reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
hej dziewczyny
dzisiejsza beta jest na takim samym poziomie co 4 dni temu, mysle ze nie juz co robc sobie nadziei, pojade dzis na usg i jak trzeba bedzie do szpitala na zabieg
 
HEJKA:-)
A ja byłam na spacerku taka super pogoda:-)synuś sobie super pobiegał no i teraz odpoczywamy:-)


patrysia właśnie to jest problem z tą raną na brzuchu:tak: jak to boli, żeby wstać, masakra...a pamiętam jak mi przywieźli Zuzię rano, następnego dnia po cięciu, zanim jeszcze wstałam, ona zaczęła jakoś podejrzanie się zachowywać i tak gwałtownie podniosłam się, ąz mi z jednej strony pękły szwy i musieli poprawiać bo się rozeszło...:szok:
W ogóle okazało się ,że Zuzia dosyć mocno opiła się wodami i przez 2 miesiące dusiła mi się. Zdarzało się to kilka razy dziennie i to było bez żadnego jej głosu, normalnie leżała i nagle robiła takie wielkie oczy i była sina. No i wtedy musiałam ja przekładać i po pleckach popukiwać i gruszką wyciągać jej z noska i buzi. Ale to było straszne, na prawdę na początku myślałam, że zawału dostanę...to było straszne!!!!!:szok::szok::szok:


o jejku co za przeżycie:-(a jeśli chodzi o rane to ogólnie nie miałam problemów bo ból ból ból ale ogólnie mi sie dobrze goiło:tak:ja tez sie podpirałam na czyms tzn.nad łózkiem wisiało takie specjalnie coś rzeby się chwycić jak się wstaje bardzo pomocne w pierwszych godzinach:tak:a też dopiero mogłam wstac po 24 godzinach:tak:ale samo ściąganie szwów suuuper nic nie bolało tak lekko zaszczypało ale to w pierwszym ściągnięciu i tak już super:-)



Datę ost. miesiączki wyszukujesz w żółtej lini, pod spodem, pod dniem ost. miesiączki na białej lini jest termin porodu, cyfry rzymskie po lewej to oczywiście miesiące... Ta tabelka zakłada cykl 28 dniowy


aaaa i teraz wiem dlaczego mi nie zabardzo ta data wyszła bo ja mam cykle 26 dniowe:tak:



No ja się zastanawiam, czy mnie będą ciąć w tą bliznę po cięciu, czy ją wytną, czy coś innego?


z tego co mój ginekolog mi mówił to u nas bynajmiej powiedział że mi odrazu pod tą blizną natna co juz mam:tak:


Dziewczyny ale się dziś rozpisałyście:-) Właśnie wróciłam od gina dzidziuś ma 1,5cm i serduszko mocno bije :) Czyli to 8 tydzień niestety nadal muszę leżeć ponieważ mam nisko ułożoną ciążę blisko szyjki i dopóki się nie podciągnie mam się bardzo oszczędzać. Dziewczyny czy któraś z Was też miała lub ma nisko ułożoną ciążę? co to znaczy?


super ze jest wszystko dobrze z dzidzia a jęsli chodzi ciąże nisko położona to nie wiem za bardzo jak to jest ale wiem że trzeba duuuzo lezeć odpoczywac:tak:


Witam i proszę o wpisanie na listę z terminem 6 stycznia.

Pozdrawiam przyszłe mamy.:-)


witaj i GRATULACJE:-)


hej dziewczyny
dzisiejsza beta jest na takim samym poziomie co 4 dni temu, mysle ze nie juz co robc sobie nadziei, pojade dzis na usg i jak trzeba bedzie do szpitala na zabieg


o jejku kochana tulam mocko:tak:
 
No nie mój Lol się już wyspał. 25 minut! Oj święta cierpliwości. Ja ledwo zdążyłam oczy zamknąć, zrobiło mi się przyjemnie cieplutko a tu gotowy do zabawy. Oj żeby ten mój synuś wszystkiego w życiu tak szybko nie robił bo kobieta będzie miała z niego marny pożytek;). Tak mi się teraz spać chce a tu trza patrzyć za łobuzem bo ciągle coś wymyśla. Właśnie od montował tatusiowi kartę sieciową (taką na usb). Znów ją gdzieś zawlecze i będzie szukanie.
Pisałam coś wcześniej o ładnej pogodzie? No to się zbyła. Chmurzy się i pewnie znów będzie padać. Z Legnicy pewnie przywiało;) te chmurzyska.
Nikki ... fajną tam w Warszawie macie politykę prorodzinną. Spoko program. Coś przynajmniej próbują działać w kierunku kobiet ciężarnych. Nadal za urodzenie dzieciaczka dostaje się jakąś tam kwotę? U nas wielkie g... się dostaje. W Krakowie gmina daje 1000zł. Nikki Karol jeszcze nie chodzi. Z rozwojem fizycznym to nie jest raczej jakiś hop do przodu. Raczkować zaczął dopiero jakiś miesiąc temu. Oj dzisiaj ma ciężki dzień. Jakiś taki na nie. Cały czas skuczy. Może to kolejne ząbki? Oby bo ja w ciąży też cierpliwością nie grzeszę. Zaraz pewnie znów zrobi kupę (bo on musi tak na raty ze 3 razy dziennie) a ja znów zaliczę spotkanie z kibelkiem. Mój węch jest nieprawdopodobny. Na wątek o imionach oczywiście będę często zaglądać. Może coś mi podsuniecie.

aidi, no u mnie też chmury się pojawiły i byliśmy na spacerku na 2 tury, pomiędzy deszczem, po pół godziny. Mój Wiki jak ząbkował, to nawet nie wiedziałam kiedy, nie miał żadnych objawów... A co do kupek, to przed ciążą mi nawet tak nie śmierdziały, ale teraz też mam odruch wymiotny...
Ja jestem z Sosnowca, także co w Wawie to nie wiem, tylko te info o badaniach w ciąży z warszawskiej stronki ściągnęłam.. U nas też becikowe tylko:wściekła/y::wściekła/y:, akurat będzie na InfanRixy..:tak:

Witam i proszę o wpisanie na listę z terminem 6 stycznia.

Pozdrawiam przyszłe mamy.:-)

Witam serdecznie i zapraszam, wpisz się na listę w wątku https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2010r-f295/lista-mamusiek-26812/index8.html

Witam wszystkich wtorkowo:tak: cosik sie nam dzisiaj zaspało:zawstydzona/y:

No nieźle sobie odpoczywacie, ale to dobrze, należy Ci się!!
 
reklama
hej dziewczyny
dzisiejsza beta jest na takim samym poziomie co 4 dni temu, mysle ze nie juz co robc sobie nadziei, pojade dzis na usg i jak trzeba bedzie do szpitala na zabieg
Elfa, strasznie mi przykro, wiem, że jest Ci bardzo ciężko, trzymaj się, ale pozwól sobie na łzy, po prostu trzeba swoje przepłakać i przeboleć...:-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry