reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Patrysia, mi też się łezka zakręciła jak oglądałam ten filmik
Ja uważam, że pomysł rewelacja.

patrysia86 właśnie obejżałam Twój filmik i... jestem pod wrażeniem :tak:Super pomysł!!! Sama wykorzystam przy najbliższej okazji... Wzrusza do łez ;-)


dziękuje za miłe słowa:-)

Ja się bede brała za pomywanie jeszcze pranie czeka do wywieszenia:tak:
 
Daj trocheeeeeeeee.Normalnie zaśliniłam laptopa:-)
zapraszam na sałatkę warzywną i sałatkę gyros bo zapiekanki już dziś nie ma ale wyszła pycha tylko za mało sosu do niej zrobiłam ;-)

Dziewczyny, pomódlcie się za zdrowie mojego syneczka, po 5 dniach walki z chorobą musiał iść do szpitala, skrajnie wyczerpany gorączką, nic nie jadł od 2 dni, leki nie pomagały, zapalenie dziąseł rozniosło się na cały organizm, leży w szpitalu pod kroplówkami, mój mąż jest z nim, bo ja już nie dawałam rady, brzuch bolał od noszenia go i do tego potworny stres....
zdrówka dla synka :tak: wczoraj sobie myślałam że coś jest nie tak jak Ciebie nie ma :-(

Dziewczyny... za 2 tygodnie małż ma urodzinki, w tym samym dniu mamy rocznice slubu... podpowiedzcie co ja mam mu za niespodzianke zrobic:confused: nie mam zielonego pojecia, tylko cos taniego bo u nas krucho z kaską... :dry::sorry2::confused::tak:

Ja też bym zrobiła jakoś miła kolacje jak nie masz jak piec to zrób jakiś deser coś na zimno np lody owoce i bita śmietana do tego świeczki posiedzicie powspominacie może do tego filmik ze ślubu sobie włączcie ;-) a na urodzinki wręcz mu bluzę jak mówisz ze by się ucieszył :tak:

Patrysia zdolna jesteś !!!
 
zapraszam na sałatkę warzywną i sałatkę gyros bo zapiekanki już dziś nie ma ale wyszła pycha tylko za mało sosu do niej zrobiłam ;-)

zdrówka dla synka :tak: wczoraj sobie myślałam że coś jest nie tak jak Ciebie nie ma :-(



Ja też bym zrobiła jakoś miła kolacje jak nie masz jak piec to zrób jakiś deser coś na zimno np lody owoce i bita śmietana do tego świeczki posiedzicie powspominacie może do tego filmik ze ślubu sobie włączcie ;-) a na urodzinki wręcz mu bluzę jak mówisz ze by się ucieszył :tak:

Patrysia zdolna jesteś !!!
Nie no Gosia przez ciebie slinotoku dostaje,nie torturuj mnie tak-dobrze ,ze mi nie ma kto tak gotowac bo juz bym szafe przypominała :-)
Nikki zdrówka dla Wiktorka i dużo siły dla ciebie
Anna miłej zabawy
Asiowo mójemu mężowi na ostatnie urodziny zorganizowałam małe przyjecie tzn rodzice i rodzenstwo plus torcik i było miło małym kosztem:tak:
 
Dziewczyny, pomódlcie się za zdrowie mojego syneczka, po 5 dniach walki z chorobą musiał iść do szpitala, skrajnie wyczerpany gorączką, nic nie jadł od 2 dni, leki nie pomagały, zapalenie dziąseł rozniosło się na cały organizm, leży w szpitalu pod kroplówkami, mój mąż jest z nim, bo ja już nie dawałam rady, brzuch bolał od noszenia go i do tego potworny stres....
Nikki trzymaj się, wierzę że mały szybko się upora z chorobą, choć widok dziecka pod kroplówka zapewne musi być straszny:-( Trzymam kciuki...

Witam porannie ;-)
Miałam wczoraj maraton naprawdę... kurcze, żeby kilka godzin w pracy plus przygotowanie kilku potraw plus pozycja siedząca i stojąca większość dnia tak dała w kośc to uwierzyć nie mogę.
Kolo 24.00 jak wkładałam naczynia do zmywarki jedną reką a drugą podparta o blat - to sama uznałam - ups.... a M pogonił spać i dokończył.
Źle spałam nawet ze zmęczenia i nie wiem czy to pogoda deszczowa czy co... ale miałam jechać do mamy a sił brak.
Narazie kawę piję i może odzyskam siły.
Co dziwne wczoraj nie czułam ruchów w tym młynie zbyt nawet jak się połozyłam i też mnie to martwiło.
Mam nadzieję, że się dziś zrelaksujemy i będzie dobrze.

Nikki - trzymam kciuki za małego.
Co do ruchów to ja też jak ganiam to nie czuję, a wieczorem bardzo szybko zasypiam;-) Ale jak mam luzniejszy dzień, to czuję cały czas:tak:
Anna_ajra miłej zabawy:tak:
Patrysia fajny filmik, taki romantyczny;-):tak:
My dzisiaj popołudniu idziemy na urodziny do szwagra, na pewno będzie coś dobrego do jedzenia:-p U mnie plus7:crazy:
Do jutra:tak:
 
Dziewczyny, pomódlcie się za zdrowie mojego syneczka, po 5 dniach walki z chorobą musiał iść do szpitala, skrajnie wyczerpany gorączką, nic nie jadł od 2 dni, leki nie pomagały, zapalenie dziąseł rozniosło się na cały organizm, leży w szpitalu pod kroplówkami, mój mąż jest z nim, bo ja już nie dawałam rady, brzuch bolał od noszenia go i do tego potworny stres....

Oj Nikki trzymaj sie!
Mam nadzieje ze synuś szybko wyzdrowieje.


Witam
Przeziębienie niestety nie minęło
Dzięki :-)kanapki były mimo iż czosnku nie znoszę
Nikki będzie dobrze!!!

Oj ja tez nie znosze czosnku, jem tylko kiedy mnie cos bierze. fuj, ten zapach mnie odrzuca.

anna_ajra - super Ci poszło napisanie do każdej z nas :-)
Życzę miłego weselnego przyjęcia, dobry pomysł do 22.00 - potem i tak większość będzie nadawała na innych falach niż ty więc nic nie stracisz ;-)
Planuje jeszcze trochę popracować - nie wiem czy miesiąc czy ciut więcej to będzie zależne od samopoczucia.
Karoli - ale się uwinęłaś szybko - ale masz rację będziesz miała z głowy przylatując do Polski.
Właśnie dokończyłam kawkę i zjadłam kawałek ciasta (a nawet dwa :-D) i maleństwo odpowiedziało na moje zmartwienie pukając do mnie... wszystko jest ok ;-)Karoli i u Ciebie tak będzie.

Milego imprezkowania, ja tez dzis mam slub kolezanki i male przyjecie, ale u nas sie pewnie skonczy ok22 juz całośc.

Któraś pisała o torcie ,ja poprosze o przepis:tak:

Jak bedzie przepis, to tez chetnie skorzystam.
 
reklama
No a ja dziś wysadziłam korki w mieszkaniu i zalałam łazienkę - mamy tak głupio rozwiązane (inaczej się nie dało, bo juz tak było jak się wprowadzaliśmy), że wąż od pralki trzeba zachaczać o ubikacje - no i jak się człowiek chce wysikać, to między jednym praniem a drugim ten wąż wyjmujemy-robimy co trzeba i dalej wąż zostaje - i jak między jednym a drugim praniem zapomniałam tego węża zachaczyć o kibel i żem zalała całą łazienkę - nie wiem czy sąsiadów też, bo jeszcze nie byli u nas... kabel od pralki był w listwie i się zalał wodą, więc spaliła się listwa i wysadziło korki! Odjazd - dobrze, że mój M był w domu i mi pomógł, bo się zestresowałam jak to zobaczyłam! Zawału dostaję jak pomyślę co by było jakby prądu nie odcięło i bym w tą wodę weszła niewiedząc, że tak się stało...


Patrysia - super pomysł ta twoja walentynka - śliczny ten twój Dominiś, a ty na niektórych zdjęciach wygladasz jak Joasia Jabłczyńska - super!:-D Normalnie ściągnę od ciebie ten pomysł na jakąs okazję dla mojego M:)
Sylwia: pusto, bo w weekend mężowie siedzą w domkach;-)
Anna_ajra: miłej zabawy - normalnie ci zazdroszcze, bo ja z przyczyn wiadomych musiałam leżeć i tydzień temu na wesele ani na ślub nie pojechałam, ale zdrowie dzidzi ważniejsze...
Gosia: ty to zawsze smaka narobisz(idę robić gyrosa), ale te twoje przepisy to same pyszności - dobrze, że mi sie tak często gotować nie chce, bo zamiast 2,5kg to bym przytyła z 10 od razu:-)
Asiowo: kolacja przy świecach, nastrojowa muzyczka, deser nawet lodowy co by nie piec i mąż na pewno będzie zadowolony, że pamiętałaś:-) A jak chcesz cos kupić to może coś co najbardziej mu potrzebne - znasz jego gusta i wiesz co w szafie lub w łazience ma, więc na pewno cos tam się przyda!!!
 
Do góry