reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie:-) Normalnie jestem w szoku . Wyobraźcie sobie że czekałam w kolejce do lekarza i młody chłopak ustąpił mi miejsca:-D:-D chociaż były wolne i jeszcze wpuścił mnie przed siebie:tak:Jeszcze są porządni chłopcy:tak: ale z szoku chyba nie wyjdę:-D Za to lekarka wogóle się nie zorientowała że jestem w ciąży przepisała mi lek a jak wychodziłam to się spytała czy przypadkiem nie jestem w ciąży? I dobrze bo zaraz lek zmieniła. Mi się wydaje że mam ogromny bęben a dość często się zdarza że ludzie nie widzą wogóle. Pocieszyła mnie że jeśli tyle przytyłam to ładnie schudnę jak będę cycuszkiem karmić:-)
 
reklama
Tysiolek mozna smecte na biegunke w ciazy pic:tak:ja piłam:tak:
dobrze działa tez ugotowany ryz i sok marchewkowy:tak:
Robie spaghetti na obiad ,zgaga mnie piecze:shocked2:Pózniej musze na zakupy jechac bo w lodówce swiatło:sorry:
Oskar bierze antybiotyk od niedzieli ,a dzisiaj dostał takiego kaszlu ,ze szok -jak nie przejdzie do jutra to znów lekarz:no:
I znów mi w pasie przybyło 2 cm:tak:juz 95:-D
czy wy tez macie kłopoty ze spaniem?bo ja sie przewracam z boku na bok ,a rano to spie do 10:sorry:
 
Bolą mnie jelita jak przewracam się z boku na bok ;-) i ciągną boki.
Cały czas mam te kłucia jakby w "pochwie", troszkę mnie martwią. Bardzo sie nasilają jak sie nabiegam - a wczoraj biegałam od 6.00 do 20.00 (praca, sklepy). Do tego od wczoraj doszły lekkie kłucia w podbrzuszu - takie "igiełki". Nie mam pojęcia czy to skurcze bo przecież nigdy wczesniej nie byłam w ciąży....

No i od wczoraj wieczorem mam nowe dolegliwości ciążowe...a mianowicie niestrawność. Zjadłam na kolację 2 kanapki, pomidorka i winogron i zapiłam sokiem ananasowym. Juz za kilkanascie minut miałam skurcze żołądka i straszne uczucie. Miałam wrażenie że za chwile będę wymiotować.

Ech...
 
Tysiolek -ja bym zadzwonila do lekarza i powiedzial o tej biegunce , ja mialam jakies 2 mies temu i poszlam dopiero po tyg do gin to mi niezle nagadala , ze tak pozno i wogole , ze biegunka jest bardzo grozna w ciazy o wiele gorsza niz zatwardzenie, bo wypukuja sie wszystkie witaminy no i odwodnic sie mozna wiec raczej idz.
 
Bolą mnie jelita jak przewracam się z boku na bok ;-) i ciągną boki.
Cały czas mam te kłucia jakby w "pochwie", troszkę mnie martwią. Bardzo sie nasilają jak sie nabiegam - a wczoraj biegałam od 6.00 do 20.00 (praca, sklepy). Do tego od wczoraj doszły lekkie kłucia w podbrzuszu - takie "igiełki". Nie mam pojęcia czy to skurcze bo przecież nigdy wczesniej nie byłam w ciąży....

Z jelitami mam to samo. I boki też ciągną. Na dodatek jest mi niedobrze w nocy, dopiero, jak położę się na wznak i to w pozycji półleżącej (dużo poduszek), to mi jest w miarę dobrze.
A ja mam straszne bóle w pachwinach, czasem chodzić nie mogę. Nie wiem, skąd to się bierze, ale ginka kazała brać no-spa forte i magnez.
W poprzedniej ciąży tak nie miałam.... no i dużo młodsza byłam:-)
 
No masz rację Black, dziewczynki będą miały dobry kontakt i włąsnie ta ekonomia :-D dla tego ja byłam najpierw zadowolona kiedy gin mi powiedział, że to dziewczynka, nawet imię już miałam...ale po miesiącu okazało się, że jednak synek:tak: no to sobie mówię, że teraz będą wszyscy w domu :-) a maluszek imienia wciąż nie ma :-(

U nas niby wstępnie ma być Kinga, ale ostatnio zastanawiamy się nad Olą i Dorotą ;-) Więc też póki co bezimienną mamy córę ;-)
 
reklama
hej Dziewczyny :)

poooomocy - od 3 dni męczy mnie mega biegunka i nie mam pojęcia co z tym zrobić, leków w ciąży przeciez nie moge brać :-(
co mam zjeść żeby mi przeszło i jak myślicie? wybrac się do ginka z tym że mam biegunkę? boję się że to coś dziecku zaszkodzi ....
miała któraś z was taki problem już?

Ja miałam w nocy z poniedziałku na wtorek i pomógł węgiel 3 tabletki na raz, kiedyś już pytałam ginki i powiedziała że można.

Hej:-)!

Nie jestem w stanie nadrobić czytania od poniedziałku. Musiałam jechać do mamy żeby pomóc jej kłaść dynię i wczoraj późnym wieczorem dopiero wróciłam, ale za to mam ponad 20 słoiczków dyni marynowanej - mniam.

Mam pytanie jak jest u was z depilacją bikini chodzi mi o to, czego używacie. Ja do tej pory używałam kremu do depilacji, ale z waszych postów wnioskuje, że używacie maszynek, których ja nie toleruje.

Buźka

Ja ostatnio kupiłam żel do depilacji firmy Vipera, kosztuje ok. 5 zł, nasmaruję się, a potem pod prysznicem ścieram włoski gąbką, i zawsze zastanawiam się gdzie są te włoski, bo nie ma ich ani w brodziku, ani na gąbce, jest naprawdę super.
 
Do góry