reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam was

Wpadlam wlasciwie zeby sie pozegnac, lece do PL na dwa tygodnie i nie bede miala dostepu do netu. Zycze wam zdrowka na te dwa tygodnie i mam nadzieje ze nie zapomnicie o mnie:-)

Pozdrawiam;-)
 
reklama
D:-):-)obry wieczór i dobranoc
No cóż wróciłam do pracy i nie mam szans na nadrobienie zaległości :zawstydzona/y:Ale choć trochę się starałam :-D Pozdrawiam wszystkie ciężarówki i życzę spokojnej nocy
Karoli4 nie przejmuj się miseczką E nie jesteś sama!!!!;-);-);-)
kubiaczka też mam te kropki na dekolcie piersiach i rękach - mają zejść po ciąży, a już bliżej niż dalej:tak::tak:
dorciaa ja też chcę ponauczać do grudnia:)), ale to musi być Twoja decyzja a nie męża:no:
pysia510 super że maleństwo zdrowe!!:-)
lilka 29 udanych wczasów szczęściaro:-):-):-)
andzia76 zazdroszczę Ci , że masz to za sobą, ja mam za 2 tygodnie glukozkę
sandrq, dażka witam nowe styczniówki
sylwia i agagsm 100 lat
morka zdrowiej kobieto, pij dużo herbatki z miodkiem i cytrynką
sylwia ja też tak mam, ginka dała jakieś globulki, bo ph było nie takie
joasia współczuję alergii i teściowej, rodzinka mojego męża też uwielbia urodzinki imieninki i rocznice- odruch wymiotny murowany. A spróbuj o czymś zapomnieć- gniew półroczny. Hmm z drugiej strony przynajmniej jest spokój:))
jola24 baw się dobrze w naszym pięknym kraju:))
Jezeli kogoś pominęłam sorki:-)
 
Ostatnia edycja:
Jezuuuuu,dziewczyny!Parę dni mnie nie było a tu tyle stron do nadrobienia...wiecie same,że to raczej nierealne w krótkim czasie :) ale do końca tygodnia mam zwolnienie,to postaram się chociaż w części...
Dopadła mnie ta cholerna rwa kulszowa...w pracy zrobiłam z siebie niezłe widowisko bo chodzić nie mogłam.Najlepszy ginekolog w promieniu 50 km przepisał mi Paracetamol 4x2tabl i basen he he
...ale to nie koniec...mam jeszcze skurcze...nie tak często jak w pierwszej ciąży ale za to silniejsze,bardziej bolące i ciągną do dołu...wszystko na raz,cholera!Muszę czekać do 28 tyg żeby dostać leki p\skurczowe....
Pewnie już wszyscy śpią...ja pisuję tak późno bo u mnie są 2 godz różnicy czasu.U mnie dopiero 20:54
Do jutra,mamuśki
 
:wściekła/y:Ja jeszcze nie spie ato przez mojego zadzwonil i poiwiedzial ze chce ze mna spedzic mily wieczor i zebym na niego poczekala , no czekalam do teraz dzwonie a on na to ze przeprasza ale siedzi jeszcze z robotnikami i nie mam jak wyjsc kuuuu......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, jagby nie mogl wczesniej za dzwonic , ze nic z milego wieczoru. Ja jutro znow pobudka o 6-30 o on bedzie sie wylegiwac oj mowie wam , ze niekiedy mam dosc zycze milej nocki .Ja tez sie klade bo z nerwow brzuch mnie boli i ciagnie.:wściekła/y:
 
Dziś ja pobiję rekord pojawienia się na forum;-)
Niestety ale jak tylko pojawia sie jakiś problem w pracy czy w domu to zaraz nie mogę spać. Normalnie muszę przespać 8h, a tak 4h i się budzę.A wiem ,ze powinnam korzystać i spać póki jeszcze dzidzi nie ma:wściekła/y:
 
Witam porannie ja tez juz nie spie i oczywiscie wgole sie nie wyspalam , jestem padnieta ado tego cos mnie gardlo drapie, ide zrobic sobie kawe bo jeszcze spie,
 
Dzien dobry:tak:

Ja codziennie wstaje o 6 i wyprawiam męża do pracy:-D
Paulinka jeszcze spi wiec ja na BB...
Wcinam sniadanko, wczoraj naszło mnie na paste jajeczną i nic, tylko ją wcinam:-p
Kawki chyba tez sie napije, ale pozniej, jak mała wstanie:tak:

U nas ząbkowanie na całego... :zawstydzona/y: mała zawsze wtedy robi kupki cześciej i luzniejsze i zawsze dupke odparza:zawstydzona/y:wiec znów walczymy cholerka...

Dzis wazny dzien P. ma w pracy;-)Jak sie uda transakcja to bedziemy miec na wyprawke:-D

Miłego dnia dziewuszki!
 
cześć mamusie,
dzisiaj wstałam chyba prawą nogą, bo i nastrój mam lepszy, muszę uciekać do pracy, bo ostatnio zasiedziałam się za rana z wami i do szkoły podjechałam już z dzwonkiem taki było kocioł przed ósmą:tak:
dzisiaj po szkole gotuję pomidorową trzymać kciuki bo ja do zup mam 6 lewych rąk:-D
potem 3lekcje w domku i gonię do szkoły na wywiadówkę, hehe a już pare jedynek poszło, więc rodzice będą chcieli się ich pozbyć, będzie ciekawie:-D
normalnie musze znaleźć sobie coś do chrupania bo ostatnio jak przez całą ciążę do tej pory nic tak teraz w głowie mam tylko słodkie!czekolada i batoniki:szok:a waga w górę:szok:

trzymcie się ciepło, miłego dnia!!!:-D
 
reklama
Witam

ja na 10:00 do dentysty :sorry2:;-):-D 3 zęby będzie mi robić nie wiem czy dam radę :szok:

Kaja_10 miłej pracy :tak:
Dorciaa powodzenia przy pomidorowej :-D i jak z L4 idziesz?
Asiowo powodzenia oby się udało mężowi :tak:a mała biedna namęczy się z ząbkami :sorry2:
Emilia no później to się mało co wyśpisz ;-)
Dormark szkoda że z miłego wieczoru nici :sorry2:
Anetrix to nie ciekawie z tymi skurczami ale dasz radę musisz :tak:
Jola miłych wakacji ;-)
Asiax jak mogli ci BB zablokować :wściekła/y::sorry2:
Dażka
witaj :-)
Czechow
śliczne te naklejkiale lepiej nie ryzykować że ściany odejdą z naklejkami :sorry2:
Paulinaa może ginekolog zelazo ci da w ciąży nie ma idealnych wyników :tak:
 
Do góry