reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

A ja melduje,ze zyje;-)Czasu malo,doba sie jakos skrocila czy co?:-p Przyjechala moja ukochana tesciowa i maz mnie uszczesliwil wiescia,ze od 15 grudnia przez miesiac prawie bedzie mial wolne,ewentualnie tylko na pare chwil do pracy bedzie wybywal,i zmienilismy szpital w ktorym chce rodzic,i w ogole czas oczekiwania pelna geba...Na swieta,na synka,na wszystko....Brzuchol opadl na kolana,skurcze pieknie sie maluja na ktg,czuje sie pelna,hipopotamowata,nie w pelni sprawna ale....szczesliwa:-)Pomalu zaczynamy przystrajac dom,bedziemy piec pierniki i tak zaczyna pachniec swietami....
Milego dnia i dobrego samopoczucia:-)
 
reklama
Witajcie!!
Mnie dziś obudziły dość silne skurcze!! Czy są regularne to nie wiem, bo nie patrzyłam na zegarek!! Głodna jestem jak cholera :-p I muszę się najeść, żeby w razie co mieć energię :-D Ale to pewnie nic!!

Dziewczyny!! dziś w nocy pierwszy raz od nie wiem kiedy zgagi nie miałam!!!!:-D:-D:-D
Czy to dobrze czy nie, to nie wiem :-p Taki ten brzuch obniżony!! Strach się bać :sorry:

No nic, idę po jakieś jeść i czekam na S. :tak:
Ma przyjść mnie przytulić :-)
I powinien być za 3 minuty, a czy będzie...?!

Miłego dnia!!!!:*
 
Patrycja wszystkiego najleprzego w dniu urodzin.
Ja wypijam kawe i zabiera sei za sprzatanie, bo niedlugo mieszkania nie pozanam trzeba kozystac dopoki m spij bo pozniej nie pozwoli nic zrobic.
 
Witam dziewczynki:-)
Ale te weekendy szybko leca. Wczoraj mialam 5 godzinny spacer na tzw. fiera del regalo, czyli taki jakby market prezentu. Mega giga, kupa ludzi, ale generalnie fajnie. Heh, pocieszam sie, ze to nie tylko ja sie tam zmeczylam, bo moi znajomi tez:-) tyle, ze ja mam wymowke w postaci bandziorka:-)

Dziewczyny nie straszcie tym porodami. Jestesmy styczniowkami, a nie grodniowkami. Wiec donosmy te ciaze przynajmniej do 1 stycznia:cool2:


witajcie wieczorową porą...
co do pępuszka,to Wam tradycyjnie powiem,co polecają naturalni wikingowie(choć ja wolę określenie skalniaki,ze względu na krajobraz...saaaame skały naokoło i tylko w miasteczkach trochę trawy rozwijanej z rolek :) ale ma to swój urok,taki surowy krajobraz)
skalniaki gdyby usłyszeli o spirytusie do pępka,to by chyba osłupieli...tu przemywa się przegotowaną wodą...jeśli pępuszek źle się goi,to chodzi się do przychodni na przemycie.Nie pytałam co stosują,w każdym razie jest to brązowe i na pępku wygląda jak kupa :) ale jak się przemyje raz,to od razu pępuszek przysycha.

Moze przemywaja jodyna? Bo ona ma taki kupkowaty kolor.
 
Witajcie!

emilcia, ale kochana psina.

agbar77, ale fajnie, że będziesz mieć mężusia
tak dla Was i na tak dłogo.
Już Ci się skurcze malują? a ile ktg tam wyświetla
jak masz skurcz? i czy czujesz te skurcze, jak maszyna pokazuje, że są? i ajk odczuwasz skurcz, gdzie ten ból i jak byś go opisała?

o, nie wiem skąd Dormark wie, ale skoro pisze to na pewno wie- więc Patrysiu wszystkiego naj naj naj!!!!!!!


A mnie już wczoraj wieczorem, a potem dziś rano wkurzyła taka laska na innym forum- wrrrrrrrrrrr
był wątek o ścinaniu włosów w ciąży i o zabobonach, więc napisałam, że nie wierzę w takie gusła, a ta napisała że to są fakty i kobiety same decydują czy ścinają włosy, podcinają itd... ale
jej dziecko pierwsze umarło bo właśnie pofarbowała włosy i podcięła czy coś.... i napisała to dziewczynie, która właśnie wróciła od fryzjera....
i naskoczyłam na mnie jak nie wiem.... wrrrrrr, a ja dałam się wciągnąć w tą dyskusję, ale potem zauważyłam, że laska nie umie czytać ze zrozumieniem więc odpuściłam..ale co mi humor zepsuła to zepsuła....
 
Witam was serdecznie ;-)
Spałam dziś wyjątkowo kiepsko, nie wiem , czy to musi byc norma co drugą noc mieć fajną kolejną skopaną.
Dziś u nas rusza malowanie na całego, zastanawiam się, gdzie będę dziś spać :-D bo dziś idzie na tapete sypialnia, pokoik Tymka za kilka dni.

Balagan mam nieziemski w domu bo porządki razem z malowaniem, choc reszta pokoi nie bedzie ruszana. Ale czekam na reklamacie naroznika. Kupilismy 1,5 roku temu z eko-skóry i zaczęła pękać i się zapadac. Reklamację mam przyjętą i czekam na nowy co mnie cieszy ale martwi też bo mi piszą, że identycznego koloru już nie ma.

abgar - u Ciebie to już nawet w poście wyczuwa się święta ;-) Super masz - czemu zmieniłaś szpital? Juz wszystko było dograne.
emilcia - przygoda z Twoim psem boska
Popieram Karoli - my jesteśmy styczniówki a nie grudniówki - spokojnie :-D
 
reklama
Witam z rana ;-)mąż dał pospać do 9:00 i pojechał do urzędu a potem jak wróci to po wyniki jedziemy i wieczorkiem do ginekologa :tak:

Wiec powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach :tak::tak::tak:

Klara
nie przejmuj się dziewuchą niech sobie wierzy i żyje przesądami :sorry:
Patrysia najlepszego z okazji urodzin :-)

co do leko nas się nie sprawdziło do pępka za suche ale przecierałam nim delikatnie ranę po szczepieniu bo coś sie małej kiepsko goiła i tak mi kazali robić
 
Ostatnia edycja:
Do góry