reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

No to wróciłam od fryzjera:-D:-D:-D zaopatrzyłam się w 3 kg pomarańczy:-D:-D:-D i nigdzie się nie ruszam:-D:-D:-D i nic dziś nie robie:-D:-D:-D

buciki- oczywiście adidasy o 2 numery większe, na inne nie ma szans.:no: ale jeszcze troszke i wszystko wróci do normy:tak:

Black- waga super, gratulacje.:tak:mam +19. Ciekawe, ile mi zostanie po porodzie:shocked2::-p

AsiaX- spokojnie, regularne masz skurcze? moze to fauszywy alarm:sorry:
jestes tam jeszcze ?

Asiwo- super!!! tylko nie szalej za bardzo przy tej przeprowadzce:tak:

Macy- to do 3 razy sztuka:-D moze Beti ma prorocze sny?:rofl2::rofl2::rofl2:

Sylwia -odnosnie spojenia- to jakbym swojego m. slyszala.:-p;-) A od 3 dni czuje sie jakbym szpagaty robila 24 h/dobe:-p:-p:-p
A jak spie na prawym boku - to mi prawa reka dretwieje:no: na plecach- brak mi powietrza:-p a na lewym - boli kregoslup. Chyba bede spac na stojaco:shocked2::-p:rofl2:
 
reklama
morka, no zdaję sobie sprawę, że którędyś tego dzidziolka wyciągają :-D Tylko, że ja pamiętam szycie krocza, i wiem czym to pachnie. Pytałam o to mojego lekarza, niby jest tak, że jak będę zatwardziała w postanowieniu, że nie chcę, to mnie nie natną, ale oni wszyscy tam raczej preferują zszywanie i lewatywę :-( co też mi się nie widzi specjalnie, niby mi to argumentował, że jak to.....taki cud, a tu "klops", a ja mu na to, a czy mnie czegoś brakuje panie doktorze? :-p bo ja się właśnie w takim "czepku urodziłam :-D

I mi Andzia smaka na pomarańcze narobiła :-/
 
Ostatnia edycja:
No to wpadaj, zapas pomaranczy mam , moge sie podzielic:-D:rofl2:

To ja chociaz za jedna rzecz moge pochwalic swoj szpital, bo lewatywe robia jak ktos sobie tego zazyczy, a nie wszystkim po kolei:tak::-D:-D:-D:tak: tylko zalecaja lekko strawna diete przed porodem:-p:-p:-p
 
No to wróciłam od fryzjera:-D:-D:-D zaopatrzyłam się w 3 kg pomarańczy:-D:-D:-D i nigdzie się nie ruszam:-D:-D:-D i nic dziś nie robie:-D:-D:-D

buciki- oczywiście adidasy o 2 numery większe, na inne nie ma szans.:no: ale jeszcze troszke i wszystko wróci do normy:tak:

Black- waga super, gratulacje.:tak:mam +19. Ciekawe, ile mi zostanie po porodzie:shocked2::-p

AsiaX- spokojnie, regularne masz skurcze? moze to fauszywy alarm:sorry:
jestes tam jeszcze ?

Asiwo- super!!! tylko nie szalej za bardzo przy tej przeprowadzce:tak:

Macy- to do 3 razy sztuka:-D moze Beti ma prorocze sny?:rofl2::rofl2::rofl2:

Sylwia -odnosnie spojenia- to jakbym swojego m. slyszala.:-p;-) A od 3 dni czuje sie jakbym szpagaty robila 24 h/dobe:-p:-p:-p
A jak spie na prawym boku - to mi prawa reka dretwieje:no: na plecach- brak mi powietrza:-p a na lewym - boli kregoslup. Chyba bede spac na stojaco:shocked2::-p:rofl2:
To ja wezme przykład z Ciebie i tez bede na stojaco jak koń spac:-D
 
Hmmm....rano bylo u nas slonce i plus 5 stopni...od niecalej godziny pada snieg...wlasnie wrocilismy ze spaceru,pies sie wyszalal jak glupi a mnie sie morda cieszy,bo najbardziej z zimowych spacerow lubie ...herbatke z sokiem malinowym zaraz PO;-):-)

A teraz wyglada u nas tak( foty z okna)
 

Załączniki

  • IMG_2620.jpg
    IMG_2620.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_2622.jpg
    IMG_2622.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 26
jejuuuuńciu ile Wy znowu napisałyście :szok:
toż to szok! i znowu mam w plecy z 5 stron - a tylko na chwile się połozyłam hihi ;-)

Roxeen tylko jest mały problemik - juz zjadłam oba worki z mandarynkami :laugh2: ale szafe do składania i tak moge Ci dać :-p

sylwia, agagsm, patrysia, joL spojenie was boli mówicie? hmmm ja jak wstaje z łózka albo z krzesła to się dziwnie jak mnie NIE BOLI :laugh2:;-)

JoL ja przeracam się z boku na bok na raty bo inaczej nie da rady - a co na sapie przy tym, a co się na dysze , spoce haha tragedia !!! ale jakoś za długo niestety na jedym boku nie wyrobie bo odrazu mnie coś gniecie, kłuje ! i tak zerkam tylko na Męża jak smacznie śpi i zazdroszcze mu z całego serca tego twardego snu ! bez udręk i bólu między nogami :laugh2::tak:

Przejrzałaś nas, Kochana.;-):-D Tylko muszę wypytać, czy tu w Londynie jakaś nagroda specjalna się należy. Może audiencja u królowej.:-p A tak poważnie, to chyba już wolałabym urodzić w tym roku. Jak czuję te małe stopki, co mi się w bok wpychają, to mam już je ochotę całować.:-)

.

Ty masz macy ochote całowac te małe stópki co Ci się w bok wpychają? mnie to tak chwilami boli że budzi sie we mnie instynkt mordercy hyhyhy i co innego bym z tymi nóżkami zrobiła ;-):tak:;-)

AŁAAAAA własnie takie stópeczki wbijają mi się w żeberka i mam problem żeby doczytać do końca co żeście nadziergały :) - ale co tam będe twarda - niech Mała Amelcia od poczatku wie kto tu rządzi :-)

Kaja_10 świetny kominek ! tylko pozazdrościć takiego klimatu mmmmmmm - to się rozmarzyłam :sorry:

hmm coś mi oczka siadają - niby nie mam żadnej wady wzroku a jak za długo patrze na monitor albo tv to strasznie mnie szczypią i bolą - mam nadzieję że po ciąży oczka moje wrócą do normy bo nie chce okularków dostać gratis do urodzonej Amelki :happy:

Z tej diety tutaj prognozuję że prawie wszystkie dzieciaczki będą pomarańczowe i pachnące mandarynkami:-)

morka wypluj to ! pomarańczowe...to już blisko żółtego...a mi ise bardzo ! ale to bardzo bardzo ! nie podobają chińczyki żółtaśne !!! ;-) - nie żebym rasistką była ale co żółte niech w Azji siedzi :-):cool2:

ide się chyba przespać troszkę - to może przestaną mnie oczka boleć - ale znowusz mam strach kłaśc się spac bo jak się obudze to pewnie kolejne 10 stron na BB będzie do nadrabiania :szok:
 
reklama
Kaja, kominek super :-)
Ale jak pomyślałam, że miałabym teraz przy kominku usiąść, to aż mi się słabo zrobiło ... ja ostatnio padam z gorąca :no: cały czas mi gorąco ... normalnie, gdyby nie brzuch i intensywne wygibasy małej, to myślałabym, że to menopauza, a nie ciąża :eek:
na szczęście za oknem u nas -14, bo jakbym miała tak ciepło jak Pumpkin, to załamka gotowa :laugh2:

agagsm, moje dziecię będzie w takim razie różowiutkie ;-) bo ostatnio codziennie funduje sobie musik z bananów, jabłuszek, pomarańczy i mrożonych malinek ... pyszny, zimny, pachnący i meeega różowy :-):-):-)
 
Do góry