reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Właśnie co do szyjki i ziółek nawet picia ich, ja nie ruszam szyjki, niczego nie piję... ja już dawno mam bardzo miękka.....
 
reklama
witam wieczorowo i mikołajkowo:-)nic nie nadrobiłam, ale leżę dzielnie i odpoczywam. mam nadzieję,że jutro będzie lepiej- pierwszy dzień zwolnienia lekarskiego w ciąży:szok:Pozdrawiam
 
Witam wieczornie:-)

Nadrobiłam zaległości ale nic więcej nie napisze bo nie mam już siły.

Trzymajcie się Kochane i miłego wieczoru!!
 
Aaa...śliczne imię dla córeczki. Bardzo mi się Pola podoba. Też chciałam, ale stanęło na Kaji.
Buuu... moje imię... no ale nie będzie córeczki :no: będzie Tymek :-D
age - tylko mi się wydaje, że odmiana jest Kai, bez j ;-)

witam wieczorowo i mikołajkowo:-)nic nie nadrobiłam, ale leżę dzielnie i odpoczywam. mam nadzieję,że jutro będzie lepiej- pierwszy dzień zwolnienia lekarskiego w ciąży:szok:Pozdrawiam

Gratulacje, no to tylko może być lepiej na L4 ;-)
 
Witam wieczornie.
Parę godzinek mnie nie było, a tu już trzy strony naprodukowane :-))

agagsm, prawidłowy tok myślenia ;-) ja też jestem wrażliwa, ale czasami ta wrażliwość może komuś sprawić nie lada problem, i to tym najbliższym. Myślę, że rodzice będą szczęśliwi mając świadomość, że ich wnusia śpi w łóżeczku lub jeżdzi w wózeczku sprezentowanym właśnie przez nich :-)

Pumpkin, my spędzamy wigilię co prawda u mojej siostry, ale nie sądzę aby to trwało długo ze względu na mój stan, więc gwarantuję, że sama nie będziesz w ten wieczór ;-) wirtualnie, ale zawsze dotrzymam towarzystwa :-)

Paulinaa, superaśna choinka :-)

A ja mam dylemat, wciąż nie wiem jak będzie mój synek miał na imię, czy któraś z Was też ma taki problem?
 
Uciekm dzis z forum, nie mam juz ani jak lezec, siedziec, ani stać.... tak mały daje popalić a brzuch masakra... papa
 
witajcie wieczorową porą...
co do pępuszka,to Wam tradycyjnie powiem,co polecają naturalni wikingowie(choć ja wolę określenie skalniaki,ze względu na krajobraz...saaaame skały naokoło i tylko w miasteczkach trochę trawy rozwijanej z rolek :) ale ma to swój urok,taki surowy krajobraz)
skalniaki gdyby usłyszeli o spirytusie do pępka,to by chyba osłupieli...tu przemywa się przegotowaną wodą...jeśli pępuszek źle się goi,to chodzi się do przychodni na przemycie.Nie pytałam co stosują,w każdym razie jest to brązowe i na pępku wygląda jak kupa :) ale jak się przemyje raz,to od razu pępuszek przysycha.
 
reklama
hej Kobitki w dwu i trzypakach:)
Rozumiem za jeszcze zadna sie nie rozpakowała:)
A przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo:)
Ja dzis Was poczytywałam ale jakos nie miałam za grosz weny na odpisywanie.

Aggsm to Wam podawali zeby mieszac olejki z witaminą bez parafiny?
My mielismy w składzie parafine, olejek i witamine A+E :)
Ale co szkoła to inaczej:)

A co do kikuta pepowiny to ja sie nieco boje pielegnacji, ale pociesza mnie fakt ze tam nie ma nerwow i ze dzidzie to nie bedzie bolało.

Mikołajki u nas bez prezentow co roku, bo jakos nie czujemy potrzeby:)
U nas prezenty dopiero w wigilie, tak jak ubieranie choinki:)
Dobrej nocki zycze!
Buzka i do jutra
 
Do góry