reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Kaja_10,u mnie to raczej tak,jak napisała golanda,że to nie takie typowe prześwietlenie...nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało ale za 3 tyg napiszę :) Poza tym jestem pewna,że nie zrobią mi nic czego nie można w ciąży bo tu wyjątkowo mocno stawiają na naturę...nawet leków na podtrzymanie ciąży nie dają przed końcem 28 tyg bo mogłyby mieć wpływ na maluszka i jego narządy.

yol_a,rzeczywiście życzyłabym sobie cc :) idę na łatwiznę ale to nie jest takie proste w tym kraju,gdzie pod każdym względem króluje natura.

a propos cc....dzisiaj położna wprowadziła mnie w zdziwienie...powiedziała,że jeśli będę miała mieć cc,to będzie problem jeśli się akcja porodowa samoistnie zacznie w okolicach świąt i pomiędzy świętami a nowym rokiem bo wtedy nie robia planowych cięć ces.Mówię więc do niej,że mogę mieć cięcie tuż przed świętami a ona do mnie,że to będzie 38 tydzień,więc będzie za wcześnie bo dzidziuś może musieć zostać w szpitalu,więc lepiej umówić cięcie na 5 stycznia czyli na skończony 40 tydzień...U nas w Polsce już w 36 tyg rodzą się zdrowe dzieciaczki,których nikt nie myśli wsadzać do inkubatora ani przetrzymywać w szpitalu....no ale jak widać,co kraj to obyczaj
 
Ostatnia edycja:
reklama
anetrix wracaj ty lepiej do polski!!! :-D hihi..


paula,to nie takie proste...ale powiem Ci jeszcze coś...w Polsce na zwolnienie możesz iść duuużo,dużo wcześniej.Tu dopiero dzisiaj łaskawie pozwolili mi na skrócenie czasu pracy do 4 godzin i to położna musiała lekarza przekonać,że mogę być zmęczona już w pracy.Na zwolnienie całkowite mogę iść 2 tyg przed porodem jeśli wszystko jest w porządku...więc tu,oprócz natury,stawiają chyba na silne jednostki :-)
 
Hej Dziewczynki :-)
Melduję się tylko, że żyję, nie dość, że net mi dzisiaj zamulał to jeszcze cały dzień zalatany miałam. Byłam z Młodym u behawiorysty i zobaczymy co z tego wyjdzie, jak na razie było to tylko spotkanie informacyjne, ale udało mi się załatwić, że behawiorystka będzie z nami chodziła do wszelkich specjalistów i będzie nam pokazywała jak wyeliminować złe zachowania Olisia, bo właśnie u wszelakich terapeutów Młody jest najbardziej niegrzeczny i odmawia współpracy:tak:
Za to u owej behawiorystki siedzieliśmy dzisiaj aż 1,5 godziny, a Olisiński zachowywał się jak do rany przyłóż, normalnie mojego dziecka nie poznawałam, taki kochany i grzeczny był :-)
Słodkich snów Wam życzę :-)
 
Witam czyżbym była pierwsza?;-)
Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek, ja już jestem gotowa do pracy po śniadanku.U nas dzisiaj pojawiło się słońce:-)!!!!
 
Witam na porannej kawie .
Gratuluje wszystkim udanych wizyt.
Ja dzisiaj sprzatanie ciag dalszy wczoraj nie zdazylam wszystkiego zrobic bo zabraklo mi produktow do czyszczenia , ale dzisiaj to juz dokaczam, no i prasowanie.
Tak mowicie o tych porodach i doszlo do mnie ze to jeszcze pare tygodni a ja w lesie , dobrze , ze teraz wszystko w sklepach jest wiec nie bedzie problemu z kupnem.No i jeszcze przeprowadzka , wiec teraz m i ja pokupujemy inter w poszukiwaniu domku jednorodzinnego , albo mieszkania z tarasem.Zycze wam milego piatku.
 
Witam sie porannie:-)

Dziewczyny gratuluje udanych wiziyt.

Golanda, czyli jednak cos tam nam rosnie i sie rozwija mimo malych brzuchow:-) Twoja corcia jest starsza od mojego synka o jakies 2 tygodnie mniej wiecej i wg tego co napisalas odnosnie wagi o ponad 200 gram ciezsza. Czyli mysle, ze prawidlowo.
Moja ginka nie spodziewa sie, zebym urodzila giganta. Raczej tez tak oscyluje troche ponad 3 kg. Tylko ja znowu zaczynam lapac paranoje, czy do 36 tygodnia zdaze utuczyc malego ponad kilo?:szok:

Zycze wszystkim milego dzionka:-)
 
Witajcie!!
Dziewczyny jak Wam zjada posta, to spróbujcie wcisnąć CTRL+Z (cofnij), mnie to pomaga i czasami post wraca!! Czasami, bo jak wcisnę coś - nie wiem co - to d..a
:tak:

Ja dziś wstałam szybko, wstawiłam kolejne pranie. Dziś piorę kolorki dla mojego synka :tak: A zaraz się biorę za prasowanie białych i niebieskich :tak:
Tyle tego mam... Nie wiem po co i na co... Ciekawe czy chociaż raz wszystko założy...

Dziś mamie śniła się śp. babunia... Może wydawać się śmieszne i głupie, ale zawsze sen o babci informuje o nadchodzących problemach, chorobach... :-( A w tym domu dzieje się co dzieje i już mam stracha... :sorry:
Ale lepiej o tym nie myśleć!!:tak:

Czekam na męża, bo dziś po pracy nie idzie do pracy, wróci do domku, a na 13 idziemy do lekarza :-D:tak: I tu kolejne strachy :no:
TRZYMAJCIE BARDZO MOCNO KCIUKI, żeby wszystko było dobrze... :-(

Gratuluję udanych wizyt wczorajszych :-D i apeluję do wszystkich!! UWAŻAJCIE NA SIEBIE!! I do mam pracujących!! Już czas na odpoczynek!!!

Kacha_wawa
Oliś rzeczywiście niezły cwaniak :-D

Anetrix
czekamy razem z Tobą na prześwietlenie... Tylko proszę nie denerwuj się niczym :tak:

Paulinaa to nie jest domowy sposób, ale uważam, że warto spróbować!! SYROP APIPULMOL jest bez recepty do kupienia, bez przeciwskazań dla kobiet w ciąży!! Mnie on bardzo pomogł!! Oczyścił oskrzela, nosek... Po pierwszej łyżce syropu po 10 minutach mogłam swobodnie oddychać!! Naprawdę jest rewelacyjny - przynajmniej dla mnie :tak:Kosztuje do 10 zł, bierze się 3x1 po łyżce stołowej!!
Wracaj do zdrówka!! :*
Miłego dnia Kochane!!:tak::-):*..:*
 
Witam w piątkowy poranek :-)

Chyba dziś mam lepszy humorek:tak: bardzo mi pomogłyście kobietki, dziękuję :tak:

Wczoraj wieczorem pisałyśmy z koleżanką pracę na ochronę środowiska, myślałam, że jej nie napiszemy :dry: takie nas lenistwo ogarnęło, no ale w końcu napisałyśmy :tak:

A mój synek właśnie ma czkawkę...:-D

Kobietki gratuluję pozytywnych wiadomości z wizyt :-)
Ja na wizytę idę w środę i już doczekać się nie mogę...:tak: a to jeszcze 5 dni...Juz mi się tak dłuży, bo mam wizytę po 5 tygodniach. Długo nie widziałam swojego maluszka...;-)

Jeszcze dziś miałam jechać do szkoły, ale stwierdziłam, że jazda na jedno ćwiczenie nie ma sensu :dry: szkołę mam 100km od domu i stwierdziłam, że jak nie pojadę raz, to nic złego się nie stanie, a jutro i w niedziele i tak się strasznie namęczę, bo mam od 8:00 do 20:45, bez żadnego okienka :confused2: Oszczędze siły na jutro i pojutrze :-)

Na razie uciekam, ide spałaszować jakieś śniadanko :-)

POZDRAWIAM :-D
 
reklama
Witam serdecznie z kawką w ostatni dzień mojej pracy. Sama myśle jak to będzie. To dla mnie naprawdę nowość... nic mi nie jest a mam podjąc decyzję o zaprzestaniu pracy. :szok: (tzn już ją podjęłam)
Zastanawiam się czy jednak mnie nie odpowiadałby system z Islandii :-D skróconoby mi legalnie ilośc godzin a miałąbym kontakt z ludźmi.
No nie wiem czemu ale to takie mi się trudne robi.
Poza tym odbieram to jak już wejśce w strefę 0 ;-) - wiadomo, L4 to coraz bliżej do końca.
anetrx - jeśli tak to faktycznie pewnie to coś innego. Życzę ci zatem przetrzymania do stycznia - naprawdę dasz radę.

Miłego dnia kobietki!
 
Do góry