reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Wróciłam od gina, kolor mojej wydzieliny oznacza że zbliża się godzina zero, mam już rozwarcie na centymetr, mam leżeć i wytrzymać do 16.12., chyba będę pierwsza, mam nadzieję że mnie nie wywalicie ze styczniówek.
To startujesz w konkursie z Klarą - ona koło 18 miała mieć CC. Zaraz wróci i nam wszystko opowie.
Kochane, na pewno was nie wywalimy - a wręcz wy nas nie opuszczajcie. Będziecie pierwsze opowiadać o swoich maleństwach. ;-)
 
reklama
Cześć Kochane Stycznióweczki:-)

Ja zaglądam teraz rzadziej na BB i bardzo mi z tym ciężko bo teraz najbardziej chciałoby się być na czasie.....

Mam zepsutego laptopa i niestety tak od czasu do czasu teraz pożyczam od córci żeby coś przejrzeć ale przez to że pożyczam go na krótko to nie jestem w stanie być z Wami na bieżąco:-(
Koszt naprawy tego mojego złomka to rząd wielkości 700-1300 zł więc ręce mi opadają...... Teraz napewno go nie naprawię, więc szukam dalej albo w cholerę go sprzedam i po Nowym Roku fundnę sobie nowego....
Póki co czuję się coraz fatalniej.....Skurczy mam coraz więcej i są coraz mocniejsze. Najbardziej łapią mnie po całym dniu więc wieczory i nocki z głowy..... Bardzo bym chciała już mieć Niunię przy sobie....
Co wizyta w toalecie to patrzę z utęsknieniem czy zobaczę tego czopa albo wydzielinę świadczącą o "zbliżaniu się godziny zero"........
I gdybym też tak rozpakowała się w grudniu to nie chcę się przenosić do grudniówek.......Całą ciążę byłam z Wami więc jakoś tak by mi było dziwnie........

W razie czego piszcie do mnie na monika905@gazeta.pl - pocztę sprawdzam bardzo regularnie:-)

Buziaki dla Was i Waszych Niuniek i Niuniusiów
 
mzetka - super, że się odezwałaś i nadal jesteś w dwupaku ;-) trzymaj się dzielnie, pewnie, że jesteś styczniówką i dawaj znać częściej ;-)
 
hej,

witam Wszystkie styczniówki.
Termin z USG mam na 27 stycznia, ale ajprawdopodobniej bedzie to cc. Pierwsze tez miałam cc.
Nie wiem tylko czy lekarz wyznaczy mi termin czy bede jechała z bólami.
Czytam Wasze opowiesci wigilijno-rodzinne i niestety lżej mi sie na sercu robi, że nie tylko ja mam problem z rodzicami/teściami. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odbije sie na nazych relacjach z dziećmi...
Witaj:-)

ja już po kontroli :tak:
raczej młody się szybciej na świat nie szykuje;) szyjka nadal twarda i zamknięta, nie skróciła się bardziej.. uff. A maluszek rozrabia i słodko szaleje:tak:i ładnie przybiera na wadze, ma już ok 2kg (skończony 32tydz):tak:

A kto mnie pobije w wadze? Ja już jestem 18kg na plusie:shocked2::cool2::confused2::eek::crazy::rofl2::wściekła/y::-p
No to pięknie:-) Co do wagi u mnie plus20:crazy:

Wróciłam od gina, kolor mojej wydzieliny oznacza że zbliża się godzina zero, mam już rozwarcie na centymetr, mam leżeć i wytrzymać do 16.12., chyba będę pierwsza, mam nadzieję że mnie nie wywalicie ze styczniówek.
No to trzymam kciuki:tak:

Cześć Kochane Stycznióweczki:-)

Ja zaglądam teraz rzadziej na BB i bardzo mi z tym ciężko bo teraz najbardziej chciałoby się być na czasie.....

Mam zepsutego laptopa i niestety tak od czasu do czasu teraz pożyczam od córci żeby coś przejrzeć ale przez to że pożyczam go na krótko to nie jestem w stanie być z Wami na bieżąco:-(
Koszt naprawy tego mojego złomka to rząd wielkości 700-1300 zł więc ręce mi opadają...... Teraz napewno go nie naprawię, więc szukam dalej albo w cholerę go sprzedam i po Nowym Roku fundnę sobie nowego....
Póki co czuję się coraz fatalniej.....Skurczy mam coraz więcej i są coraz mocniejsze. Najbardziej łapią mnie po całym dniu więc wieczory i nocki z głowy..... Bardzo bym chciała już mieć Niunię przy sobie....
Co wizyta w toalecie to patrzę z utęsknieniem czy zobaczę tego czopa albo wydzielinę świadczącą o "zbliżaniu się godziny zero"........
I gdybym też tak rozpakowała się w grudniu to nie chcę się przenosić do grudniówek.......Całą ciążę byłam z Wami więc jakoś tak by mi było dziwnie........

W razie czego piszcie do mnie na monika905@gazeta.pl - pocztę sprawdzam bardzo regularnie:-)

Buziaki dla Was i Waszych Niuniek i Niuniusiów
Jeszcze troszkę:tak:
 
A kto mnie pobije w wadze? Ja już jestem 18kg na plusie:shocked2::cool2::confused2::eek::crazy::rofl2::wściekła/y::-p

Ivi, ja depcze ci po piętach, już +17:rofl2::-D:shocked2: Uważaj, bo cię przegonie:rofl2: ostatnio przybywa mi 1 kg tygodniowo:shocked2::shocked2::shocked2:

dzieki dziewczyny za odpowiedzi....... A tak pozatym to ja jestem MALGA191 a nie Malaga...ale mowicie jak chcecie....:-)

a ja dopiero teraz zwróciłam na to uwagę:-D ale malaga, to takie słodziutkie....:-D

Wróciłam od gina, kolor mojej wydzieliny oznacza że zbliża się godzina zero, mam już rozwarcie na centymetr, mam leżeć i wytrzymać do 16.12., chyba będę pierwsza, mam nadzieję że mnie nie wywalicie ze styczniówek.

....
Co wizyta w toalecie to patrzę z utęsknieniem czy zobaczę tego czopa albo wydzielinę świadczącą o "zbliżaniu się godziny zero"........
I gdybym też tak rozpakowała się w grudniu to nie chcę się przenosić do grudniówek.......Całą ciążę byłam z Wami więc jakoś tak by mi było dziwnie........

My Was grudniówkom nie oddamy, jesteście nasze i koniec, kropka:-D
Nawet jak się rozpakujecie wcześniej ..... ktoś przecież musi pójść na pierwszy ogień i zdać nam relacje:-p;-)


A dziś się dowiedziałam, że moja koleżanka wczoraj urodziła chłopca- 3,5 kg. A ona sama jest malustka i drobniutka "metr pięćdziesiąt w kapeluszu" i jak ktoś nie wiedział, że jest w ciązy to widząc ją raczej by się nie domyślił. A gin jej mówił, że dzidzia raczej malutka będzie:shocked2:
SN, tylko w 3 godziny:shocked2::-D Jestem pod wrażeniem:tak:

Poza tym druga koleżanka mnie opieprzyła, że co ja się tak pospieszyłam z szykowaniem rzeczy dla dzidzi, bo mam jeszcze czas i pewnie coś złego się stanie, bo jestem nadgorliwa, wrr.... Powiedziałam jej co o tym myśle, wrr... Wkurzają mnie tacy ludzie, XXI wiek, a zachowują się, jakby to było średniowiecze.:wściekła/y:
Poza tym ja jestem szczęśliwa, że już wszystko praktycznie mam. Niewyobażam sobie teraz latania po sklepach, jak ledwo się ruszam, tłumy ludzi w sklepach przed świętami i musze mieć WC w zasięgu wzroku, bo dzidzi coś bardzo wygodnie leży na moim pęcherzu:-p:-D
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny
Mnie ostatnio coś skurcze częściej biorą i normalnie boli przy tym jak na okres ;-( . Tak kilka razy dziennie. Byłam u lekarza i dostałam zwolnienie lekarskie i muszę więcej leżeć. Szyjka tyle, że miękka to wszystko.
W ogóle mam ostatnio wrażenie że mały zamiast kopać coraz wyżej to kopie coraz niżej. A może to tylko wrażenie. Generalnie czuje go maksymalnie w połowie drogi pomiędzy pępkiem a piersiami. Do żeber to on wogóle nie dosięga. Spojenie też mnie coraz częściej boli.

Roxeen trzymaj się ciepło i dużo odpoczywaj

Andzia76 myślę że teraz będzie już tak, że coraz więcej będzie narzekać na takie czy inne bóle. W kóncu wszystkie jesteśmy przed porodem.

Kaja10 Wigilia u nas w rodzinie to zawsze była u nas (mieszkam z rodzicami). Mam jeszcze dwóch braci któży nie mieszkają z nami. W tym roku będzie pierwsza wigilia mojej mamy w której to nie ona będzie ją robić.
Jak najbardziej popieram twoją decyzję.


Asiax Taka teściowa to skarb. Też taką mam. Co do zielonych upławów ja bym zadzowniła do lekarza i upewniła się czy wszystko jest w porządku. Miejmy nadzieje, że to zwykła infekcja

Pasibrzuch a co z macierzyńskim? Przecież nie mogą Ciebie od tak zwolnić?

Sylwia100 mnie twardnienie brzuszka nie bolało. Trwało przy tym bardzo krótko (około 1 minuty) Choć pojawiało się to kilka razy dziennie. Ale od paru dni mam, tak że jak twardnieje to boli jak na okres i jeszcze do tego trwa to dużo dłużej. Promieniuje czasem przytym na plecy. Bo tak zwykle nie mam problemów ze bólami pleców.

macy CIebie to chyba trzeba do porządku przywołać. ;-) Nikt Ciebie nie wyrzuci. Choćbyś nawet o to prosiła
 
Asiax mówisz że gin nic na zielone upławy nie mówił tylko tyle że blisko godziny zero ja byłam pewna że zielone to coś się przyplątało :sorry:ale trzymaj się dzielnie :tak:

Klara jak tam po wizycie ?

Ale mnie wkurzają ludzie z tymi gadkami ze za wcześnie się coś kupuje :cool:

Kubiaczka odpoczywaj odpoczywaj :tak:czyli pierwsze twoje zwolnienie ?

Mnie też dziś skurcze łapią coś gin wyczuł ze lada moment się zaczną :cool: mnie jakoś mała nie kopie w żebra czuję najbardziej po boku i w dół jak uciska a u góry jak pupę wypina :tak:
 
Kaja - aż mi się gęba uśmiechnęła jak czytam twoja opowieść:-D
Macy, Tysiolek - a co wam tak spieszno do porodu?:-p
ASIAX: odpoczywaj i sie nie martw - ja mam rozwarcie wew. na 1,5cm od 3 miesięcy i jeszcze w dwupaku jestem:-)

A ja własnie dostałam opiernicz przez telefon od mojego M - no i weź tu człowieku coś zrób w domu to krzyczą:confused2: pochwaliłam mu się, że właśnie ulepiłam 40 pierogów z grzybkami na wigilie i mi się dostało, że się nadwyrężam zamiast odpoczywać - i jak tu przetłumaczyć, że ja się dobrze czuje i że nie mogę leżeć 24h na dobę w 37 tygodniu ciąży, bo moje mięśnie wysiądą i nie będę w stanie urodzić....
Mojemu mężowi to sie wydaje, że jak leżałam 3 miesiące, to teraz powinnam leżeć dalej, aż zacznę rodzić:-pTak się wyrywa do pracy w domu, tylko pod jego kuratela dom zarósł, że jak patrze na to, to sie zastanawiam czy do świąt ktoś mi to uprzątnie, czy mam w takim bałaganie wigilię spędzić:wściekła/y:

Jako, że się podobno dziś narobiłam, to już dziś leżakuję i nie prasuję - może w nocy jakiś cud nastanie i jak wstanę to wszystkie ciuszki będą wyprasowane?:rofl2::-D
 
co do gadania ze za wczesnie cos mamy to moja tesciowa mnie tak
opieprza ze juz wszystko mam a wczesniej zabronila mi nosic krzyzykow na lancuszku
lancuszek tez kazala zdjac, zakazala wiazac dresy, pokazywac brzuch albo cos na ciele np tatuaz:eek: zabronila mi sie w strachu lapac za brzuch....itp no coz mam przesadna tesciowa czasem mnie to wkurza
 
reklama
sandraq - mateńko - ty się lepiej spytaj teściowej co ty możesz robić :szok::-D
agagsm - wiesz co.. moj M tez teraz sam maluje i sprząta, ja tylko gotuje i pokazuje palcem, niby taki mądry, że absolutnie mam nic nie robić a widze jak momentami nie wyrabia ;-);-) ale chłop hamuje się jak może... doceniam ;-)
ty też doceń, że się martwi - wymsknęło się spod jego kontroli gniazdko i przeżywa - pochwalić go trzeba, ;-)

ps. dzownił z sklepu, że farbę kupił :-D:-D kupił też coś na ksztalt jakiegoś wybielacza na wypadek gdybym uznała, że za ciemny jednak - zna mnie szelma :-D
 
Do góry