reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam poranną kawką :-D Po wczorajszej wizycie u mojego gin, przytyłam od ostatniej wizyty 1,5 kg. Czyli razem około 4 kg na plusie. Leki (nospe i asparagin) kazał odstawić. Powiedział, że mogę ćwiczyć. Ma prawo czasem boleć, w końcu się tam rozciąga.
No i jak powiedziałam, że ostatnio zauważyłam że jak chodzę szybciej to jajnik mnie boli. To co kazał.... chodzić wolniej ;-):-D. To takie oczywiste. :-p
Znowu się mnie pytał czy chcę zwolnienie lekarskie.

No faktycznie, cisza jak makiem zasiał...
Ja akurat robie porządki w szafie i próbuje powyrzucać rzeczy, w których już nie chodze. Ale straszny chomik ze mnie i cięzko mi z czymkolwiek się rozstać....:shocked2:

Ja też ostatnio zrobiłam porządek. Poukładałam rzeczy na trzy kupki.
1. Te co już nigdy nie założe, (brzydki, zniszczone itp)
2. Te co jeszcze założe po ciąży,
3. Te co będę nosić w trakcie ciąży.
Pierwszą kupkę oddałam, drugą schowałam głęboko do szafy w worku, a trzecią odłożyłam spowrotem. Jaki luz się w szafie zrobił :-D

Gratuluje:-) no to twoj synek sie tak samo ułożył jak moja córcia tj miednicowo ale teraz maja duzo miejsca w brzuszku i mogą zmieniac pozycje ile chca...moja niunia wazy 385gram jestem w 22,5tc,pozdrawiam
Od dawna czujesz ruchy? Bo ja to bardziej czuje jako ból okolic pęcherza i jajników... Próbuje w piłkę nożną chyba grać ;-) :-p. A chodzę do toalety jak głupia. Wyżej czuje ruchy raczej rzadko. W końcu w nogach to się ma zwykle więcej siły.

Witaj i głowa do góry, grunt to pozytywnie myśleć:tak:

Oj zgadzam się, ja się nie wtrącam póki krwi nie zobaczę:-p:-D

Współczuję Ci:zawstydzona/y: A wiadomo od czego to zapalenie, wirusowe:confused:
Joasia, Dorciaa, Andzia gratuluję siusiaków:-):-):-)
Anusia miłej rocznicy:-)
Ja pózno wróciłam, bylismy u znajomych sie pożegnać, bo wracaja na stałe do Polski, dostałam mnóstwo mebli i akcesorii, wracaliśmy jak cyganie:-p
Do jutra:tak:

No widać coraz więcej chłopów :-D To dobrze ktoś musi pracować na nasze emerytury ;-)

Witam wieczorowa araczej nocna pora , chyba wasze trzymanie kcukow pomaga dziekuje wam bardzo , Moj maz nie ma raka , ale wykryli krwiaka wiec jutro lekarz napewno bedzie tez nerlolog i konsultacja jak to leczyc. Jestesmy juz po wizycie u specjlity ktory mnie bardzo uspokoil i mam nadzieje ze jutrzejszy a raczej dzisiejszy dzien tez przyniesie pozytywne wiadomosci , moze nie trzeba bedzie operowac tylko do sie wyleczyc tabletkami.Jeszcze raz dziekuje za trzymanie kciukow.

Trzymam kciuki, żeby były tylko dobre wiadomości. Czasem wiara czyni cuda. :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam mamusie:-)
Dormark super wieści!:-D:-D:-D
Dziękuję dziewczyny za gratki strasznie się cieszę bo bardzo chciałam synka jako pierwsze dziecko:-Dz domu wyjdę dopiero w sobotę, to od razu pobiegnę kupić jakąś typowo męską rzecz:cool2::cool2::cool2:
 
Anulkadziękuje:-)
dormarkjak dobrze przeczytac choc troche pozytywne wiadomosci,oby dzisiaj byly jeszcze pozytywniejsze,wiara czyni cuda więc wierz!!!-ze bedzie dobrze!!!pozdrawiam;-)
 
Zauważyłam u siebie objaw, którego liczyłam, że uniknę - durne sny. Przeważnie nie miłe. Wczoraj śniło mi się że odwiedziła nas koleżanka męża i flirtowali przy mnie a następnie się obłapiali, a dziś miałam sen o jakimś lumpie, który nocował u nas na klatce i czaił się aby mnie zgwałcić. Najgorsze, że sny przeżywa jak w realu.
 
Witam kobietki... Nie pisałam nic wczoraj, bo późno wróciłam...:tak: byłam na USG, dzidzia zdrowa, waży już 530 gram :tak: wg USG dzidzia jest o tydzień starsza, czyli wg tego USG termin byłby na 2 stycznia, no zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :-)
Płeć nadal nieznana...:eek::eek::eek: wiecie co kobietki, moja dziecko jest tak wstydliwe, że przez 40 minut nie zmieniło pozycji i miało tak zaciśnięte nogi, że lekarz z żadnej strony nie mógł podejrzeć...Lekarz sam się dziwił, że tak mocno trzyma nóżki...Hm...a mamusia i tatuś prosili maleństwo, żeby się okazało:sorry::sorry::sorry: byłam trochę zawiedziona...za mocno nastawiłam się, że poznam płeć...Już straciłam nadzieję, że poznam płeć do porodu...:no:

Dormark trzymam mocno kciuki za pozytywne wyniki!!!
A kobietki, któe poznały wczoraj płeć-Gratuluję synusiów!!!

A zapomniałam napisać, że moja córcia się rozchorowała :-( Ma straszny katar i gorączkę...to na pewno zaraz i ja będę chora, w nocy bolało mnie gardło...wstrętne choróbska!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam kobietki... Nie pisałam nic wczoraj, bo późno wróciłam...:tak: byłam na USG, dzidzia zdrowa, waży już 530 gram :tak: wg USG dzidzia jest o tydzień starsza, czyli wg tego USG termin byłby na 2 stycznia, no zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :-)
Płeć nadal nieznana...:eek::eek::eek: wiecie co kobietki, moja dziecko jest tak wstydliwe, że przez 40 minut nie zmieniło pozycji i miało tak zaciśnięte nogi, że lekarz z żadnej strony nie mógł podejrzeć...Lekarz sam się dziwił, że tak mocno trzyma nóżki...Hm...a mamusia i tatuś prosili maleństwo, żeby się okazało:sorry::sorry::sorry: byłam trochę zawiedziona...za mocno nastawiłam się, że poznam płeć...Już straciłam nadzieję, że poznam płeć do porodu...:no:

Dormark trzymam mocno kciuki za pozytywne wyniki!!!
A kobietki, któe poznały wczoraj płeć-Gratuluję synusiów!!!

A zapomniałam napisać, że moja córcia się rozchorowała :-( Ma straszny katar i gorączkę...to na pewno zaraz i ja będę chora, w nocy bolało mnie gardło...wstrętne choróbska!!!

no to musze przyznac ze duza twoja dzidzia jest ja jestem w 22tygodniu i 5 dniu a moja dzidzka 2 dni temu wazyla 385gram...ale wiadomo najwazniejsze ze zdrowa:-)


Wczoraj w necie wyszukalam info ze drugie dziecko nie zawsze jest wieksze niz pierwsze to jest tak ze jezeli drugie dziecko jest tej samej płci co pierwsze to będzie wieksze, jezeli drugie dziecko jest innej plci niz pierwsze to bedzie mniejsze lub podobne wagoo ale raczej nie wieksze i to by sie zgadzalo moj starzy brat wazyl jakies 2,900kg a ja jako drugie dziecko 2,100kg...
 
Witam,

Wczoraj byliśmy na usg - okazało się że będziemy mieli drugą dziewczynkę - mała waży 490 gram...

Kurczę gdzieś się przeziębiłam - gardło nawala jakby chciało się zemścić na mnie i jak zawsze to bywa córa wstała lewą nogą... coś mi się wydaje że da czadu dziś w przedszkolu.
 
Witam porannie także z kawusią, życzę wszystkim miłego dzionka, mój mąż poszedł wlaśnie na rozmowę kwalifikacyjną, chodzi już od kilku dni codziennie. Jeśli chodzi o wczorajszą rozmowę to firma wydaje sie spoko i jak cos to mają sie odezwać dzisiaj do 16. Kurcze, ale bym chciała żeby wszystko sie poukładało i żebyśmy wyszli na prostą>

Domark, swietne wieści, oby tak dalej i historia w niepamięć szybko poszła :)
 
Witam wieczorowa araczej nocna pora , chyba wasze trzymanie kcukow pomaga dziekuje wam bardzo , Moj maz nie ma raka , ale wykryli krwiaka wiec jutro lekarz napewno bedzie tez nerlolog i konsultacja jak to leczyc. Jestesmy juz po wizycie u specjlity ktory mnie bardzo uspokoil i mam nadzieje ze jutrzejszy a raczej dzisiejszy dzien tez przyniesie pozytywne wiadomosci , moze nie trzeba bedzie operowac tylko do sie wyleczyc tabletkami.Jeszcze raz dziekuje za trzymanie kciukow.
Dormark wszystko będzię dobrze zobaczysz:tak:
 
reklama
Witam dziewczyny
Gratuluje zdrowych maluchów:tak::tak::tak:
Ja właśnie wybieram się na usg więc trzymajcie kciukasy ;-);-);-)
Jeju tak się denerwuję że nie mogłam spać całą noc.:confused2::confused2::confused2:. Mam nadzieje że dzidzia zdrowa...
Miłego dzionka :-D:-D:-D zdam relacje po powrocie:-):-):-)
 
Do góry