reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

super wieści:-)

Ja widze że dzięki tym lekom jest nieco mniej tych skurczów:tak:a jak twardnieje od dołu go góry i jest to mało komfortowe uczucie tak raczej się dziwnie robi jakby od środka balon rósł a też i mam bóle jak na @ ale wtedy różnie bywa czasami boli tak i też w tym czasie twardnieje brzusio a czasami boli ale brzusio az tak twardy nie jest:tak:

Hmm a powiedzcie mi czy ja moge pomywać:eek:bo hmm mój M się stara i troche ma tego na głowie a teraz robi jeszcze w domku co teraz też ledwo co z zakupów przyjechał bo i po kafelki do kuchni i po nogi do stołu(bo my tu zmieniamy wystrój i tez dokańczamy)no i praca co chciałabym go chociaż w tym ulżyć bo i też nie ma tak czasu dużo co pomywanie jest nawet z 3 dni co wolałabym sama codziennie pomyć bo jest wtedy tak fajnie czysto no i jest mniej do pomywania niż taki stos z 3 dni i jak się to widzi to wiadomo co wole sama to robić żeby nie było własnie takiego bałaganu:sorry:ale sama nie wiem czy mi wolno takie stanie itp.:sorry:
Patrysiu ja tez musze leżec ,ale takie proste czynnosci w domu wykonuje bo nie ma kto:no:obiad ugotuje i ide polezec:tak:pozmywam i znów ide lezec:tak:wyszykuje Oskara do szkoły i leze:tak:chyba ,ze mocno brzusio sie stawia to wtedy odpuszczam:tak:
Moja dzidzia była mało ruchliwa ze 3 dni ,a dzisiaj nadrabia dzieki Bogu bo juz sie martwiłam:tak:
 
reklama
Witajcie!!
Byłam tu jak zajęcia miałam, starałam się nadrobić, ale nie dałam rady... :-( Wróciłam do domku i poszłam spać, bo kiepsko się czuję :-( Jakieś przeziębienie mnie chwyta!! :wściekła/y: Jutro muszę iść na uczelnie, bo po prostu muszę, ale od razu po do domku... Później do Was zajrzę i poczytam!!
Trzymajcie się cieplutko w ten zimny dzień!! :tak::*
 
Jejku jak mi sie dzisiaj nudzi! Mam dosc tego lezenia, nic nie robie oprocz siedzenia na necie i wyznaczania zadan mezulkowi -oj ma dzis do mnie cierpliowosc! a ja jestem z niego taaaka dumna!
Zrobil pranie, prasowanie, poodkurzal, pozmywal, przywiozl obiadek na zyczenie, tylko z psem sie wycwanil bo mial go wyprac i wyczesac a zamiast tego umowil go do psiego fryzjera :eek: Ku mojemu zdziwieniu piesek wrocil zadowolony, czysciutki i pachnacy a fryzjer przezyl :-D
 
dziewczyny a wam się robi cały brzuch taki twardy jak skorupa?? Bo mnie ginka zawsze dokładnie pyta, czy twardy jest jakiś określony pas brzucha, jakieś konkretne miejsce, czy cały brzuch - od spojenia łonowego w górę i po bokach. Bo jeśli tylko miejscowe, to raczej maluch się wypina i napina macicę.. A jeśli cały brzuch jest "jak skorupa" to wtedy gorzej...
Ivi, mi się brzuch cały napina, aż po same piersi. Nawet ktg, które mi robili w szpitalu wykazało małe skurcze. Nic nie poradzę. Tutaj lekami nie faszerują. Poza tym teraz to już nawet nie ma po co, bo 36 tygodni skończyłam w sobotę. Niech się dzieje, co chce. Najwyżej mnie ze styczniówek wywalicie.
 
ivi super że wizyta udana :) hmmm to troszke nadbagażu mamy ale nie przejmuj sie jeszcze będziemy laseczki na wiosne aaaa co !!! :tak:

co do napisania brzuszka to mi sie też napina, jak za dużo stoje, siedze w jendej pozycji - przewaznie pod wieczór już jak się sporo nałaże po chacie :) ale się tym nie martwie bo póki nie boli to jest dobrze a zacząć rodzić już moge więc mam na wszystko olewke - niech boli, niech się napina, niech są skurcze a co mi tam :laugh2:;-):laugh2:

e_milcia trzymaj nam się zdrowo i nie choruj ! nie wolno niu niu !!
ja jutro tez na uczelnie musze wpasc więc łącze się z Tobą w bólu uczelnianym ;-):tak:

juuhuuuuuu juuuhuuuu a ja wkońcu wózeczek kupiłam - tzn wygrałam aukcje na allegro i teraz tylko przelewik i czekam na przesyłkę - ciekawe czy nasz poczta polska wyrobi się przed świetami - wątpliwe.... ale i tak się ciesze że już mam to z głowy bo kupowanie wózka zajęło mi chyba dobre 3 miesiące - zanim się zdecydoałam na konkretny model ! :shocked2:

Ivi, mi się brzuch cały napina, aż po same piersi. Nawet ktg, które mi robili w szpitalu wykazało małe skurcze. Nic nie poradzę. Tutaj lekami nie faszerują. Poza tym teraz to już nawet nie ma po co, bo 36 tygodni skończyłam w sobotę. Niech się dzieje, co chce. Najwyżej mnie ze styczniówek wywalicie.

macy my to wsumie z ciążą łep w łep idziemy - 36 tydzień i 4 dzień :) cooo? zakładamy się która pierwsza hihih ;-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
roxenn-Ja tez sie boje ze urodze w grudniu....ehhe:-(

Malaga - Józefina ok, Józia już mi się mniej podoba. Za to ang wersja tego imienia jest ładna - Josephine - kojarzy mi się z piosenką : http://www.youtube.com/watch?v=3bCVqax9W7A]YouTube - Reamonn - Josephine [increased volume

W
Malaga Józefina tak miała na imie moja babeczka od rachunkowości handlowej. No kurcze złota kobieta, miła sympatyczna wiecznie usmiechnięta. My w szkole wołaliśmy o Józia idzie, dyrek zawsze do niej pani Józefo ona tak bardzo tego nielubiała a tak wszyscy mówili Józefina

dzieki dziewczyny za odpowiedzi....... A tak pozatym to ja jestem MALGA191 a nie Malaga...ale mowicie jak chcecie....:-)

a z tym imieniem..to chyba sie dowiemy dopiero jak sie mala narodzi...

ale mmay 3 opcje....Magdalena,Emila Magdalena i ta Jozefinka


A u mnie dzisiaj juz lepiej....tz. z pawlem jeszcze sie kloce ale poszlam na clay dzien do mamci....i mi lepiej jest...i ubranka nakupilam sobie....hehehe
 
Tysiolek jaki wozek wybralas? Ja wczoraj zabukowalam w sklepie i dalam zaliczke. Linka zamiescilam na wyprawce. Reszta kaski i odbior bryki jak juz maly bedzie z nami na swiecie (jak kiedys pisalam jestem troche przesadna).
 
dzieki dziewczyny za odpowiedzi....... A tak pozatym to ja jestem MALGA191 a nie Malaga...ale mowicie jak chcecie....:-)

hehehehe a wiesz że włąsnie wcinam te cukierasy Malaga mmmmmm pyszotka :laugh2::laugh2::laugh2:

Tysiolek jaki wozek wybralas? Ja wczoraj zabukowalam w sklepie i dalam zaliczke. Linka zamiescilam na wyprawce. Reszta kaski i odbior bryki jak juz maly bedzie z nami na swiecie (jak kiedys pisalam jestem troche przesadna).

aaaa na x-landera xa się zdecydowałam - używany zestawik o taki :
http://www.allegro.pl/item834653379_wozek_x_lander_xa_gondola_spacerowka_i_fotelik.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehehehe a wiesz że włąsnie wcinam te cukierasy Malaga mmmmmm pyszotka :laugh2::laugh2::laugh2:



aaaa na x-landera xa się zdecydowałam - używany zestawik o taki :
wózek X-lander XA-gondola,spacerówka i fotelik! (834653379) - Aukcje internetowe Allegro

Malga, bo Pumkin pewnie miala ochote na lody o smaku malagi:-p:-D mniam


OO napewno ..hehe Ja tez uwielbiam Malage PYCHA>>>>

a ja czekam na Pawla....ciekawe czy sie dzis znow poklocimy....

A co do wozia ot kupimy go w styczniu...i bedzie to IXlander...
 
Ostatnia edycja:
Do góry