reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Dzień dobry bardzo:-)

A ja podświadomie myślę o jajeczkach:-) cały czas mówię On, Jego itd. no ale zobaczymy, wyczytałam, że w tym tygodniu "robiły" się narządy płciowe u mnie tzn. u fasolki, bo ja już mam;-) i jak nigdy po raz pierwszy wzięło mnie na słodkości, a to ponoć na dziewczynkę, no ale zobaczymy tak czy inaczej będzie ok:-):-):-)

a ciążóweczki to już musiałam kupić bo jutro idę na komunię z moim T. a wchodziłam tylko w spodnie dresowe i moro, bo spódnicę miałam już pod cyckami jak gorset się układała i wyglądałam jak w skafandrze jakimś;-) a prędzej czy później i tak trzeba było kupić tylko ewentualnie trochę się boję czy nie zapeszyłam, bo tak jakoś cały czas się boję jak to będzie jeszcze tyle dziewczyn musi się żegnać ... ale trzeba być dobrej myśli:tak:

u nas dziesiaj piździ jak w kieleckim :-) bez urazy jakby Któraś była z okolic Kielc:-)
 
U mnjie z wrozby ni jak wychodzi bo jak urodze w styczniu to bedzie chlopak a jka w lutym to dziewczynka nie ma co trzeba czekac do usg albo do porodu.
 
Cześć dziewczyny, mam prośbę, żeby nie dublować postów poczytajcie końcówkę na temacie zachcianki, może będziecie mieć jakieś mądre pomysły:eek:
 
reklama
Witam się z Wami Dziewczynki w ten piękny, słoneczny (przynajmniej w Belfaście) dzionek :-)
Ja tak po cichu marzę o chłopczyku, tak mi się coś głupio ubzdurało, że będę mieć trzech synków, jeden już jest, więc jeszcze dwóch brakuje ;-)
Miłego dzionka Babeczki, lecę słoneczko wykorzystywać ;-)
 
Do góry