reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Paulinaa mocno trzymam za Was kciuki:tak: Niech tam wszystko szybko posprawdzają i szybko Cię wypuszczają :tak:
Dorciaa nie przejmuj się reakcją koleżanki, może spotkasz ją na finiszu i też jej tak wypalisz ;-):-p:-)
Joasia ja też bym chciała, żeby Młoda tak ładnie zasypiała jak Oliś na początku, ale coś czuję, że z niej niezłe ziółko będzie ;-):-)

Ale się dzisiaj wkurzyłam, miałam w planach lecieć po jakiś prezent dla Olisia na urodziny, a z konta zniknęła nam dość pokaźna suma pieniędzy :wściekła/y:T. był w banku i rzeczywiście gdzieś te pieniądze zeszły, ale nie wiadomo na jakie konto i dopiero w poniedziałek będą to wyjaśniać :wściekła/y: A my na weekend zostaliśmy z 7 funtami na koncie, których wypłacić się nie da i z 20 funtami w portfelu. Po prostu gitara :cool2:
 
reklama
Dorciaa...daj spokój, mogłaś z usmiechem zjeść te lody :-D Co za pustota z tej dziewczyny :szok: Mnie tak jak Joasi wszystkie brzuszki i ich właścicielki podobaja bardzo ;-)
kacha_wawa ale numer; no szok.... a nie można na jakąś infolinię zapytać albo przez net nie masz wejścia aby sprawdzić :-(
 
Kaja no właśnie przez net zobaczyłam, że kasę wcięło, T. od razu do banku pojechał, a w banku mu tak powiedzieli, że rzeczywiście kasa zeszła, ale nie wiadomo na jakie konto :cool2: Ten kraj mnie coraz bardziej zadziwia :sorry: Kiedyś ktoś nam przez przypadek przelał znowu 150 tysięcy funtów, jak to zobaczyłam to myślałam, że oczy z orbit mi wyjdą. Od razu to zgłosiliśmy i kasę z konta zabrali z powrotem dopiero po dwóch tygodniach:sorry: W tym czasie dawno mogłam wszystko wypłacić i zaszyć się gdzieś w ciepłych krajach :-D

Joasia spokojnej nocki:-)
 
Paulinaa - Lepiej 10 razy sprawdzić i upewnić się, że wszytko ok niż potem płakać. Szkoda, że nie ma męża z Tobą, ale może jakaś inna bliska osoba może Ci potowarzyszyć? Nie ma tragedii i nie wolno popadać w czarnowidztwo. Wszystkie na BB trzymamy kciuki za Ciebie i dzidzię, że będzie ok i musi być!! Przynajmniej poplotkujesz sobie z innymi mamusiami w ciąży na oddziale, lekarze Cię uspokoją i zobaczysz, że szybko nabierzesz spokoju ducha i wiary!

Macy - ja mebelki już kupiłam, po zainkasowaniu należności facet w sklepie (mothercare) powiedział mi, że magazyn już zamknięty więc nie może sprawdzić czy są na stanie, ale żebym się nie martwiła bo nawet jak nie ma to raczej więcej niż miesiąc nie powinno to potrwać... Czyli 24 grudnia. :szok::szok: Pozostaje mi tylko w cichości ducha liczyć, że się zlitują... a Polcia musi siedzieć grzecznie i się nie wychylać! Bo mam tylko kołyskę w razie co.
Wrzuć foty jak w końcu dokonacie zakupu!

Zastanawiam się jeszcze nad praniem i prasowaniem. W sumie mogłabym poprać ciuszki (i najwyżej zapakować w worki foliowe) ale czy jest sens już teraz prasować? Do stycznia jeszcze trochę czasu, a wiadomo, że przez miesiąc od prasowania sterylne nie pozostaną... A potem prasować jeszcze raz to chyba lekka przesada. Co myślicie?
Chyba wszystko przepiorę a prasowanie zostawię na koniec grudnia, żeby sterylne było jak dzidzia przybędzie.
A i jeszcze pytanie o zabawki. Szczególnie pluszaki- w pralce uprać? Do plastikowych kupiłam chicco płyn sterylizujący więc luz. Myślę jeszcze o pokrowcu fotelika samochodowego, wózka i huśtawki - bo w sumie dzidzia skórą będzie dotykać - jak to wyczyścić? W sklepie albo magazynach jak to w kurzu leżało niezabezpieczone albo coś? Poza tym przesiąknięte farbami i substancjami impregnującymi... Macie jakieś przetestowane sposoby?
Ja poprałam i zapakowałam w worki ,a poprasuje pózniej:tak:
witam wieczornie
oficjalnie padam na pysk śmigałam po centrum z zakupami świątecznymi i to wcale nie tak dużo a zmęczyłam się jak po maratonie:eek:
no ale prezenty zakupione jeszcze tylko moja mama nie mam pomysłu co jej kupić kompletnie:eek:
reszta rodzinki załatwiona nic tylko pakować i mieć z głowy:-D
dzisiaj w szkole rodzenia mielismy o połogu i generalnie przy sn jest potem mniej roboty chyba więc oby się młody przekręcił!:tak:Synuś mamusia prosi!!!:-D
jak wspominałam spotkałam się dziś z koleżanką ciężaróweczką i już przypomniałam sobie dlaczego za nią nie przepadałam i zazwyczaj unikałam jak ognia ale myślałam że odmienny stan ją również trochę odnienił:sorry:
no więc tak ona jest w 6miesiącu ja w 8, ona przytyła 8kg, ja 16kg:cool2: i oczywiście mój brzusio już baaardzo wyraźny u niej to bardzie talerz satelity:-D:sorry: i co ja słyszę na dzień dobry?i to całkiem głośno!:wściekła/y:"Boże Dorota jak ty wyglądasz jeju mam nadzieję że ja tak nie będę wyglądać!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no w ogóle sorry wbiło mnie w ziemię:crazy: a byłam super ubrana, mój najlepszy ciążowy zestaw włoski zrobione makijaż cacy wyspana a tu takim tekstem, że mi się już tych lodów odechciało!:wściekła/y:
no i generalnie ona nic jeszcze nie ma, kompletnie nic, nawet w dziecięcym nie była:eek: ma chłopaka a wolałaby dziewczynkę:eek:no ogolnie brak słów bo jeszcze w szoku jestem po jej pierwszych słowach wypowiedzianych takim tonem że autentycznie mi się przykro zrobiło:confused2:
aż idę coś przekąsić normalnie...hehe,...znowu:sorry:
Trzeba bylo jej powiedziec,ze chcesz ja zobaczyc za 2 miesiace to wtedy skomentujesz:-Di ze smakiem bym lodziki zjadła jej na złosc,i dla własnej przyjermnosci:-D
:eek: Myśle że bardzo dobrze , że wczesniej za nia nie przepadałas :-p jaki pustak ...
trzeba było jej odpalić że życzysz jej żeby pod koniec ciązy wyglądała tak dobrze jak Ty :tak:

A mnie rozwala jak ostatnio pare osób się ze mna spotkało i mowio - tak dlugo nic nie bylo widać a teraz... ale masz duży brzuch :eek:
Zawsze zadaje jedno retoryczne pytanie i jest cisza - a myslisz ze jaki brzuch powinna miec kobieta na przełomie 8 i 9 miesiaca hmm ??? :rofl2:
Dziwne by było jakbysmy mialy małe brzuchy teraz:-D

Moi chlopcy wrócili i małego znów astma atakuje znów przechodzimy za wziewek na inhalacje z pulmikortu,mucosolwanui berodualu,ale moze w koncu przestanie chorowac:tak:
 
Cześć dziewczyny, sorki że się nie odzywałam, ale ostatnio brak kompletnie czasu. Pranie i prasowanie w trakcie. Ale wygląda na to że zmieszczę się w 3 parniach. ;-) Ale moja pralka ma 6 kg wsadu :cool2:.
Chyba nie odpisze wszystkim, ale czytam was regularnie. Cały czas kibicuje, aby jak najwięcej z nas donosiło do stycznia, mimo problemów różnych.

witam wieczornie
oficjalnie padam na pysk śmigałam po centrum z zakupami świątecznymi i to wcale nie tak dużo a zmęczyłam się jak po maratonie:eek:
no ale prezenty zakupione jeszcze tylko moja mama nie mam pomysłu co jejkupić kompletnie:eek:
reszta rodzinki załatwiona nic tylko pakować i mieć z głowy:-D
dzisiaj w szkole rodzenia mielismy o połogu i generalnie przy sn jest potem mniej roboty chyba więc oby się młody przekręcił!:tak:Synuś mamusia prosi!!!:-D
jak wspominałam spotkałam się dziś z koleżanką ciężaróweczką i już przypomniałam sobie dlaczego za nią nie przepadałam i zazwyczaj unikałam jak ognia ale myślałam że odmienny stan ją również trochę odnienił:sorry:
no więc tak ona jest w 6miesiącu ja w 8, ona przytyła 8kg, ja 16kg:cool2: i oczywiście mój brzusio już baaardzo wyraźny u niej to bardzie talerz satelity:-D:sorry: i co ja słyszę na dzień dobry?i to całkiem głośno!:wściekła/y:"Boże Dorota jak ty wyglądasz jeju mam nadzieję że ja tak nie będę wyglądać!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no w ogóle sorry wbiło mnie w ziemię:crazy: a byłam super ubrana, mój najlepszy ciążowy zestaw włoski zrobione makijaż cacy wyspana a tu takim tekstem, że mi się już tych lodów odechciało!:wściekła/y:
no i generalnie ona nic jeszcze nie ma, kompletnie nic, nawet w dziecięcym nie była:eek: ma chłopaka a wolałaby dziewczynkę:eek:no ogolnie brak słów bo jeszcze w szoku jestem po jej pierwszych słowach wypowiedzianych takim tonem że autentycznie mi się przykro zrobiło:confused2:
aż idę coś przekąsić normalnie...hehe,...znowu:sorry:
Dorcia nie przejmuj się komentarzem. Ja na każdym kroku słyszę jaki to mam duży brzuch.:confused2: Szczerze mówiąc to na dwa ostatnie miesiące bym najchętniej się zaszyła w jakimś kącie, żeby tylko już tego nie słuchać. A przecież przytyłam dopiero około 12 kg. (wizytę mam w środę, więc dopiero wtedy będę wiedzieć). W każdym razie ostatnio (28 tydzień) było 10 kg. Zresztą chyba taka uroda moja, bo u mnie to już w 3 miesiącu było widać, a zawsze dbałam o kondycję. Może Doroty tak mają :-p ;-).
 
Ostatnia edycja:
Witajcie...
Podczytuję Was, ale nie mam siły pisać... :-(
Brzuch mnie boli od środy i znowu mam zatoki zawalone...
Jak lepiej się poczuję, to wpadnę na dłużej :tak:
Dziś wstawałam tylko siusiu...
Oby jutro był lepszy dzień :tak:

Ale muszę Wam się pochwalić moją bratanicą Oliwką :-D
ZIELONA GÓRA: Ósma Spartakiada przedszkolaków odbyła się pod patronatem Falubazu (zdjęcia, wideo) - 27 listopada 2009
:-D:-D
Tam jest filmik :tak: Moja mała dziewczynka pięknie tańczy!!! :-D:-D

Wracam do łóżka dalej pochłaniać Titanica (kocham ten film!!):-)
 
reklama
Wpadam do Was na chwilkę pożegnać się i życzyć Wam miłego Wieczoru. Jakby coś będziemy w kontakcie tel.
Buziaki dla Was i Waszych brzuszków:yes::yes::yes:
Trzymajcie się cieplutko...
 
Do góry