reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
witam was brzuchatki

ale stron do nadrobiena przez weekend:szok:
jesli chodzi o liczenie tygodni to u mnie tez lekarze licza skonczone tygodnie,u nas dzis skonczony 35tc...juz niedlugo zostalo a ja mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia;-)
caly weekend biegalam po sklepach a dzis leze i odpoczywam,mialam isc jeszcze na zakupy ale taka pogoda orkopna jest ze nawet z lozka mi sie wstac nie chce;-) leze i gapie sie w TV:-D

co do masazy to ja tez slyszalam ze to skuteczne jest ale jakos nie moge sie zorganizowac;-) napewno za tydzien zaczynam picie herbatki z liści malin i łykanie tabletek z wiesiołka i chyba za te masaże sie tez zabiore;-)
PATRYSIU!!!WSZYSTKIEGO NAJ..NAJ...NAJ...I NIECH ALANEK SIEDZI W BRZUSZKU GRZECZNIE DO STYCZNIA:-)
 
PATRYSIU!!!WSZYSTKIEGO NAJ..NAJ...NAJ...I NIECH ALANEK SIEDZI W BRZUSZKU GRZECZNIE DO STYCZNIA:-)



Patrysia wszystkiego najlepszego @---->-------- (to ma być róża) :eek:
dziękuje:-)

JOASIA to jest tak że już jesteś w tym 34 tc ale jeśli bys(oczywiście tfu tfu)teraz rodziła to pewnie wpisano by ci 33 tc bo ogólnie wpisuje się przy porodach skonczone tygodnie nie zaczęte:tak:ale też tak nie musi być bo np.mój gin w karte ciąży wpisuje mi tc które mam zaczete nie skończone;-)
 
Patrysia nie wiem czy Ci skladalam zycznia jak nie to wszystkiego najlepszego duzo zdrowka!!!
No to super! Kto pierwszy??;-)
no ciekawa jestem ktora z nas poleci rodzic ja tam juz nie czekam az tak bardzo do stycznia co ma byc to bedzie, wazne dla mnie aby urodzil sie babelek zdrowy a juz chcialabym go przytulic i pocalowac.
 
Dzień Dobry Wszystkim Mamuśkom poniedziałkowo :-)
czekając na dzisiejsze USG (hiphip hurra) :-) zabieram się za nadrabianie weekendowego BB.

Miłego dnia.
 
Joasia, obie mamy rację :tak: Skończonych tygodni masz 33 więc gdyby co to wpisaliby 33tc. Gdybyś miała np. 33tydzień i 5 dni to mogliby wpisać już 34 :eek: Tak przynajmniej ja to rozumiem. Ja byłam tydzień temu u ginki i byłam w 33tc. Dla mnie logiczne jest, że teraz jestem w 34tc.:tak:
No obie, ale nie do końca... jakby przyjmowali Cię teraz do szpitala, powiedzmy na ktg, a nie poród bo nie wywołujemy wilka z lasu, to nawet w 33+5 to wpisaliby 33tc bo 33 tc jest skończony.... ale prawdą jest że leci już 34tc:tak: - tak myślę...

edit... no Joasiu widzę teraz dopiero już Patrysia wyjaśniła!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny nie pisać tyle bo pojechałam bo wyniki i już muszę nadrabiać kilka stron ;-)wyniki mam dość dobre jak na brak brania witamin nie wiem tylko czy płytki krwi mają duże znaczenie bo mam poniżej normy a hemoglobina 12 czyli na granicy ale i tak chyba nieźle ;-)

u mnie gin zawsze sie pyta o skończony tydzień czyli teraz mi wpiszę 35 :tak:

tak piszecie o tych liściach malin że może i ja sobie wypróbuję pić zobaczymy z córą nie piłam bo forum nie czytałam ;-):-D

moja mała w brzuszku ma właśnie czkawkę nic uciekam sprzątać
 
Do góry