reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

.

Moja lekarka powiedziała, że Fenistilu nie wolno stosować, zresztą jest nawet napisane w ulotce.
W mojej jest napisane,ze nie wolno stosowac podczas pierwszych trzech miesiecy a potem unikac uzywania na rozlegla powierzchnie skory zwlaszcza jesli sa na niej rany....


Gdybym ja sie tak czula jak ty opisujesz to olalabym impreze....
 
reklama
labamba ale duże auta :-) - super! jezu jaka to dla mnie abstrakcja... ja się przyzwyczajać ewidentnie muszę :-D:szok::-D
Joasia - ja również wypiełabym się na imprezę, przecież gości przyjmować i dla nich szykowowac w takim stanie to straszne.
 
No to u mnie niestety są rany, skóra pęka niestety. U mnie alergia zanikła po porodzie młodej a teraz wróciła z takim nasileniem, że siąśc i płakać. Niby jeśli coś przewyższa to podaje się leki histaminowe, ja tam wole pocierpieć. Do pracy nie chodzę, więc jedynie męża i córkę straszę :-)

Brrr..wspolczuje....
 
A co do imprezy to nawet nie chcę suę wypowiadać i denerwować bo już dość przez to przeżyłam dzisiaj. W sumie to zaśługa mojej super teściowej... Ale rodzina męża "uwielbia" tego typu schadzki... a mi się żygać chce na samą myśl... a Szkoda gadać....

Matulu.... to ci współczuje :-(
Mam nadzieję, że teściowa jak taka wyrywna to sama nagotuje, poda i posprząta :wściekła/y:;-)
Trzymaj się ;-)
 
Ja juz wam mowie dobranoc .
Co do naklejek to ja mialam przy Niocoli takie ale po pewnym cztasie zaczely sie odklejac a reszte odkleila Nicola wiec teraz nie zamierzam kupowac.
 
Witam kobietki wieczorową porą:sorry2: Dzień miałam fatalny :-( Odebrałam jeszcze wyniki morfologii, niestety wyników Wr jeszcze nie było.Zmartwiła mnie ta morfologia bo strasznie mi spadła:-:)-:)-(RBC 3,25
hEMOGLOBINA 9,8 dużo mam zaś białych krwinek aż 9,06 a norma górna to 11,00.Miala któraś z Was cos podobnego bo ja juz tracę głowę. Jeszcze facet mi do pracy na noc poszedł I tak będzie do końca tyg. mało sie widzimy, mi brakuje bliskości i rozmowy bo nie ma na to czasu bo albo ja albo on w pracy. Normalnie juz nie mam sił. I tak sama w domu dobrze że mam teraz Was bo bym zwariowała. Pozostaje mi dziś mecz i BB:sorry2:Trzymajcie się!

Sylwia i Agagsm życze wszystkiego Najlepszego :tak::happy2::happy2:
 
reklama
Do góry