reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Faktycznie nieco tu pusto dzis!
Moja kolezanka byla na duphastonie jeszcze przed ciąza i w trakcie i narzekala ze ma po nim straszny apetyt.
Ja w sumie tez go kiedys bralam, ale jak nie bylam w ciazy, tylko jak mi sie okres zatrzymal na 8mies. i pamietam ze przytylam wtedy jakies 10kg.
Ale na pewno kazdy ma inaczej, w koncu kazdy organizm jest inny.
No to mnie pocieszyłłas:shocked2::shocked2::shocked2:ale dla malutkiego wszystko -nawet nadwaga:-D
 
reklama
No to mnie pocieszyłłas:shocked2::shocked2::shocked2:ale dla malutkiego wszystko -nawet nadwaga:-D


Przepraszam, nie chcialam.
A poza tym tak jak napisalam, kazdy organizm jest inny, u Ciebie tak za pewne nie bedzie, bo malutko przytylas, a ta moja kolezanka do 6mies. to juz wazyla +20, a potem znowu przytyla i razem wyszla na +30, wiec spokojnie, na pewno nie bedzie tak u Ciebie!
A ja wtedy przytylam, ale nie bylam w ciazy, to pewnie tez inaczej.
Spokojnie, nie bedzie zle.
 
Dorciaa, Joasia gratuluję Synków i tak po cichu zazdroszczę ;-) Ja cały czas liczę, że mojej Jessice jakiś ptaszek wyrośnie między nóżkami, chociaż pewnie nie mam co liczyć na cud :sorry:
 
Witam wieczorkiem
Dzisiaj widzę wysyp chłopaczków - wszystkim gratuluję.:tak:
kurcze ja też na duphstonie - ale dla dzidzi mogę wyglądać jak szafa:-)
 
reklama
Napisał sylwia100
No to mnie pocieszyłłasale dla malutkiego wszystko -nawet nadwaga



Prawidłowo jest gdy w czasie ciązy przytyje sie do 20% wagi sprzed ciazyy wiec ja moge 14 kg przybrac a teraz mam 5 kg na plusie dobranoc i jeszcze raz dziekujemy za zyczenia....mąż obdarował mnie pieknym bukietem z kwiatem 'kurkuma"-kochany mimo braku kasy pamietal....
 
Do góry