reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Já tez mowilam do brzuszka w rodzaju meskim , wszyscy byli pewni , ze to chlopak i z chlopaka zrobila sie dziewczynka , ale juz sie przyzwyczailam do tego , ze bede miala 2 ksiezniczki.

Ja myślę, że fajnie będzie mieć w domu dwie córy. Będą się fajnie dogadywać, oczywiście do momentu gdy zostaną nastolatkami ;-):-D
Po za tym w naszym przypadku wyjdzie ekonomicznie, bo mamy po starszych córach rzeczy, a część z nich na pewno nada się dla tych młodszych ;-)
 
reklama
Pumpkin a ja jak na ironię mam odwrotny problem.. Bo ostatnio dostaliśmy od ginki całkowity zakaz seksu i głupio mi,że nie mogę zaspokoić swojego D :confused2: Zaczeły mnie nachodzić jakieś chore myśli.. że jak przez kilka miesięcy nie będę mu wystarczać, to on sobie poszuka "pocieszenia" itp. A nie mam ku temu żadnych podstaw! On sam mnie zapewnia że podniecam go teraz bardziej niż kiedykolwiek a tekst "nigdy Cię nie zostawię i nigdy Cię nie zdradzę" słyszę po kilkanaście razy w tygodniu.. Ale mój na szczęście jest taki, że jak go na siłe przytule do cyca to sie nie wyrywa :-D albo mówie mu wprost "chodź się poprzytulać" ..i idzie ;-) a Ty może swojemu wydrukuj jakiś artykuł o tym, że seks w ciąży też jest potrzebny :-p może go jednak sumienie ruszy
 
Witam Was porannie!
Coś mnie od rana łeb napierdziela..pewnie od tej gorączki, bo mamy nowy piec i strasznie mocno grzeje!! Narazie wiec nie nadrobie zaleglosci.. Odebralam wczoraj wynik glukozy i mialam 88 na czczo a po 2godz.(75g) 140:szok: a norma do 140. W sumie mieszcze sie w normie ale boje sie ze lekarz jakas dietke bedzie kazal zrobic, zeby mi sie obnizylo. :-)

Masz troszke mniej niż ja miałam i musze diete stosowac :-) (89 na czczo i 145 po 2 godz.) Ciekawa jestem co ci powie lekarz. Juz mnie w sumie nic nie zdziwi jak Nadineczce podał jej lekarz norme do 180... Niby "norma" a dla każdego inna...

Do zagranicznych mamusiek i do naszych polskich również : (było juz o tym) - BECIKOWE
Ciąża za granicą pozbawi becikowego - Biznes w Onet.pl

No to żeś mnie zestresowała... ja do 5tego miesiąca miałam ciążę prowadzoną we Włoszech... Na szczęście u lekarki-Polki, więc jakies zaświadczenie mi nabazgroli, tylko czy tu nie będą się rzucać... Same kłody pod nogi...:eek:
 
Witam kobietki wpadłam się tylko przywitac bo zaraz uciekam do pracki poniewaz kolezaneczki mi pozegnanie urządzają wiec bedzie mala impreza w trakcie lunchu, pozniej ide wyprubowac nowy sprzecik bo wczoraj kupilismy nowy aparacik :-D buziaki dla was i miłego dnia
 
Cześć Kobitki,
witam się i ja, chociaż wymęczona i zmordowana okrutnie....Kto to widział, być w domku na zwolnionku i nie móc zwolnić tempa............ Noce dają mi tak popalić, że koniec świata. Dziś to się załamałam, bóle przy zmianach pozycji, ciągle siku, ciągle pić - już się jakoś przyzwyczaiłam ale dopadły mnie skurcze łydek. No takie miałam 4 ataki dzisiaj w nocy, że wyłam....... Myślałam, że jakoś mnie to jednak minie, bo z córcią męczyłam się pół ciąży a teraz mówię - końcówka już - przynajmniej to mnie ominie - a tu wielkie gucio...........nawet teraz jak chodzę to boli po tych nocnych przeżyciach.........Ech już płakać mi się chce na tą moją niedołężność.........
 
reklama
Do góry