reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Ja juz zaliczyłam małą awanturke z chłopem:wściekła/y:tzn to był raczej mój monolog:angry:dobrze ,ze wyszedł bo bym go strzeliła:wściekła/y:cały tydzień sie tylko wieczorami widujemy a on dzisiaj pojechał z chłopakami w pilke grac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jeszcze ja małemu nie pozwolilam na dwór wyjsc ,a on pozwolił i na dodatek sobie pojechał:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja rozumiem ,ze on cale dnie w robocie siedzi,ale w tym tygodniu prawie go nie widuje ,bo po pracy jezdził na działke swoje tipi upiekszać:angry:
 
Ja juz zaliczyłam małą awanturke z chłopem:wściekła/y:tzn to był raczej mój monolog:angry:dobrze ,ze wyszedł bo bym go strzeliła:wściekła/y:cały tydzień sie tylko wieczorami widujemy a on dzisiaj pojechał z chłopakami w pilke grac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jeszcze ja małemu nie pozwolilam na dwór wyjsc ,a on pozwolił i na dodatek sobie pojechał:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja rozumiem ,ze on cale dnie w robocie siedzi,ale w tym tygodniu prawie go nie widuje ,bo po pracy jezdził na działke swoje tipi upiekszać:angry:


no ja ci powiem ze rozumiem cie bo ja tak samo bym zaaregowala bo jednak skoro nie w tygodniu to chociaz w weekend no a pozatym niech nie mowi ze sobie niezrobiL rozrywki po pracy bo jak piszesz jeździł na działki i zajmował się swoim hobby:dry:
 
Witajcie dziewczyny!!!
Ratunku mam coraz gorsze przeziębienie co robić??:-:)-:)-(
Syrop z cebuli odpada, gardło mnie pali i ogólnie katarek i kaszelek suchy od wtorku:no::no::no:
 
Witajcie dziewczyny!!!
Ratunku mam coraz gorsze przeziębienie co robić??:-:)-:)-(
Syrop z cebuli odpada, gardło mnie pali i ogólnie katarek i kaszelek suchy od wtorku:no::no::no:



ja powiem że sie nie mecze w ciąży z przeziębieniami bo moga się tylko pogarszać a to tez nie jest dobre dla dzieciaczków co lecze sie lekami homeopatycznymi to są dla kobiet w ciąży i wole to wziąść i raz dwa po kłopocie :tak:
 
Witajcie dziewczyny!!!
Ratunku mam coraz gorsze przeziębienie co robić??:-:)-:)-(
Syrop z cebuli odpada, gardło mnie pali i ogólnie katarek i kaszelek suchy od wtorku:no::no::no:


kup tantum verde w dropsie sobie na gardło można brać w ciąży :tak: na katar euphorbium polecam a na kaszel polecam drosetux :sorry2: jakby co podpytaj w aptece niech coś polecą i zmykaj do lekarza żeby nic gorszego się z tego nie zrobiło :tak:



Ja właśnie robię zapiekankę warzywną z sosem beszamelowym miała byc mała porcja a wyszła ogromna ilość :szok:dobrze że ma kto w domu jeść :-D
 
kup tantum verde w dropsie sobie na gardło można brać w ciąży :tak: na katar euphorbium polecam a na kaszel polecam drosetux :sorry2: jakby co podpytaj w aptece niech coś polecą i zmykaj do lekarza żeby nic gorszego się z tego nie zrobiło :tak:



Ja właśnie robię zapiekankę warzywną z sosem beszamelowym miała byc mała porcja a wyszła ogromna ilość :szok:dobrze że ma kto w domu jeść :-D
Daj trocheeeeeeeee.Normalnie zaśliniłam laptopa:-)
 
Witajcie dziewczyny!!!
Ratunku mam coraz gorsze przeziębienie co robić??:-:)-:)-(
Syrop z cebuli odpada, gardło mnie pali i ogólnie katarek i kaszelek suchy od wtorku:no::no::no:

Ja płuczę solą, syrop Hedelix i tantum verde ale do psikania, wczoraj było tragicznie a dzisiaj lepiej, a na katar kanapki z masłem i czosnkiem.
Życzę szybkiego zdrowienia:-)
 
reklama
Puściłam wczoraj dużego Lotka i jak zwykle wielka d***a. ;/;/;/;/
No kochane nawet nie zauważyłam a to juz dziś zaczynam piękne 23 tygodnie :happy2::happy2::happy2::yes:

Ja tez puscilam nawet 3 zaklady i co?
I jestem na -6zl.
:(( wrrrr!


O jak fajnie chodzisz juz na szkole rodzenia:-) ja tez nad tym myślę ale nie wiedziałam że to już można:-D W takim razie pozostaje mi już tylko wybór szkoły:tak:
a mnie dzisiaj strasznie głowa boli,pewnie przez t pogodę:-(
Dziękuje dziewczyny, to teraz już będę spokojna wiedząc że nie jestem z tym sama:)
Pasibrzuch a ile płacisz za szkołę rodzenia? i jakie wrażenia masz po lekcjach??

Mnie ostatnio tez nieco glowa pobolewa, zwlaszcza wieczorami.
A co do szkoly rodzenia to jest polecana od 26tyg, ale ja tez zaczynam wczesniej, bo od przyszlej srody, juz sie nie moge doczekac:)
Oczywiscie szkola za 0zl, bo refundowana przez nfz.


Do szkoły spokojnie możesz już iść. my poszliśmy teraz, bo znamy siebie i nie będzie nam sie chciało, jak przyjdzie zima i o 16.00 będzie już ciemno :-) poza tym u mnie jeszcze przed teorią są ćwiczenia, one są już bezpłatne i można na nie chodzić do końca. A z tym akurat im wcześniej, tym lepiej - ćwiczymy partie mięśni, które pomoga nam przy porodzie.

Nio ja tez wyszlam z zalozenia, ze potem bedzie ciezej, zimniej, ciemniej i w ogole:)
Wiec sie zapisalam na kurs od polowy wrzesnia do poczatków listopada.

cześć dziewczyny ;-)
u mnie szaro i pewnie dziś będzie deszczowy dzień :baffled:
Dorciaa zaszalej kup wózio taki jaki być chciała bo potem nie będziesz zadowolona :sorry:ja się dziś ważyłam i nadal mam 900g na plusie :tak:

Rany zalamka jak roznie mozna przytyc, ja sie dzis wazylam i mam +6

Witajcie brzuchatki:-D
A ja wczoraj wieczorem poczułam ruchy mojego szkraba:tak: Troche mój maluszek długo mnie trzymał w niepewności, ale wkońcu się rozruszał. Narazie to takie bulgotanie, ale konktetne bulki:laugh2:
A podziałała na niego nie czekolada, bo po niej nic- zero ruchów, tylko marynowana papryczka peperoni do kolacji i maluch się po niej tak rozbrykał, aż miło:-D chyba będzie lubiał ostre, jak tatuś;-):-D
A mi tak czas szybko leci, że nawet nie wiem kiedy przeleciała połowa ciązy. A odkąd siedze w domu to mam mniej czasu niż jak pracowałam:-D:-p nie wiem jak ja to robie:confused: ale jestem chyba jakaś niezorganizowana?
Ale wtedy zakupy to praktycznie w czasie pracy robiłam, nie siedziałam przy necie, a obiady na zmiane gotowałam z mężem, a to już pól dnia mi zajmuje. Poza tym staram się co dzień zaliczyć dwu godzinny spacerek i czas leci
Agbar, oszczędzaj się i leniu****:tak:
Pasibrzuch zdawaj relacje ze szkoły rodzenia :tak: bo ja po przemyśleniu sprawy chyba wole wydać 200,00 na coś innego. Podawaj tematy jakie przerabialiście, a ja poczytam sobie na ten temat i poszukam informacji w necie:tak: Mój mąż jest troche innego zdania, bo on do szkoły rodzenia to chciał mnie zapisać już w drugim miesiącu ciązy;-):-D Poza tym mama mojej koleżanki jest położną, więc wrazie czego moge się jeszcze jej podpytać:-p

Hehe, ja tez jestem na zwolnieniu i ciagle cos robie, nie wiem czy to kwestia organizacji, ale juz zapomnilam jak to bylo jak pracowalam, bo chyba mielam wiecej wolnego czasu niz teraz:)

A mi nic nie leci dalej..

Mi tez nic nie leci, a w dodatku mam koszmarnie suche i popekane brodawki:(

Tez sie zastanwiam czy te wagi dobrze dzialaja;-)
Moim skromnym zdaniem na tym etapie ciazy 900 gramow to chyba troche przymalo i chcac nie chcac powieszenie sie brzucha, biustu i to co Aga napisalas to juz jest przybytek kilogramkow.
Chyba, ze ktos stara sie dbac o linie w czasie ciazy :rofl2:
Ale nie wiem, nie jestem ekspertem i moze jest tez taka mozliwosc, ze niektore kobiety przybieraja w ciagu ciazy tylko 3 kg.


O 3 to jeszcze nie slyszalam, najmniej to podobno 6kg i to juz jest minimum minima.I tak nie wiem jak ktos tak moze tylko tyle przytyc skoro ja mam w 6tym mies.juz tyle na plusie, a gdzie tu do 9tego.


Ja własnie stanełam na wadze... i mam dokładnie 2 kg na + :-p;-)
Nie jem słodyczy w ogole, bo nie mogę i moim skromnym zdaniem dzieki temu tak nie tyje jak w 1 ciazy:tak: w 1 ciazy juz miałam chyba 8 kg wiecej na tym etapie:-pale nic tylko lezałam i obżerałam sie snickersami:-Dteraz dojrze, ze o wiele lepiej jem, 0 slodyczy to jeszcze gonie za córą... wiec ja mysle, ze dzieki temu mam narazie tylko 2 kg:tak:

Mysle ze nie ma reguly, ja przed ciaza jadlam duzo slodyczy, a teraz prawie tyle co nic. Staram sie nie jest po 19tej a i tak juz +6.

Wiecie co, ja chyba zgłupiałam do reszty. Poszłam do warzywniaka po jabłka, a wróciłam z siatą chyba z 10kg, bo mieli takie ładne owoce :-D a teraz kawka i do sprzątania :-)

Oj tyle to lepiej nie dzwigaj:baffled:

ja nie dbam o linię :no: ciągle mnie ciągnie na słodkie ale mam zgagę:-(choć ostatnio zjadałam 2 tabliczki czekolady w 2 dni i zgagi zero :-);-) do tego pochłaniam orzeszki w czekoladzie i polewie cukrowej ale po tych zgaga się pojawia :zawstydzona/y: jem normalne śniadano obiad nieraz 2 razy w ciągu dnia:zawstydzona/y: do tego kolacja nieraz bardzo późno :sorry2:i codziennie pochłaniam ostatnio litr maślanki z kawałkami czekolady ....
więc nie uważam że dbam o linię po prostu myślę że "troszkę" dodatkowych kg co mam sprzed ciąży idą tam gdzie muszą i z nich jest brana cała energia ;-):tak:
zresztą ginekolog mi mówił że mam się pilnować z wagą ale myślę że jak dużo nie przybieram to nie muszę pewnie jakbym się pilnowała to nadal bym była na zero :tak:
Byłam na dworze na małym spacerku :tak:wczoraj taki upał a dziś tak szaro i zimno że polar musiałam ubrać :wściekła/y:niech się ta pogoda zdecyduje na konkret bo czuję że mnie coś bierze :wściekła/y:

Pozazdroscic!!!!!!!
Ja wlasnie sie oszczedzam zeby nie przytyc 30kg, a juz mam 6, a obiecalam sobie ze tyle to bedzie jak skoncze 6mies.
Taaa.... ja sobie, a organizm sobie.
Wkurzające jest to ze nie da sie w ogole na to wpłynąć.
 
Do góry