reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Mi z moim futrzakiem nie jest mi źle:-D ale mąż byłby zachwycony jakąś odmianą:-D:rofl2::-D Byłam ciekawa jak tam u was sprawa z maszynką do golenia:-p;-):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
A golicie "gabryśki " całe, czy coś zostawiacie?:confused:


wcześniej zostawiałam irokezika a teraz wszystko tak mi lepiej się goli i wogóle lepiej jest mi;-)


Dziś znów mam mało czasu, więc się streszczam nim wróci do domu mój mąż - dzisiejszy solenizant…
Obiadek już się robi (ryba po grecku), Michaś śpi, a torcik już kupiony.


wszystkiego najlepszego dla M;-)


My już po lekarzu, tak jak myślałam, reakcja alergiczna na antybiotyk. Lekarz stwierdził, że Młody za długo go brał, organizm już go nie potrzebował i nie przyswajał i stąd taka reakcja:tak: Na wszelki wypadek pobrali jednak Olisiowi krew i czekamy na skierowanie na testy alergiczne ze szpitala. Szefuńcio dostał syropek histaminowy i w ciągu kilku dni wysypka powinna zejść:tak:
I co najważniejsze: mam już zdrowe dziecko !!!!!! Olisiński został osłuchany i oskrzela i płuca są już czyste :-)

Miłego dzionka Babeczki :-)



suuuper silny chłopczyk z Olisia:-)


Ja czuje dzieciątko często i wyraźnie:tak:i chyba jest odwrócony nogami w dól bądź tańcuje mi mo czuje go różnie i się nieźle wierci:-)wczoraj mnie tak tam na dole tak z 3 razy kopnął że aż zakłuło bo tak nóżki w dół całkiem pchał:sorry2:u mnie to właśnie tak jest że jak za bardzo w bok rozpycha nóżki czy na dole to ja to czuje mocno i tak hmm z koleniem ale to nic niech się rozpycha mój aniołek:-)
 
ubieranie butów bez problemu jak narazie. mam za to problem z goleniem nóg:baffled:, mamy tylko prysznic i trochę ciężko mi się schylać. Jeszcze daję rade ale nie wiem jak długo, chyba będzie mi pomagał w tym mąż:-) Gdybyśmy mieli wannę to byłoby bezproblemowo

u mnie tak samo poprostu rozkrok i jest ok a skarpetki tak samo siąde sobie i poprostu robie rozkrok no i tak jakby bokiem stope i idzie ale ogólnie ten etap ciąży nei aż taki zły 7-9 miesiąca to jest niezły etap bo brzusio już taki pokaźniejszy niz teraz:tak:ale mam problem z czym innym:zawstydzona/y:z goleniem części ciałą no wiecie hehe nie wiem jak wy no ale ja tam tez gole:-pno i niestety mój brzusio zakrywa nie widze a schylac tez się nie idzie no ale ja mam na to sposób:-D :rofl2:przy pierwszej ciaży też tak robiłam po prostu lusterko i gra gitara:-p


LILKA na golenie nóg też mam sposób poprostu rozkładam ręcznik czy coś tam i noge na kibelek i dajesz z goleniem:-p

Ja nogi woskiem, a tam to siadam w łazience okrakiem przy lusterku i narazie dają radę, ale też obiecałam sobie że po ciąży idę na laser bo mam mocne włoski jak nie uzbieram to biorę kredyt bochcę też pachy i nogi .

Andzia takie kłucie to na początku, a potem można się przyzwyczaić.
 
Jezeli chodzi o "tamte" okolice to lata praktyki, tez nic nie widze ale na wyczucie:-D:tak: a nogi depilatorem..wlasnie to robie..siedze sobie na podlodze w rozkroku i wloski znikaja:tak:w sumie to w ciazy nauczylam sie depilatorem, bo lezal a ja sie meczylam golarka..ale teraz nie mam sil zeby codziennie sie meczyc bo wloski za szybko odrastaja a depilatorem chwila moment i mam spokoj na jakies 2tyg..
Ja odkąd jestem w ciąży nie jestem wstanie użyć depilatora:baffled:

też zauważyłam ten jakże przyjemny objaw u siebie - nie potrezbuję golić się częściej niż co półtora dwa tygodnie, mam nadzieje ze tak zsoatnie. A o tamte okolice sie nie martwie bo załatwiłam je laserem dwa lata temu:tak:
Czy teraz skóra jest zupełnie gładka:confused: I czy bardzo to boli, ja tez planowałam w zeszły roku ale z dolatywaniem byłby problem, a tutaj to mnie nie stać:zawstydzona/y:
 
Czy teraz skóra jest zupełnie gładka:confused: I czy bardzo to boli, ja tez planowałam w zeszły roku ale z dolatywaniem byłby problem, a tutaj to mnie nie stać:zawstydzona/y:
tak, skóra jest zupełnie gładka. Raz na jakis czas wyrośnie mi jakiś samotny włosek, ale nie jest to problem jeśli pojedynczy. Niestety depilacja laserem do najprzyjemniejszych nie należy, to jest wypalanie cebulek laserem więc boli. Ja powinnam iść jeszcze po pół roku od ostatniego zabiegu na jeszcze jeden taki poprawkowy ale już nie dałam rady.
 
Witam Was dziewczyny:) Zauważyłam ostatnio na mojej piżamce dziwne żółtawe plamki na wysokości piersi,a dziś jak wstałam to dosłownie tam było mokro więc to jakaś wydzielina płynąca z moich cycuszków. Czy któraś z Was też tak może ma? zauważyłyście coś podobnego u siebie???

witam w gronie ja mam przez ostatni tydzień codziennie :tak:

a jak wam idzie ubieranie butów? u mnie koszmar, co będzie potem:baffled:
ale właśnie odkryłam na nowo łyżkę do butów, taką długą, hehe cudowny wynalazek:-D powinna być też taka do skarpetek:-D i sznurowania:-D:-D:-D

ja też już mam problem buty mam wkładane, ale skarpetki już są problemem :tak:

a co do golenia to ja jak się tam za głęboko wygolę to później siusiam jak oszalała, bo mnie tzn ją drażni chyba bielizna :tak: a bikini podgalam, ale rzadko mojemu nie przeszkadza aż tak :tak:

ale dzisiaj mam humor do dupy :-( brzuch mnie boli jest mi niedobrze i w ogóle nic mi nie pasuje :-(
 
Sylwia tak chyba zrobie z tymi myszami. Na razie przetlumaczylam jedna strone. Ale tak sie opilam kawy, ze powera dostalam. Teraz jestem w robocie, ale jak wroce to come back do roboty. I to wysle tej sroce do wtorku. Niestety w poniedzialek czeka mnie jeszcze zmudna robota poprawiania tekstu, by slowa zawieraly polskie literki. Nie wstawiam ich teraz:no:

A ja sie gole na dole wtedy, kiedy mi sie chce:-);-)
 
Chyba kobitki zaczeły juz weekendem zyć:-)no ja czekam do niedzieli bo jutro to jak zwykły dzien bo M pracuje normalnie co posiedze i jutro z wami;-)
 
reklama
Do góry