reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja prawo jazdy zdawalam 10 lat temu i tez w Warszawie zdalam za 2 razem .
Na14 mam wizyte niespodziewana u lekarza bo wczorajszych bolach i dzisiajszym twardnieciu brzucha ide skatrolowac szybko co i jak . Trzymajcie kciuki, zeby bylo wszystko ok.
 
reklama
Dobrze że paluszek:-) Wygoi się. Ja właśnie straciłam kolejnego zęba. Narazie połowę ale chyba pójdzie do wyrwania:-( Na bułce pęknął . Znowu do dentysty mam nadzieję że jakoś się uratuje bo to z przodu:-( Chyba do końca ciąży z protezą wyląduję:-( i same przednie:-(Idę na 18 do dentysty.


Oj biedaczko, to ja już nie marudze:-p
 
Tysiolek fajnie Ci,ze juz mozesz do egzaminów podchodzić.. ja na prawko zapisywałam sie 4sierpnia i byłam pewna,ze w 3 miesiące je zrobie..ale wyszło inaczej-szkoła jazdy którą wybrałam mnie wyrolowała i dopiero zaczełam jazdy :eek::eek::eek: mam wyjeżdzone 4godziny :eek::eek::eek: nie wyobrazam sobie jak ja sie w tą cholerną micrę zmieszcze po 30godzinach a tym bardziej-jak ja egzamin zdam..
PS. moja "przyjaciółka" 3 miesiące temu zdała egzamin za 1 razem i w zeszły poniedziałek spowodowała wypadek.. więc wcale nie jest w niczym lepsza od tych, którzy zdawali po kilka/naście razy :)



Dziś byłam na wizycie kontrolnej po tym wypadku.. i wszystko sie pogorszyło! :( ginka powiedziała,że jak tak dalej pójdzie,to nawet do grudnia ciąży nie donoszę :-:)-:)-(jeden głupi wypadek a ile zmartwień teraz... Brzuch non stop jest twardy jak kamień, najbardziej na samej górze-pod biustem, nie wiem właściwie dlaczego... Dostałam antybiotyki jakieś, dostałam luteine,nospe,magnez.. jeśli to nie pomoże to już nie wiem co będzie :sorry: chyba faktycznie tą torbe zaczne pakować do szpitala.. Tak się boję o malutką że szok :-:)-:)-:)-(

Mam nadzieję, że ta luteina, magnez i nospa pomogą:tak: Na początku ciąży brałam ten zestaw i pomógł, więc mam nadzieję, że również Tobie pomoże :-)

Mnie dziś jakoś tak dziwnie brzusio boli...Mam nadzieję, że to nic takiego, no to jakiś taki inny ból niż do tej pory.
 
Cześć Dziewczyny! Miało być tak pięknie, remont w sobotę i odpoczywanie w niedzielę, a skończyło się na tym, że dzisiaj dopiero sprzątam i wyć mi się już chce z bólu pleców, a M nie pomoże, bo już w pracy :-( A z przyjemnych rzeczy, to wczoraj posmyraliśmy małą w coś, bo nie wiemy czym sie wypięła :-D ale nagle zrobiło sie twardo w pewnym miejscu, i zaraz cofnęła to coś (rączkę, może nóżkę?) :-D a najfajniesze, że kopniaki to były takie z głębi, a teraz czuliśmy ją praktycznie przez skórę :-)
 
Witajcie:-)
A ja dzisiaj piłam ta nieszczesa glukoze.. i na poczatku ok, woda z cukrem..ale tyle tego bylo ze pod koniec to juz myslalam ze zwymiotuje. Powstrzymywalam sie zeby ze mnie to nie wylecialo:crazy: ale dalam rade. Jutro wyniki. Zobaczymy..
 
Witajcie:-)
A ja dzisiaj piłam ta nieszczesa glukoze.. i na poczatku ok, woda z cukrem..ale tyle tego bylo ze pod koniec to juz myslalam ze zwymiotuje. Powstrzymywalam sie zeby ze mnie to nie wylecialo:crazy: ale dalam rade. Jutro wyniki. Zobaczymy..
Cześć dziewczyny!!
Też miałam dziś robionę obciążenie glukozą 75g, przez pierwsze pół godz myślałam że zwymiotuję.
Dałam radę, ale nie chciałabym powtarzac tego badania
 
ja prawko zdawałam 4 razy :tak: i wcale nie myślę, że to dużo teraz to jest pogrzane co się dzieje na tych egzaminach, wzięli by kierowców takich z 10 letnim stażem mogę się założyć, że nie zdali by od razu :-p

babki można wystawić zwolnienie dzień do tyłu? kurde kończy mi się w środę, a u gina miejsce dopiero w piątek grrrr ale się wpakowałam :no:

ale mamy ładniuchną pogodę tylko, że ja nawet na spacer nie mogę iść, bo 10min i jestem twarda wkurza mnie to już :-(
Nadineczko mi sie wydaje ,ze najdalej to 3 dni do tyłu moze wystawic,ale m,oge sie mylic:tak:a moze idz do rodzinnegoniech ci zwolnienie przedluzy
Dziewczynki, ale fajne ksiazeczki zamowilam dla mojego G do nauki jezyka polskiego. Dzis otrzymalam przesylke. Jak strasznie sie ciesze:tak::tak::tak:. Sa super, cala nieszczesna gramatyka polska jest wytlumaczona po wlosku dzieki czemu nie bede musiala szukac ksiazki z gramatyka polska dla siebie, zeby ja skumac hehehe. Po moim powrocie zaczynamy nauke hehehe:-D:szok::rofl2:

JoL nie rozumiem dlaczego nie chcesz, zeby Twoja mama poszla z Toba na wizyte? Skoro sama sie zaoferowala i chce to nie widze zadnego problemu. To mile. Daj jej szanse. Moze chce odkupic brak zainteresowania z przeszlosci (nie wiem czy dobrze to ujelam).
Jesli chodzi o moja mame, to teraz podczas pobytu w Polsce, kiedy moj G mi nie towarzyszy, ja wrecz chcialam, zeby moja mama wchodzila ze mna do ginki i na badanie usg. Do tego bardzo mi zalezalo, zeby zobaczyla swojego wnuczka na ekranie.
Zazdroszcze tak dobrych relacji z mamą,bo mimio ze ja ze swoja mieszkam to nie ma takiego zaiteresowania:-(
Cześć Babki:-)
Wyspałam się pieknie:-) Wciągnełam śniadanko, chyba jeszcze kawę muszę sobie zafundować:-)
Fotki zakupowe wstawię jak znajdę ładowarkę do aparatu:rofl2:
Mój Szym znowu nie idzie do przedszkola bo znowu infekcja się nasiliła:crazy: Szlak mnie trafi, bo to się już ciągnie 2tyg:crazy: Bez gorączki to raczej nie może być grypa, co:confused:
Ja zaraz jadę do szpitala na wizytę z moimi położnymi, chyba wreszcie zrobią mi badanie krwi, dopiero 2:sorry:
To do potem:-)
Labamba,mój Oskar tez z jednej infekcji w drugą wchodzi ,juz normalnie dosyc mam:tak:
Anulka super ze Ci pomoglo!



Pumpkin ja bym radzila porozmawiac z nim szczerze, moze dla niego ta nowa sytuacja jest nieco przerazająca i przytłaczająca i jakos mu sie ciezko wtym odnalezc.Cos o tym wiem, bo u mnie jest podobnie ale w 2ga strone, tzn moj maz radzi sobie lepiej niz ja jesli chodzi o zmiany w ciele. To raczej ja unikam bliskosci bo wydaje mi sie ze jestem odpychajaco nieatrakcyjna i dlatego mam z tym problem, mimo ze maz mi ciagle mowi ze wygladam piekniej niz przed ciaza i ze powinnam tylko w ciazy chodzic bo tak mi sluzy i ze zaraz potem sie bierzemy za 2gie dziecko. A ja uwazam ze we wzystkim wygladam zle, okropnie, ze mam brzydkie wlosy, do tego te odrosty, a niedawno bylam fryzjera(szybciej rosną).
Wiec pewnie Twoj maz moze miec tez jakis problem z tym. Musicie porozmawiac i wszystko sobie wyjasnic. My rozmawiamy o tym i maz ciagle mnie utwierdza w przekonaniu co mysli, do tego czesto sie przytula, a mi glupio bo ja mam odwrotnie przez stosunek do samej siebie:(((



Beti ja za to nie mialam nigdy nic cietego, wiec w ogole nie wiem co to znaczy.
A krocze to podobno najgorsze ze szczypie przy siusianiu:(

Sylwia duzo zdrowka dla Oskarka, a dla Ciebie cierpliwosci!!



Ulenka ja mam +8,5kg, wiec dla mnie 5 to tez abstrakcja:)
A jesli chodzi o skurcze to na szkole mowili ze sa odczuwalne jako twardnienie, moze byc po calosci albo tylko po 1 stronie, ale zawsze jako twardnienie, jakby dzidzia pupą wypychala brzuch.



Paula:O rany nie jadlam tego chyba z 15 lat, nawet nie pamietam jak smakuje MilkyWaye, a gwiazdek nigdy nie probowalam:)Pewnie nie wiem co trace, ale to chyba lepiej, bo ja lubie slodycze, choc jem ich w ciazy mniej niz przed.



Tysiolek bedzie lepiej nastepnym razem!
Poza tym wiem ze teraz wydaje Ci sie to straszne, ale pomysl ze jak wykupisz wiecej jazd to bedziesz miec wieksza wprawe, bo co to jest te 30h kursu.
Nic, nie oszukujmy sie, tu trzeba lat zeby miec wprawe!



Karoli ja nawet mieszkam kolo jednego z osrodkow, wiec jak wyjezdzam na ulice od siebie to co 3ci samochod to z L na dach, a zeby bylo zabawniej moje okna w mieszkaniu wychodza na plac manewrowy!!!Wiec widoku Lek mam serdecznie dosc!
Pamietam jak zdawalam prawko 5lat temu, tez sie ludzie meczyli zeby zdac, po 7 czy nawet 10 tazy bo oblewali za co sie da np. za mało dynamiczna jazde, albo za zbyt dynamiczna jazde, wszystko zalezy od instruktora!!! Dla mnie bzdura jest tylko to ze teraz sa kursy na super wypasionych samochodach, a potem zwykle jak ktos kupuje sobie pierwsze auto to nie ma ani wspomagania ani tych wszystkich bajerow, absow itd, wiec jest ciezej! Co innego sie przesiasc z gorszego na lepsze.Ja sie uczylam na corsie ale tez miala wspomaganie. A teraz Toyota, no szkoda ze nie BMW!!!! Przegiecie jak dla mnie. Kiedys bylo punto i dewoo i tez bylo ok!

JoL moja mama tak nie wariuje, ale za to zaczela do mnie dzwonic co sie raczej przed ciaza nie zdarzalo:)) Ale z tego sie akutrat ciesze:)

Mam pytanko, czy Wy tez tak macie moze, ze jest Wam słabo czesto?
Morfologie mam b. dobra a bardzo czesto czuje sie jakbym nagle opadala z sil i musz eise legnac choc na 30min zeby bylo lepiej:(
Golanda mi czesto sie robi słabo ,oby to minęlo po ciąży:tak:
Oj ja cię JoL doskonale rozumiem - co innego jak ktoś ma świetny kontakt ze swoja mamą, ale ja bym swojej w życiu nie zabrała do gina (dobrze że daleko mieszka i takie myśli jej nie w głowie), a nawet na USG bym jej nie zabrała. Mamy płytkę z nagrania, zdjęcia i pokazujemy, ale badanie na żywo maluszka to są chwile moje i męża:tak:Jak się było obok swojego dziecka kiedy dorastało, to potem na dobre chęci już troszkę za późno, bo porozumienia córka-matka nie da się odbudować nagle, kiedy córka w ciąży jest:eek:

No i wogóle to dzień dobry wszystkim!
Jak ja nie lubię takich pochmurnych, jesiennych dni - gdzie ta piękna polska jesień??
Agagsm w stu procentach sie z toba zgadzam:tak:
Tysiolek fajnie Ci,ze juz mozesz do egzaminów podchodzić.. ja na prawko zapisywałam sie 4sierpnia i byłam pewna,ze w 3 miesiące je zrobie..ale wyszło inaczej-szkoła jazdy którą wybrałam mnie wyrolowała i dopiero zaczełam jazdy :eek::eek::eek: mam wyjeżdzone 4godziny :eek::eek::eek: nie wyobrazam sobie jak ja sie w tą cholerną micrę zmieszcze po 30godzinach a tym bardziej-jak ja egzamin zdam..
PS. moja "przyjaciółka" 3 miesiące temu zdała egzamin za 1 razem i w zeszły poniedziałek spowodowała wypadek.. więc wcale nie jest w niczym lepsza od tych, którzy zdawali po kilka/naście razy :)



Dziś byłam na wizycie kontrolnej po tym wypadku.. i wszystko sie pogorszyło! :( ginka powiedziała,że jak tak dalej pójdzie,to nawet do grudnia ciąży nie donoszę :-:)-:)-(jeden głupi wypadek a ile zmartwień teraz... Brzuch non stop jest twardy jak kamień, najbardziej na samej górze-pod biustem, nie wiem właściwie dlaczego... Dostałam antybiotyki jakieś, dostałam luteine,nospe,magnez.. jeśli to nie pomoże to już nie wiem co będzie :sorry: chyba faktycznie tą torbe zaczne pakować do szpitala.. Tak się boję o malutką że szok :-:)-:)-:)-(
Trzymaj sie kochana,bedzie dobrze,ja tez cały czas na luteinie dowcipnej i magnezie,a jaką ty dostałas luteine?Trzymam kciuki zeby sie polepszyło,a tak na marginesie tej koleżance to bym pipke po jednym włosku oskubała za to co musisz przechodzic:tak:
Ja prawo jazdy zdawalam 10 lat temu i tez w Warszawie zdalam za 2 razem .
Na14 mam wizyte niespodziewana u lekarza bo wczorajszych bolach i dzisiajszym twardnieciu brzucha ide skatrolowac szybko co i jak . Trzymajcie kciuki, zeby bylo wszystko ok.
Dromark trzymam kciuki za pomyslna wizyte:tak:
Witam was :tak:
My z Oskarkiem juz po obiadku:tak:teraz leniu****emy-kazdy przy swoim kompie:-DWybieram sie dzisiaj kupic kozaki o ile mój maz bedzie pamietał ,ze ma szybciej z pracy wrócic:crazy:upatrzyłam sobie na obcasiku ,wygodne ,ale nie wiem czy nie lepiej płaskie jakies ale zadne mi sie nie podobaja:crazy:a wy w jakie buty na zime jestescie zaopatrzone?
Mam pytanko ,czy u dentysty bierzecie normalnie znieczulenie?
Miłego dzionka ciężaróweczki:tak:
 
Sylwia, jeżeli chodzi o dentyste, to mój denysta jest zdania, że jak nie musi, to nie daje ciężarnej znieczulenia. :sorry:
Ja ostatnio dostałam, ale bardzo małą dawkę, także prawie wszystko czułam. Ale przeżyłam, bo jeśli o te sprawy to jestem straszną panikarą:tak::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
sylwia100: znieczulenie można brac, ale nie każde, moja dentysktka sama ma 3 miesięczne dziecko, więc doskonale wie co dawać :-) Ja co prawda wykręciłam sie od wstawiania nowej plomby na miejsce "wypadniętej" i załozyła mi tylko prowizorkę, a potem będziemy się borowac po porodzie. Współczuję straszznie wszytskim tych wizyt u dentysty...:zawstydzona/y:

Ja prawo jazdy zdawałam 13 lat temu i nie było żadnych cors ani toyot tylko maluchy z recznym ssaniem i ledwo trzymającym ręcznym :-), i powoli wchodziły cinquecento -ale to już był luksus. Zdawałam 5 razy i oczywiście za każdym razem oblewałam na placu manewrowym -i widzę, że mentalność egzaminatorów się nie zmieniła:sorry:

Byłam dziesiaj w poradni diabetologicznej i strasznie mi drażnią podniebienie wasze opowieści o ciasteczkach, milkywayach i innych czekoladach... miejcie litość dla koleżanek na diecie cukrzycowej! :confused2:;-)
 
Do góry