reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej dziewczynki u mnie zmeczenie bierze górę nad całą resztą............
Wogóle czuje sie jak słoń, tyję choc jem tak jak przed ciaza i wogóle czuje sie WIELKA, cięzko mi sie z tym oswoić:eek:
 
reklama
Witam wieczorowa araczej nocna pora , chyba wasze trzymanie kcukow pomaga dziekuje wam bardzo , Moj maz nie ma raka , ale wykryli krwiaka wiec jutro lekarz napewno bedzie tez nerlolog i konsultacja jak to leczyc. Jestesmy juz po wizycie u specjlity ktory mnie bardzo uspokoil i mam nadzieje ze jutrzejszy a raczej dzisiejszy dzien tez przyniesie pozytywne wiadomosci , moze nie trzeba bedzie operowac tylko do sie wyleczyc tabletkami.Jeszcze raz dziekuje za trzymanie kciukow.
 
zawsze możesz coś np. dla mnie kupić :-p

Hihi;-)Nakupilam kwiatow....:-)Humor sie poprawil przy pracach ''ziemnych'' od razu.



Witam wieczorowa araczej nocna pora , chyba wasze trzymanie kcukow pomaga dziekuje wam bardzo , Moj maz nie ma raka , ale wykryli krwiaka wiec jutro lekarz napewno bedzie tez nerlolog i konsultacja jak to leczyc. Jestesmy juz po wizycie u specjlity ktory mnie bardzo uspokoil i mam nadzieje ze jutrzejszy a raczej dzisiejszy dzien tez przyniesie pozytywne wiadomosci , moze nie trzeba bedzie operowac tylko do sie wyleczyc tabletkami.Jeszcze raz dziekuje za trzymanie kciukow.
Oby zostal wyleczony jak najszybciej....

Dzień doberek
wracając do wczorajszego meczu to była porażka na całej linii Bennhakker już zwolniony, myślą że to coś pomoże a to naszym chłopakom sie nie chce grać leniwce pospolite:-)

Porazka i brak slow...to byl jakis horror nie mecz...albo raczej tragikomedia;-)



Dzien dobry wszystkim:-)Milego dnia
 
ale te Wasze dzieciaczki skore do pokazywania, a u mnie wstydzioszek no nie no to nie sprawiedliwe, ale Wam fajnie, że wiecie :tak: GRATULACJE !!!

Dormark głowa do góry musi być dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a nas piłkarze "znowu" mieli pecha :sorry: powinni wymienić cały skład i poszukać na podwórkach piłkarzy.

miłego dzionka
 
Witam na porannej kawie, chumorek taki sobie ale jak moze byc inaczej probuje byc spokojna dla dzieci , ale jakos mi to nie wychodzi.Na 9 maz ma lakarza wiec zobaczymy co dalej.
 
Witam porannie z kawką ;-)
dormark - super wieści... na szczęście ...ziej szczęściem i optymizmem - musisz dla wszystkich ;-) Będzie dobrze!
labamba - no to dobytku przybyło :-D super :-)

I ja zniesmaczona meczem :wściekła/y: tragedia...

Miłego dnia kobietki!
 
Dziendoberek:-))

Wszystkim przyszlym mamom (tym po raz pierwszy i po raz drugi):-);-) zycze milego dzionka.
Ja pograzona w nauce, ale jakos zaczynam wychodzic na prosa. Niedlugo bede miala oczy na zapalki, bo malo spie:-((


Dormark, bardzo Wam współczuję, oby dobrze zdiagnozowano męża i żeby to nic poważnego nie było...

Mój Wiki ma zapalenie dziąseł, jest na antybiotyku, gorączka cały czas prawie 40 st, koszmar, prawie nie śpi a ja razem z nim, nie daję już rady...

Nikki bardzo wspolczuje. Poglaszcz go po glowce i trzymajcie sie tam razem. Goraczka powinna juz dzis byc mniejsza.

Dziewczyny będzie synuś!!!! Na 90%:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d

Moje gratuacje:-)

Witam wieczorowa araczej nocna pora , chyba wasze trzymanie kcukow pomaga dziekuje wam bardzo , Moj maz nie ma raka , ale wykryli krwiaka wiec jutro lekarz napewno bedzie tez nerlolog i konsultacja jak to leczyc. Jestesmy juz po wizycie u specjlity ktory mnie bardzo uspokoil i mam nadzieje ze jutrzejszy a raczej dzisiejszy dzien tez przyniesie pozytywne wiadomosci , moze nie trzeba bedzie operowac tylko do sie wyleczyc tabletkami.Jeszcze raz dziekuje za trzymanie kciukow.

Bardzo sie ciesze, ze to nie rak. I trzymam nadal kciuki za jak najszybsze wyleczenie.
 
reklama
witam porannie!! ja juz w pracy, ale jeszcze tylko kilka dni - od następnego czwartu zamierzamy się urlopować, tydzień nad morzem, tydzień na roztoczu. Już ledwo siedzę w pracy - leń jakiego jeszcze nigdy nie było. Dziewczyny a wy bierzecie zwolnienia czy wypisujecie urlopy ?? Ja wytłumaczyłam sobie, że w tym odpowczynku chodzi głównie o moje samopoczucie - jest najważniejsze dla mnie i dla dziecka, więc bez mrugnięcia okiem przynoszę zwolnienie i śmigam nad morze :)
 
Do góry