reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
BrzyduloManiaczki :-D (też należę do tej grupy :wink:)
Jakąś godzinkę temu mąż do mnie zadzwonił i mówi, żebym mu smsowo zdawała relację z tego co w Brzyduli :-D:-D:-D
Muszę przyznać, że literacka twórczość Violetty:cool2: zaskoczyła mnie i to bardzo!!! :-D
 
Styczniówki -urszulki :) no ja tak nie rymuje jak Viola :) - ona jest boska :)
jej przysłowia są niesamowite :)

Aga niczym sie nie martw :) jeszcze wszystko zdąży się kupić to nie czasy komuny, że nic nie było - teraz nawet przez neta wszystko da się kupić :). Bądź dobrej myśli :)
Wszystkie myślimy o Tobie :)
Buziaczki dla Was :):-):-):-):happy::-):-):-)
Ja nic nie mam bo moja mama jest przesądna i tak jestem w 29 tc za 2 dni skoczy mi 30 :) a ja nawet kaftanika 1 nie mam :) wszystko się zdąży. Jak to moja mama mówi - kiedyś to się dziecko w koc obwinęło i ze szpitala zabrało :)
 
Termometry - Słyszałam, że te przykładane do czoła są mało dokładne. Dobre do ogólnego sprawdzania, ale w razie gorączki czy coś to taki zwykły w pupę tylko prawdę co do kreseczki powie... Nie wiem bo nie mam doświadczenia.
Widzę, że nieźle się rozpisałam. Medal dla każdej, która przez to przebrnie :-p
Miłej nocki

Pumpkin nam mowili na szkole rodzenia ze zwykle elektroniczne termometry starczają, zeby wsadzic pod paszke, szybko mierzą, a te do odbytu sa nie polecane, bo za czesto mierzyc w tym miejscu nie mozna:(
Co do chirurgów, to są tzw rzeznicy i mysle ze po jakims czasie praktyki juz im wszystko jedno.
A lewatywa faktycznie nie wiele jest w stanie oczyscic, jedynie jakis fragment jelit.
A jesli chodzi o problemy małzenskie, to obawy Twojego M niestety nie pozwola mu na serduszkowanie, bo to sa raczej silne blokady w glowce zakodowane, nie wiem skad to sie bierze ale niektorzy tak maja:(
Ale nie martw sie juz blizej konca niz dalej.

aaa mój gin bada mnie dowcipnie za każdym razem, tzn, palcami chociaż mam wrażenie jakby mi tam całą rękę wpychał, i szyjka zamknięta
jak myślicie czy listopadową wypłatę dostanę w terminie? od 19stego jestem na zwolnieniu, a moze to już zus płaci i będą się spóźniać? a zwolnienie mam do 4listopada i będzie systematycznie przedłużane do porodu:eek:

Dorciaa pierwsza pensja na zwolnieniu jest wyplacana przez zaklad pacy wiec wyplaci Ci szkola, dopiero kolejne placi zus. Mi pierwsza przyszla pozniej o jakies 3 dni niz zswykle pensja.
Moja gin tez co miesiac mnie bada docipnie.

jesli chodzi o badania dowcipne to ja w caslej ciazy mialam je dwa razy i to nie u gina prowadzącego tylko w szpitalu jak sie zglosilam z bolem.i np w szpitalu bardzo sie zdziwili ze mnie gin nie badal.wiec ja juz nie wiem.ale fakt jest faktem ze takie badanie mnie teraz boli, tak jakby mi tam wszystko popuchlo;-)

Beti ja tez mam wrazenie jakbym miala tam jakos spuchniete wszystko:(
okropne uczucie.

ja mam robione badanie ginekologiczne co miesiąc, gin zawsze sprawdza czy szyjka sie nie skraca, czy jakaś infekcja sie nie wdała itp.

Agniecha nio u mnie tak samo:)

Tysiolek zalecam wegiel, bezpieczny dla kobiet w ciazy i szybko dziala:) ja mialam takie problemy w I trymestrze.

Oskar bierze antybiotyk od niedzieli ,a dzisiaj dostał takiego kaszlu ,ze szok -jak nie przejdzie do jutra to znów lekarz:no:
I znów mi w pasie przybyło 2 cm:tak:juz 95:-D
czy wy tez macie kłopoty ze spaniem?bo ja sie przewracam z boku na bok ,a rano to spie do 10:sorry:

Sylwia duzo zdrowia dla Oskarka i trzymaj sie!
Ja tez kiepsko sypiam, nie moge znalezc sobie pozycji dogodnej:(


Witajcie brzuchate dziewczynki!!!
Nie będę próbowała nadrabiać :szok: Nie ma sensu. Pozdrawiam wszystkie mamusie, zwłaszcza te nowe.
Mam nadzieję, ze u Was wsio w pariadkie. Ciekawa jestem czy którejś z Was zdarza się że ma twardy brzuch, a właściwie jego część - u mnie jest to część górna, tak jakby małe się tam wypięło. Żadnego ciągnięcia ani bólu nic z tych rzeczy, tylko czuję się jak słoń i jest mi źle oddychać. Po pewnym czasie ustępuje, nie jest to też regularne. Nie wiem co o tym myśleć.:szok:
Macie jeszcze siły na paznokcie u stóp i golenie nóg:zawstydzona/y:? mój mi nie chce pomóc buuu, a komentuje:wściekła/y:
Mam nadzieję, ze tym razem ktoś się do mnie odezwie:-(

Jasne twardnienie to normalka do 10 razy na dzien:)
glowka do gory!
:-)

Cześć Dziewczyny
Przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona?
Dopiero wczoraj Was znalazłam, bardzo żałuję że tak późno, bo widzę stworzyłyście tu już całkiem fajna komunę ;-)
Przedstawiłam sie już w "poznajmy sie" ale jeżeli któraś tam jeszcze nie zajrzała od wczoraj, to jestem ciężarówką po raz pierwszy i prawdopodobnie będę miała córcie ( bo ostatnio nie chciało nam sie maleństwo pokazać), a mój mąż się śmieje, ze mamy już dla niej gotowe imię - ZGAGA ( na cześć tego, co funduje mamusi każdego dnia ) ;-)
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko

Witamy w gronie:)


hej dziewcztynki, ja tez oddalam sie w rece mojego M jesli chodzi o golenie i powiem ze calkiem niezle mu to wychodzi;-) oboje jestesmy zadowoleni;-)
sluchajcie od 2 dni znowu wrocily mi mdlosci i zrobilam sie strasznie wrazliwa na zapachy-zupelnie jak na poczatku ciazy...nie wiem czy to po leku na astme po ktorym sie zle poczulam (zwymiotowalam) czy to tylko przypadek ale zaczynam sie niepokoic.jak u was z mdłościami i wrażliwośćią na zapachy?


Betii ja tez znowu narzekam na zapachy:(
ale mdlosci nie powrocily, wspolczuje ze to masz!:(
 
Dzięki kobitki za dobre słowo - już się popłakałam w poduszkę to mi troche lepiej. Tyle leżenia, męczenia się i wciąż słysze, że mam być gotowa na wcześniaka-normalnie płakać się chce:eek: Remont pokoiku nawet nie w połowie, wózka nie mam, łóżeczka nie mam, NIC nie mam oprócz pościeli,pajacyków, koszulek i czapeczek. Ja po prostu potrzebuję jeszcze trochę czasu, bo jestem niezorganizowana, a mojemu dziecku się spieszy...:no:
mojemu też się widocznie spieszy,a też jestem niezorganizowana :( nawet nie wiesz jak doskonale Cię rozumiem. Ale pociesz się, że skoro wytrzymałaś z tą gupią szyjką już 8tygodni, to na pewno dotrzymasz maleństwo jeszcze przez jakiś czas :)

He, he - widzę, ze poza mną jest tu jeszcze jedna "brzydulomaniaczka" :laugh2:
ojjj..nie jedna, nie jedna ;-)

Styczniówki -urszulki :) no ja tak nie rymuje jak Viola :) - ona jest boska :)
jej przysłowia są niesamowite :)

Aga niczym sie nie martw :) jeszcze wszystko zdąży się kupić to nie czasy komuny, że nic nie było - teraz nawet przez neta wszystko da się kupić :). Bądź dobrej myśli :)
Wszystkie myślimy o Tobie :)
Buziaczki dla Was :):-):-):-):happy::-):-):-)
Ja nic nie mam bo moja mama jest przesądna i tak jestem w 29 tc za 2 dni skoczy mi 30 :) a ja nawet kaftanika 1 nie mam :) wszystko się zdąży. Jak to moja mama mówi - kiedyś to się dziecko w koc obwinęło i ze szpitala zabrało :)
Joasia nie chce Cie straszyć,ale ja tez byłam pewna, że mam jeszcze czas.. aż tu nagle niespodziewanie miałam głupi wypadek i za 2 tygodnie moge urodzić- a połowy rzeczy dla małej nie mam
 
Ostatnia edycja:
Witam wczesnym wieczorkiem:-)
Ja również śledzę Brzydulę:-p:tak:
Aga23http://www.allegro.pl/itehttp://www..._fisher_price_wozek_pchacz_2_w_1_idealny.html ja ten wózeczek kupiłam mojej chrześnicy jak uczyła się chodzić, nadal go uwielbia, a konika na roczek, przez pierwszy tydz wogóle z niego nie schodziła:-p
Agagsm pogadaj na poważnie z dzidziolem i wytłumacz mu, że dla jego własnego dobra ma doczekać grudnia i nie denerwuj się, bo to tylko pogarsza sprawę, a maluch wszystko przeżywa z Tobą:tak: Co do rzeczy, to jak już się urodzi zostawisz go na kilka godz z mamą, a Ty i M wszystko pokupujecie, to na prawdę nie jest problem w dzisiejszych czasach:tak: Główka do góry, wszystko będzie dobrze;-)
Życze miłego wieczorku:tak:
 
Ja posprzatane Nicol wariuje a mi sie nudzi i mama ochote na grzeski albo pricypoloalbo jakis wafel w czekoladzie ale jestem twarda i czekam az maz mi przywiezie mandarynki leprze i zdrowsze .
Agasam -ty sie nie denerwuj napewno bedzie wszystko dobrze , a coreczka urodzi sie zdrowa i piekna.
 
reklama
Do góry