reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Cześć Dziewczyny! Chyba nie posiedzę z Wami przez jeszcze kilka dni :-( zakopałam się totalnie w porządkach. Wczoraj wzięłam się za papiery, każda chyba wie co to oznacza:-D Swoją drogą to jest niesamowite ile papierów się człowiekowi nazbiera :szok: ale obiecałam sobie, że jak teraz wszystko porobię, to cały grudzień będę leżała z brzuchem do góry :-D
Zdrówka dziewczyny Wam życzę, mnie jakiś katar męczy :-( w dodatku w nocy budzi mnie zgaga :wściekła/y: Dbajcie o siebie :-)
 
reklama
Hej dziewczyny! Witam porannie, za oknem całkiem ładnie!
Wiecie co poczytałabym sobie o wyprawce, tylko mam problem z poruszaniem się jeszcze na BB, może wkleiłybyście mi może linka do wątku o wyprawce?

I głowa do góry, damy radę z tymi porodami!!!!
ty link do wszystkich styczniowych wątków Styczeń 2010r. - Forum BabyBoom

Nam też dali, tylko że większośc była przeterminowana. Po porodzie też dostajesz "zestaw" i też był przeterminowany :-)

Uciekam obiad robić.
aż mi się wierzyć nie chce :sorry2: a na pewno to były daty do zużycia :confused:bo często jest tak że piszą daty produkcji i okres ważności to rok , dwa lub trzy ....raz się mnie babka w pracy pytała czemu jej przeterminowane kosmetyki z avonu dali (wygrała w konkursie ) a to były daty produkcji :-D



Ja ogarnęłam pokoje namęczyłam sie jak głupia mój znowu ma wolne wiec robi obiad choc dużo nie ma do robienia bo tylko podgrzewa :-D
 
Witam Was Kochane styczniówki. Zaraz jadę do gina i mam stresa, wogóle mam kiepskie samopoczucie. Pierwszy raz ktoś mnie będzie badał dowcipnie w tej ciąży, miałam nie iść ale ten mój napinajacy sie brzuch juz mnie wkurza! Do tego we wtorek zemdlałam w aptece, poobijałam się trochę ale na brzuch chyba nie poleciałam :-( Mój syn złapał jakiegoś wirusa, więc cały pobyt przechorował, wogóle ja juz chcę do domu...Odezwę się jak wrócę
 
Czesc babeczki ,mam nerwa od wczoraj bo mi tak net zamula ,ze szok:tak:pogoda do d...
Wogóle cały czas pod góre i problemy-jakis dół mnie dopadł:tak:dobrze ,ze dzidziolek kopie i pociesza mamusie:tak:
 
cześć kobietki, ja tylko na sekundę:)
niezła dyskusja o CC była.. ja też uważam że gdyby kobiety miały rodzić przez brzuch to byśmy zameczek miały. SN jest trudne z konkretnych powodów i nie ważne że dzieci są mniej "zmęczone" po CC - w naturze wszystko ma swoją przyczynę i trud porodu również jest potrzebny (np jak ktoraś wspomniała - po to żeby przeczyścić drogi oddechowe).
CC oczywiście często ratuje życie i matki i dziecka i bardzo dobrze że to wymyślili, ale co innego jest cc nagłe, spowodowane problemem z porodem naturalnym a co innego cc "na żądanie"...

paula - też mam problem z kilogramami :-(Już nawet przestałam herbatę słodzić żeby cukier ograniczyć.. Ale kanapki z nutellą i tak podjadam ;-) Ale nie martw się. Nadmiarowe kg zrzucimy jak zaczniemy nad maluszkami biegać:tak:

roxeen - powodzenia na wizycie!!

Pasibrzuch - podziwiam i zazdroszczę.. Na mnie czeka wielka sterta papierów do uporządkowania.. Ale jak tylko ją widzę to uciekam do innej części domu...

dziewczyny którym net czasem płata figle - jak napiszecie długiego posta zawsze skopiujcie go choćby do notatnika przed wysłaniem :tak:
trochę nerwów i pracy to wam oszczędzi;-)
 
Kubiaczka - podziwiam!! ja ostatnio wyciągnęłam z szuflady tabliczkę białej czekolady - myślę sobie "zjem tylko kostkę". W 5 minut zjadłam calą tabliczkę :szok::-DA jak mi fajnie było...:-D:-D:-D Od tego czasu unikam kupowania czekolady bo wiem że mam coraz słabszą wolę:-D:-D
 
reklama
No nareszcie spokoj , sama w domku i zaraz sie klade spac, pozatym wszystko porobione.
Co do slodyczy to ja caly czas podjadam a to lyszka ze sloiczka z nutella, a to wafelka wiec pewno do 20 dojde , ale mam nadzieje , ze przy 2 szybko z rzuce tak wiec narazie sie nie martwie. A teraz mowie wam dobranoc i do zobaczenia po drzemce.
 
Do góry