reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

:hmm::baffled::errr::unsure: To teraz mi dałaś do myślenia:sorry: Może ja lepiej sprawdzę czy to napewno tam ta moja lekarka przyjmuje. Może mi się numer szpitala pomyslił:-)
 
reklama
Ja chyba nie mam wyjścia tylko wygrać ten milion bo widzę, że tu kolejka chętnych :-D
Póki co pamiętałam, że emilci zimno i nie może się rozgrzać więc postanowiłam rozpalić w kominku. Wszystkie zapraszam bo to zawsze milej, no nie wiem tylko co z Pumpkin bo ona ma +20 i jeszcze przy kominku usiąść .. :-) ale to takie symboliczne światełko więc koniecznie siadaj.

Uwielbiam ten klimat - śnieg za oknem i w kominku napalone. Plus skoki właśnie oglądam to już zimna na całego - tylko choinka jeszcze za oknem śniegiem przykryta - ale jeszcze kilka dni i w domku zagości.

 
Ja chyba nie mam wyjścia tylko wygrać ten milion bo widzę, że tu kolejka chętnych :-D
Póki co pamiętałam, że emilci zimno i nie może się rozgrzać więc postanowiłam rozpalić w kominku. Wszystkie zapraszam bo to zawsze milej, no nie wiem tylko co z Pumpkin bo ona ma +20 i jeszcze przy kominku usiąść .. :-) ale to takie symboliczne światełko więc koniecznie siadaj.

Uwielbiam ten klimat - śnieg za oknem i w kominku napalone. Plus skoki właśnie oglądam to już zimna na całego - tylko choinka jeszcze za oknem śniegiem przykryta - ale jeszcze kilka dni i w domku zagości.

o jak cudnie, dzis rano mój mąż zapytał mnie czy my musimy mieć kominek w domu. Odpowiedzialam ze koniecznie i przy takim kominku z winem bedziemy sobie siedziec :tak: super, uznał ze to jest dobry argument:-)
 
morka, :-D :-D :-D przestań hahahhahhahaa. Moja znajoma w tym roku bliźnięta urodziła przez cc, i bardzo sobie chwali ;-) moja siostra dwa lata temu, i moja kuzynka trzy, i wszystkie bardzo dobrze się wypowiadają, tylko ta lewatywa i szycie krocza się nie zmieniło :-( a tego się najbardziej boję. Bo zzo jest za friko ;-) ale wszystko pozostałe już nie :-D aaaa.....no i poród rodzinny gratis ;-) ale to Ciebie nie dotyczy.

kaja, rewelacja taki kominek w domku ;-) zazdroszczę
 
Kaja cudownie:tak:
Dażka ale przy cesarce też szyją tylko gdzie indziej:tak:A co do lewatywy to ja nie wiem czy w takiej sytuacji też robią?
 
Kaja, ale nastrój zrobiłaś...

Cudownie byłby usiąść przy tym kominku... Pewnie cieplutko tam :tak:


Ja co chwila wchodzę i sprawdzam wieści od AsiaX! :tak:
Ciekawe czy to poród czy nerwy spowodowane tymi 6 nieszczęściami??!! :tak::tak:
 
reklama
Właśnie - ciekawe co u ASIAX :eek:
lilka - kominek w domku polecam - naprawdę fajnie jest - tylko z winem przy nim trzeba uważać bo szybciej zaczyna krążyć :-D
 
Do góry