reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Paulinaa nie martw się dostaniesz żelazo i wskoczy ja zaczynałam z hemoglobiną 9,6 i teraz mam 13:tak:
Kaja_10 wiem, myślę o tym cały czas, życzliwych nie brakuje, chociaż wiem, że nikt z moich uczniów by nie doniósł, ale z resztą nie wiadomo, to kolejny powód dla którego ciągle się zastanawiam na l4...:confused:

Pumpkin, świetne te naklejki! ja też chciałam ale gdzies przeczytałam, że nie można na farbach silikonowych/lateksowych i niestety dam sobie spokój, bo się okazało, że właśnie takie w całym domu mam...:tak:

Dużo zdrówka solenizantkom!!!!

Oby już tak nie swędziało!!! Na pewno niedługo minie, trzymam kciuki!:tak:

Byłam dziś u gina, hehe sam zadzwonił, to poszłam, zbadał wszystko jak trzeba, ale po tych dziwnych bólach ani śladu, polecił nospę i się nie martwić, i nie chciał żadnej kasy:-Da zwolnienie da mi od ręki jak tylko się zdecyduję...

Dziś już nie pogadam z M, nie mam już nastroju, tylko mi smutno i generalnie szlag mnie trafia bo byłam dzisiaj w szkole, posprzątała również po nim, poskładałam 2 kosze pranie bo jakoś samo do szafy nie trafia, zrobiłam obiad, bo sam też się nie zrobił, potem 5 godzin lekcji, 2 razy byłam z psem, po 19 wracam od gina, pytam, czy był z psem, on nie, mnie szlag trafił:angry: a on jeszcze sięburzy że mogłam mu powiedzieć jak tak się kręcę, a nie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
k... :angry: instrukcję mam mu pisać!? wanny też po sobie nie umył:angry::angry::angry: marysia jestem czy co:angry::angry::angry:
no już mi lepiej...
idę spać...bo gadać z nim to nie mam ochoty:no:

cholera umyłam głowę ...muszę jeszcze wysuszyć...:baffled: ... to jeszcze do was zajrzę...:tak:
i jeszcze raz dziękuję za wsparcie!!!:tak:
 
reklama
Normalnie tyle tego produkujecie dziewczyny, że nie mam siły nadążać ;-):-D Trzeba byłoby wam jakieś "limity" założyć :-D

Naklejki jak naklejki, nie wypowiem się bo nie korzystałam. Ja mam w pokoju dwie czerwone ściany i dwie jasne .... ale na szczęście na razie zmieniać koloru nie będę.
Wcześniej były pomarańczowe a sufit był niebieski, heh... A teraz jest śnieżnobiały. Wszystko się da zamalować nawet lamperie z farby olejnej :cool2: Jak by ktoś wszedł do mojego korytarza to by nigdy pomyślał, że tam jest olejnica pod spodem. :-D

Dorciaa jak nie czujesz się na siłach to weź l4. Jak bardzo chętnie bym pracowała jak najdłużej, ale zaczynam powoli wysiadać. Zaczynam się zastanawiać czy nie iść wcześniej. Często mam zgagę i to najczęściej w dni, w których pracuje :confused: Jak jest weekend to nie wiem co bym jadła to zgagi praktycznie nie mam. A przyjdzie poniedziałek.... to nawet po aktivi mam :baffled: Boje się, że w końcu sobie przełyk wykończę :baffled: Po za tym zastanawiam się co będzie jak przyjdzie zima i będzie trzeba rano o 7 skrobać szyby :baffled: Ja co prawda nie mam pracy stresującej, nie mam kontaktu z ludźmi obcymi. Bo pracuje w biurze projektowym. Po prostu robię swoje i tyle. Ale za to siedzę przed kompem przez 8,5 godziny dziennie.

sylwia mi lekarz mówił, że w ciąży ma prawo być więcej wydzieliny z pochwy.

Kaja_10 Dużo czytałam właśnie na temat i teraz się ciągle zastanawiam jaka karuzela będzie najlepsza... Dziwią mnie właśnie te wszystkie "mdłe" karuzele z zawieszonymi pastelowymi misiami. W końcu maluch kolory pastelowe zaczyna rozróżniać gdzieś dopiero w okolicy 6 miesiąca (tak gdzieś czytałam, mam nadzieje, że nie przekręciłam).

sandrq witamy serdecznie :-D Wiesz już co nosisz pod serduszkiem?

agagsm Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i szczęścia no i najważniejsze przyjemnego porodu ;-)
 
Kubiaczka no niestety jeszcze lekarz nie jest pewny w poniedzialek bylam na usg i powiedzial ze to raczej dziewczynka ale dzidzia po chwili obrociła sie pupa i nie pokazala dokladnie a wczesniej bylo mowione ze chlopak wiec juz sama niewiem
 
Co do facetów nie będę się wypowiadać czasami mój potrafi spowodować że chce go zabić (np. nie wiedziałeś że dziś trzeba umyć Gabrysię, nie wiedziałem że trzeba jej zrobić kolację) ale edukacja robi swoje - co raz rzadziej mu się to zdarza:-)

Nalepki - kupiłam dla Gabi do pokoju - naklejki z allegro Duże (65cm) naklejki z królewnami Zi Za Zou (735657359) - Aukcje internetowe Allegro
ale niestety farba jest silikonowa i naklejki odpadają - nic się nie trzyma na tych ścianach. :sorry2:
 
Dorciaa... jak się tak na chłopa pokrzyczy to też zaraz lepiej i filtracja płuc i jakiś przyspieszony puls i krew uderza :-D:-D:-D:szok::-):-D
To miało swój plus - uwierz - a poza tym trochę nim potrząśnie i może zreflektuje, że ma księżniczkę w domu a nie marysie :-D
Będzie dobrze :-)

Kubiaczka, coś tam malcowi warto powiesic ale ja jestem zwolennik przebywania na brzuszku więc te karuzele to tak doraźnie i bez przesady. Jesli juz kupić to jakieś wyraziste kolorki. No chyba, że skorzystasz z pomysłu agbar ;-)
 
Witam serdecznie. Chyba najwyższy czas się uaktywnić :-)
Właściwie to jestem na bieżąco....tylko śmiałości jakoś mniej.
Pozdrawiam wszystkie mamy.
 
reklama
Witam, dopiero dorwałam się do kompa, a jestem wściekła bo w pracy zablokowali mi BB :-:)-:)-(

Kobietki jak u was wygląda sprawa z wydzieliną dolną-czy tez jest taka wodnita,normalnie jak woda?poszłam po małego do szkoły i na bieliznie plama :zawstydzona/y: i już mam stracha czy nie wody :szok:nie jest to śluz na pewno:no:bede wdzięczna jak się wypowiecie jak to u was wygląda

Ja też tak mam i się trochę obawiam, dzisiaj aż poczułam jak mi poleciało.

AGAGSM, wszystkiego najlepszego, moja siostra Aga też ma dzisiaj urodziny:-)

Witam nowe styczniówki:-)

I idę spać, dobranoc !!!
 
Do góry