czujesz się na tyle dobrze by pójść do pracy. Ja jednak wychodzę z założenia że im bardziej jest się aktywnym w ciąży tym lepiej i dla mamy i dla dzidziusia. jeśli wszystko będzie w porządku to zamierzam przynajmniej do grudnia a może i troszkę dłużej popracować. No tak najpóźniej to chciałabym pracować do świąt a potem już w domku z dwójką :)
madźka witaj u nas :D

A jak to u Was? Planujecie dłużej popracować czy pójść na zwolnienie?
 
Ostatnia edycja:
Witam,
dołączam do Was dziewczyny:-) W piątek zrobiłam teścik i dwie upragnione kreseczki, w końcu się udało po prawie 1,5 roku starań.:happy2: Dziś byłam u lekarza, niestety nie stwierdzono ciąży w 100% (podobno za wcześnie, a w dodatku mam duże tyłozgięcie), ale zasinienie i rozpulchnienie szyjki macicy jest. Skierowanie na USG na 25.05 i następna wizyta 02.06. Ale już dziś założoną mam kartę ciąży i termin na 24.01.2010.
Pozdrawiam
 
w końcu się udało po prawie 1,5 roku starań.:happy2:
Gratuluje:-)
I wiem co czujesz ja też czekałam 1,5 roku na 2 krechy, a wczoraj widziałam pulsujące serduszko 9 mm, żywej Kropy. I tak jak ty 2 tygodnie temu był tylko pęcherzyk i na 100% zapewnienie musiałam czekać do wczoraj. Będzie dobrze.
 
czesc dziewczyny, ja dzisiaj robilam tescik i wyszly dwie kreseczki ale jedna slabo widoczna, powtorzylam test ale innej marki i podobna sytuacja... jutro wybieram sie do ginka, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)3majcie kciuki wg moich obliczen dołącze do waszego grona styczniówek :)) pozdrawiam
 
Nadineczka...

WSTAWIANIE SUWACZKÓW DO PODPISU

1 Wejdź na stronę z suwaczkami (przez kliknięcie na suwaczek jednej z forumowiczek lub przez wyszukiwarkę google lub wybranie jednej ze stron podanych w drugim poście).
2 Stwórz i wygeneruj swój suwaczek.
3 Skopiuj BB Code
4 Na forum w lewym górnym rogu wejdź w USTAWIENIA
5 W kolumnie po lewej kliknij EDYTUJ SYGNATURĘ
6 Wklej na białym polu BB Code
7 Niżej na stronie kliknij ZAPISZ SYGNATURĘ


Powodzenia;-)
 
reklama
Witam,
dołączam do Was dziewczyny:-) W piątek zrobiłam teścik i dwie upragnione kreseczki, w końcu się udało po prawie 1,5 roku starań.:happy2: Dziś byłam u lekarza, niestety nie stwierdzono ciąży w 100% (podobno za wcześnie, a w dodatku mam duże tyłozgięcie), ale zasinienie i rozpulchnienie szyjki macicy jest. Skierowanie na USG na 25.05 i następna wizyta 02.06. Ale już dziś założoną mam kartę ciąży i termin na 24.01.2010.
Pozdrawiam

witaj , długo czekaliscie, ja tez około 10 miesiecy czekałam, wielka radosc te 2 krechy no nie ?
tez mam tyło zgięcie macicy, słyszałas coś wiecej na temat tyłozgięcia i ciązy?
ja mam termin na 16 stycznia , dzis byłam u gina pecherzyk juz był, ale malutki ok. 7 mm

Gratuluje:-)
I wiem co czujesz ja też czekałam 1,5 roku na 2 krechy, a wczoraj widziałam pulsujące serduszko 9 mm, żywej Kropy. I tak jak ty 2 tygodnie temu był tylko pęcherzyk i na 100% zapewnienie musiałam czekać do wczoraj. Będzie dobrze.

super ze juz widziałas bijace seruszko :))) a kiedy masz termin porodu bo nie widziałam nigdzie tej informacji?


Ja juz wizycie no i wiem ze napewno jestem w ciązy , wielka radosc :D serduszko jeszcze nie bije , pecherzyk ma 7 mm , lekarz powiedział ze jak na razie to ok, dostałam skierowanie na badania krwi i moczu oraz dostałam jednak L-4 i mam łykać duphaston
 
Do góry