reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Kazimiera najważniejsze, że już masz wszystko za sobą!! Teraz ciesz się Małym!!
Silna jesteś, dasz radę!!!! :tak:

Ale sms od Asix !! O kurcze :tak: Teraz tylko czekać nam zostało!! :tak:
Ten ząb, samochód, pralka ją do tego porodu pogoniły!! Biedna... Tyle zmartwień... Ale da radę!! Jest silna!! Ufffff... Czekam!! :tak::-D


Ale mnie brzusio boli... Odpocznę do końca Brzyduli i do roboty dalej... A później sprzątanie :tak:
 
reklama
No, no spokojnie, bo i Ty pojedziesz jeszcze dzisiaj.;-) A tak w ogóle to chyba przywołałam Ciebie telepatycznie, bo próbowałam wysłać smsa o Asia (pomyślałam, że się zainteresujesz:-)), ale nie masz włączonej takiej opcji w telefonie, więc nie wyszło. A za chwilę się pojawiłaś.

Karoli4, u Ciebie jak się zacznie, powiesz: Ja dziękuję, czekam, aż przejdzie epidemia grypy. :-p;-)

macy - sierota nie miałam włączonej tej opcji; dlaczego? nie wiem nie znam się, ale przyeszdł sms, że ktoś chce mi wyslać wiadomośc z bramki sms i czy chce właczyć opcje - to włączyłam (bo wystarczyło odpisać TAK) i już działa.
a ja wprawiona w odpowiadaniu TAK przeciez na ten milion czekam. :-D

ale oprocz tego, że odpowiedziałam to wiem mniej niz przy tym milionie - to gdzie mam tego sms od ciebie albo o co chodzi mi wytlumacz, gdzie ta bramka moze tam mam gdzieś pojść :-D:-D

wole do bramki niz na porodówkę :-D
 
Hej Mamuśki;-)
Próbowałam trochę Was nadrobić, ale że nie było mnie od wczoraj to jest to raczej niewykonalne. Spróbuję troszkę w nocy poczytać.
Nie było mnie od wczoraj, bo mam więcej szczęścia niż rozumu:no: Schodziłam po schodach dzierżąc w obu rękach laptopa, a poręczy już nie miałam czym chwycić, pech chciał, że się potknęłam i spadłam z prawie ostatniego schodka na parter domu i to centralnie na brzuch:-( Od razu ruszyliśmy na dyżur, na szczęście z Młodą wszystko w porządku, ale ja mam się totalnie oszczędzać, bo wyszło na jaw, że szyjki to ja już nie mam, wszystko idealnie przygotowane do porodu i w każdej chwili akcja może się zacząć:-( Byle tylko do stycznia wytrzymać:sorry: Takiego cykora jak wczoraj to dawno już nie miałam i wystarczy mi wrażeń już chyba do końca życia :sorry:
Dobrze, że nic się nie stało, ale na boga uważaj na siebie:no:
Po pierwsze gratuluję udanych wizyt:-)
asiax, kciuki zaciśnięte aby wszystko gładko poszło:-) Ale fajnie 4dzieciaczek:-):-):-)
Ja chodzę dzisiaj jak zombie, Szymo wstał o 4 dzisiaj przylazł do nas do łóżka i śpiewał nam piosenki do 6:confused2:
Byłam u fryzjera, nareszcie jakoś wyglądam no i stópki takie leciutkie:-p
Teraz co chwilę będę zaglądać czy sms od asiax już jest:tak:
 
Oj Asiax rodzi. No to coraz wiecej mam po drugiej stronie .
Black ja tez sie boje czy Nica nie bedzie zazdrosna.
Ja teraz ide odpoczywac czeka na aparat i bede robila zdiecia.
 
Dobrze, że nic się nie stało, ale na boga uważaj na siebie:no:
Po pierwsze gratuluję udanych wizyt:-)
asiax, kciuki zaciśnięte aby wszystko gładko poszło:-) Ale fajnie 4dzieciaczek:-):-):-)
Ja chodzę dzisiaj jak zombie, Szymo wstał o 4 dzisiaj przylazł do nas do łóżka i śpiewał nam piosenki do 6:confused2:
Byłam u fryzjera, nareszcie jakoś wyglądam no i stópki takie leciutkie:-p
Teraz co chwilę będę zaglądać czy sms od asiax już jest:tak:

labamba a te piosenki to chciaz ladne byly? :-D:-D slodziutki jest Twoj synek :-D
 
Wchodze zobaczyć czy jakies info jest o ASIAX a tu info, że juz ma 6 cm rozwarcia - normalnie serce mi zaczęło pikać z emocji, że kolejna z dzidzia zaraz będzie - a ostatnio płakała, jak jej gin mówił, że włoski Mikołaja widzi, a zaraz sama je zobaczy:tak::tak::tak:
Czym prędzej wzięłam komórke i napisałam do mojego męża - dobrze, że dziś wracasz, bo styczniówki rodza jedna za drugą i stracha dostałam, a poza tym mandarynki mi się skończyły, a do warzywniaka kaaaawał drogi:eek:heheh

No to teraz czekamy kiedy urodzi - ja wam mówię, że przed świętami to jeszcze z jeden dzidziuś będzie u nas na forum...:-p
 
Nie no szok, ze Asiax rodzi, najpierw info, ze ma skurcze a niedlugo potem juz 6cm, zycze jej szybkiego i szczesliwego porodu!
Wszystkie wasze posty przeczytane ale sorki bo nie mam weny na komentarze.

U nas teraz -14 brrr zima taka, ze hej. Mialam nigdzei nie wychodzic ale sie uparlam, ze musze koneicznie dzisiaj dresy kupic, no i kupilam na szczescie ;) Ostatnio mam takie fazy, ze cos sobie ubzduram to musze to miec natychmiast i juz. Druga taka rzecza byl blender, bo uparlam sie na koktail mleczny z kiwi i z jablkiem.
Dzisiaj moj pies dziwnie sie zachowuje, nie odstepuje mnie na krok, wtula sie we mnie non stop, piszczy jak znikam za drzwiami, no i moj maz jest przekonany, ze on cos przeczuwa.. no zobaczymy jak nocka minie :) (chociaz wg mnie im bardizej sie nastawiam na porod w grudniu tym bardziej mi sie wydaje, ze to jednak bedzie styczen).
Dobrej i w miare wygodnej nocki wszystkim, i z niecierpliwoscia czekam na wiesci od Asiax... ciekawosc zzera!
 
macy - sierota nie miałam włączonej tej opcji; dlaczego? nie wiem nie znam się, ale przyeszdł sms, że ktoś chce mi wyslać wiadomośc z bramki sms i czy chce właczyć opcje - to włączyłam (bo wystarczyło odpisać TAK) i już działa.
a ja wprawiona w odpowiadaniu TAK przeciez na ten milion czekam. :-D

ale oprocz tego, że odpowiedziałam to wiem mniej niz przy tym milionie - to gdzie mam tego sms od ciebie albo o co chodzi mi wytlumacz, gdzie ta bramka moze tam mam gdzieś pojść :-D:-D

wole do bramki niz na porodówkę :-D
Ty nic nie musisz już robić:-) Zaraz Ci prześlę testowego, to już będziesz wiedziała, jak działa.;-) Problem w tym, że tam reklamy się przewijają, ale myślę, że inteligencji Ci nie brakuje, to się zorientujesz, co ode mnie, a co nie.:-D
 
Asiax kciuki mocno zaciśnięte :-)
Kazimiera przeniosłam Twój opis porodu do właściwego wątku;-)
Hmmm, pytacie, która następna? Mam nadzieję, że nie ja, od rana męczą mnie skurcze i mam nadzieję, że w końcu przejdą. Wzięłam już kąpiel, ale nic się nie nasila na szczęście:tak: Zresztą to takie jakieś inne skurcze niż takie co miałam przy porodzie z Olisiem.
Dormark przepraszam Cię bidulko, że przeze mnie po nocach nie śpisz;-):-)Obiecuję, że już nie planuję żadnych lotów ze schodów i już nie będziesz musiała się martwić ;-):-)
 
reklama
Do góry