reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam na porannej kawie , widac , ze wekend.
Patrysia filmik super.
U nas pogoda nie ciekawa , ale jak tylko m sie obudzi jedziemy do kosciola a potem do tesciow wiec caly dzien mnie nie bedzie a wieczorkiem bede pewno padnieta, wiec do zobaczenia jutro.
 
A Karolina ma zadatki na dziwkę:szok::-D

Dzien dobry Dziewczynki,

Tlumaczenie skonczone, musze jes tylko "wylizac" - nie ma to nic wspolnego z moimi ewentualnymi zadatkami:rofl2:

Dzis jest super pogoda, przynajmniej tak sie zapowiada, seksualno-barowa.
Tez uzycie powyzszego stwierdzenia nie ma zwiazku z zadatkami;-):-)

Mlego dnia zycze:-)

Jutro do domku hurrrrrrrrrrrrra, ale sie troche samoloiku boje. Zreszta bez ciazy panikuje jak nie wiem co.
 
Witam dziewczyny :-)
Planuję dzień totalnego lenistwa i leżenia przed tv. Na deser mecz - Polska-Francja - finał Mistrzostw Europy! Polecam ;-)
Narazie kawka, śniadanko. Wczoraj jednak pojechałam do rodzinki, czułam się fajnie. Moja mama - niewiarygodne, kupiła dwie sztuki body mini pinci - piekniusie. Kupiła jedno białe, jedno różowe :-D No oby się to okazało prorocze i w czwartek się okaże, że to dziewczynka.
Karoli - ale definicja naszego imienia :szok::-D nie będę próbowala interpretować :-)
Miłego dnia!
 
reklama
Paulina
ma duży, jędrny biust, daje się obmacywać, ale nie chce dawać dupy.
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D;-)

Witam Kobietki porannie:happy:
Od samego rana mam lenia ze szok:dry:Na szczescie pogoda ladna wiec wykorzysta sie ja na jakis spacerek.Moze przejdzie:baffled: Jutro jeszcze z samego rana na badania:-(Jak zwykle maly stres czy oby wyniki beda OK. Zycze Wam Milego i slonecznego Dnia:happy2::tak:;-):-)
 
Do góry