reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam!
Moja Miśka kończy dziś 30 tygodni-ale sie cieszę, żee już liczba 3 na początku!:rofl2: Coś sie nie wyspałam dziś, bo od rana bylam na badaniach - znowu toxo - już trzeci raz mi dała do robienia ginka- WR, krew i mocz, a wyniki jutro na wizycie dostanę - sama jestem ciekawa co tam wyjdzie, bo ostatnią morfologię miałam w 22tc. a że było wszystko super to mi na kolejnej wizycie odpuściła:happy:

A poza tym to mój M wczoraj wrócił z jednodniowej objazdówki teściowa-mama i własnie jak postanowiłam nie jeść słodkiego, bo cosik za bardzo mi w tyłek idą te słodycze, to mi obie mamy z serca upiekły po 2 ciasta każda. Chyba cukiernię tu zrobię, bo ja nie wiem kto ma zjeśc te 4 ciasta:szok: Powariowały-jakby kobieta w ciąży tylko ciastem miała żyć:-D Wogóle moja mama szaleje - pokupowała jakies czapeczki i rożek i już nam zaplanowała wizytę kiedy z dzieckiem mamy przyjechać jak się urodzi - obłęd!:zawstydzona/y:

Czyli nawet jak rodzę w Ie to mogę się starać o becikowe:confused:
Labamba mam przyjaciółkę w urzedzie co się własnie zajmuje becikowymi itp. polskich emigrantów - możesz się ubiegac normalnie w PL o becikowe, ale tylko jesli nic nie weźmiesz w Irlandii-żadnej kasy od nich - bo polskie urzędy to sprawdzają i jak to mówi moja przyjacióka wszystko wyjdzie w praniu - najpierw ci wypłacą, a jak dojdą dokumenty z Ie, że tam wzięłas też to musisz polską zapomogę zwrócić, bo jak nie to masz skarbówkę na karku! A sprawdzają to, bo koleżanka mówi, że wiadomo jak z Polakami jest - większość myśli, że jak za granicą to nikt nie dojdzie do prawdy:cool2:
 
reklama
ja mam robione badanie ginekologiczne co miesiąc, gin zawsze sprawdza czy szyjka sie nie skraca, czy jakaś infekcja sie nie wdała itp. A dodatkowo wczoraj zrobił mi jeszcze USG przez brzuszek żeby zobaczyc co u małego :)
 
Witam porannie :-)

U nas kolejny koszmarny dzień :-( Głowa mi pęka !!! Już się nie mogę doczekać kiedy M wpadnie na przerwę i będzie czas na naszą kawusię z ciasteczkiem :-):-):-) Jak to nie pomoże, to tylko spanie zostanie ...
A teraz siedzę jak na szpilkach i czekam aż kurier dotrze z wózeczkiem :rofl2:

Miłego dzionka mamuśki ;-)
 
cześć dziewczyny ;-)


ja zaraz jadę po wyniki i ciekawe jaki będą :szok:


Pumpkin dobrze ze mąż ci powiedział czego się boi ale chyba powinnaś mu powiedzieć że jeszcze inaczej może Ci pomóc zaspokoić twoje potrzeby :sorry: w końcu są pary co mają zakaz współżycia całą ciążę i żyć z tym muszą ale od czego są pieszczoty itd :tak:;-)

Agniecha83 duży już twój skarb ja sobie porównuję że jak ktoś jest w podobnym tygodniu to moje dziecie też już miej wiecej tyle może mieć :-)

nic uciekam do przychodni nadrobię później :tak::tak::tak:
 
Witam kobietki :-)

Ehhh, od rana już sprzątałam:confused2: no i czuję się zmęczona. Jejku jak te dni szybko lecą...codziennie z mężem obiecamy sobie znaleźc imię dla naszego malca, ale jakoś tak brak czasu. Mam nadzieję, że w końcu podejmiemy jakieś działania zmierzające w tym kierunku :-)

Ale wiecie co kobietki? Chyba jakieś przeczucia co do tego chłopca miałam, bo jak mi lekarz powiedział, że to dziewczynka to i tak nigdy do brzuszka nie mówiłam w rodzaju żeńskim...nawet wytłumaczyć tego nie umiem :-D No i tak w ogóle to wyśnił mi sięten synek, bo przez caólą ciąże śnił mi się chłopiec. Jednak to był sny prorocze :-p
 
Ania u mnie jest podobnie mówie w rodzaju męskim do brzuszka z córą mówiłam jak do dziewczynki i wyśniłam córę a teraz śnił mi się chłopak no zobaczymy może to tylko moja wyobraźnia tak działa :-D
 
Ania u mnie jest podobnie mówie w rodzaju męskim do brzuszka z córą mówiłam jak do dziewczynki i wyśniłam córę a teraz śnił mi się chłopak no zobaczymy może to tylko moja wyobraźnia tak działa :-D

No to może będzie ten chłopak :-p byłaby równowaga w domciu :-p No oczywiście najważniejsze, żeby maleństwo zdrowe było, płeć nieważna, ale fajnie byłoby już wiedzieć kto tam sobie mieszka, prawda? :-D
 
Já tez mowilam do brzuszka w rodzaju meskim , wszyscy byli pewni , ze to chlopak i z chlopaka zrobila sie dziewczynka , ale juz sie przyzwyczailam do tego , ze bede miala 2 ksiezniczki.
 
reklama
pumpkin szacuneczek za wypracowanie :-)

czesc dziewczynki

musze nadrobic wczorajszy dzien bo nie mialam wczoraj sily włączyć laptopa. miałam w nocy atak astmy , oczywiście męza nie było a ja sama na wsi oddalonej od wawki o 50km.wziełam 2 dawki leku doraxnego (bo tyle moge maksymalnie) po którym zwymiotowałam a dusznosci trwaly nadal.juz sie ubralam zeby pojechac do spzitala ale jak pomyslalam o najblizszym szpitalu (w żyrardowie) to mi przeszło;-) bo to jst niezla umieralnia;-) z drugiej strony wiedzialam ze wtakim stanie nie dojade do wawki.i tak cala noc mialam zwaloną w i jeszcze pol dnia nastepne bylo mi niedobrze i slabo. chyba moj organizm nie toleruje tego leku juz.dobrze ze w pt mam wizyte u pulmonologa to mu powiem,moze mi zmieni. kurcze dziewczyny moze to glupio zabrzbmi ale ta ciaza juz mnie meczy. co chwila mi sie cos dzieje jak nie migrena to astma,jak nie stama to bol plecow i kosci ogonowej (czy was tez boli kość ogonowa???) albo szalenstwa hormonow.wrrrrr


Asiowo ja tez siue czuje samotna.z M widuje sie co kilka dni bo remontuje nam mieszkanko 50 km od miejsca gdzie teraz mieszkamy.ale juz dzis do niego jade do soboty i troche mu poprzeszkadzam hihih;-)jakos mam teraz taki okres ze bardzo go ptrzebuje to chyba wszystko przez te hormony bo ja zawsze bardziej niezalezna bylam;-)

Kaja_10 to jakos dziwnie u Ciebie ztymi badaniami, ja mam robioną morfologie i mocz co miesiąć , na każdej wizycie.

Anetrix jesli chodzi o badania dowcipne to ja w caslej ciazy mialam je dwa razy i to nie u gina prowadzącego tylko w szpitalu jak sie zglosilam z bolem.i np w szpitalu bardzo sie zdziwili ze mnie gin nie badal.wiec ja juz nie wiem.ale fakt jest faktem ze takie badanie mnie teraz boli, tak jakby mi tam wszystko popuchlo;-)
Sylwia100 moja mała tez wczoraj szalała a jak M przylozył buzie do brzucha i cos do niej gadal to dostał boksa w nos;-) ale się zdziwił, nie chiał uwierzyc ze to jego córka, myslal ze to ja mięśnie napiełam hihih ale mówie że taka zdolna nie jestem żeby napiąć brzuch w tym miejscu co on ma nos;-)
Pumpkin u mnie tez ostatnio ochlodzenie w uczuciach ale nie w seksie bo moj to chyba ze soba nie wiaze tych dwoch rzeczy;-) to ja gl nie mam opchoty na seks a on nie nalega ewentualnie tylko prosi zeby mu pomoc;-) ale jesli chodzi o przytulanie,mile slowa itd to tego tez nie ma za wiele. tez ciagle zmeczony,no niby ma prawo bo od 2 tyg ma urlop i zasuwa po 14h i remotnuje nam mieszkanko a jak wraca do mnie (bo z reguly tam nocuje) to spi caly czas, naje się, pooglada TV i znowu jedzie.w przyszlym tyg leci na szkolenie do niemiec i znowu zostane sama ...ehh juz mam dosyc. a jesli twpj boi sie ze uszkodzi dzidzie to pomysl bo moze palnelas taka glupote jak ja;-) kiedys powiedzialam M (w zaratch oczywiscie) ze stuka małą w głowę i on to wziął na poważnie i nie chciał się do mnie dotykać;-)dopiero musiałam mu w książće pokazać co jest napisane na temat seksu w ciąży i wtedy mi uwierzył.ale czasem tez mam jakies glupie mysli ze on moze kogos iec na boku bo ja juz gruba i brzydka.ale kolezanka powiedziala mi jedną mądrą rzecz-facet tez przezywa ciążę i może różnie reagować ale ostatnia rzecz o jakiej teraz pomyśli to zdrada. i ja w to wierze!

no to miałaś stracha w nocy, ja też się boję panicznie jak mój idzie na nockę:-( i ja też mam teraz okres przytulanek mogłabym nie puszczać tego mojego chłopa z ramion :tak:

Witam!


A poza tym to mój M wczoraj wrócił z jednodniowej objazdówki teściowa-mama i własnie jak postanowiłam nie jeść słodkiego, bo cosik za bardzo mi w tyłek idą te słodycze, to mi obie mamy z serca upiekły po 2 ciasta każda. Chyba cukiernię tu zrobię, bo ja nie wiem kto ma zjeśc te 4 ciasta:szok: Powariowały-jakby kobieta w ciąży tylko ciastem miała żyć:-D Wogóle moja mama szaleje - pokupowała jakies czapeczki i rożek i już nam zaplanowała wizytę kiedy z dzieckiem mamy przyjechać jak się urodzi - obłęd!:zawstydzona/y:
:cool2:

no wiesz zawsze masz koleżanki na BB, porozsyłaj każdej po kawałku i będzie po sprawie :tak:

a mnie dzisiaj w nocy bolał brzuszek i się napinał ale się bałam, ale wsio ok już teraz, a w piątek do gina z tego co się dowiadywałam to spokojnie może wystawić L4 3 dni do tyłu więc mam nadzieję, że będzie ok.
 
Do góry