reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzien dobry Dziewczynki,
pzed chwila napisalam posta i gdzies mi go wcielo. To jeszcze raz.
Ja tez sie przeziebilm. Mam fatalny humor. Do tego nie spalam dobrze, o ile w ogole spalam. Ok. 22 wypilam kawe, zeby spokonie pouczyc sie ze dwie godzinki i skonczylo sie potem przewalaniem z boku na bok.

Kubiaczka gratuluje synka.

Hej

Nawet nie próbuje nadrobić zaległości na forum. To nie realne.

U mnie remont zakończony :). Teraz pomału sobie sprzątamy. Potem kupujemy komodę dla Antosia i ruszam na zakupy. Choć z zakupami czekam, aż mama będzie mogła ze mną jechać. Na razie ja jeżdżę do niej do szpitala bo wykryto u niej raka piersi i usunięto pierś. Normalnie idzie się załamać. :-(

Wronek bardzo wspolczuje Twojej mamie i Tobie. Zycze jej duzo zdrowia i wytrwalosci. A Ty wspieraj ja jak najwiecej.

Witam porannie u mnie chumor tragedja, dzisiaj jade na 13 z mezem do szpitala na tomografie podejrzewaja u mnojego M raaka albo goza mozguprawie cala noc przeplakalam. Odezwe sie pozniej.
Kubiaczka gratuluje synka.

Dormark bardzo mi przykro. Trzymajcie sie na badaniu. Wierze, ze tomografia nic nie wykarze i wszystko bedzie dobrze.
 
reklama
No to się pochwalę :)
Chłopak będzie. Coś tak czułam. Cały czas jak mówiłam o dziecku mówiłam w wersji męskiej. Jakoś nie mogłam się przestawić na wersję nijaką lub żeńską :-D
Na usg doktor stwierdził, że czaszka, mózg, serduszko, kręgosłup i wszystkie inne ważne narządy są prawidłowe. Kręgosłup, górna warga też są całe.
Waży 365 gram. Wyliczony termin z pomiarów 23.01.2010. Wiek ciąży z pomiarów 20 tydzień 3 dzień.
Obwód główki 17,51 cm,
Obwód brzuszka 15,72 cm,
Długość kości udowej 3,33 cm.
Łożysko na przedniej ścianie macicy. Tętno 146.

A skubaniec nogi trzyma na samym dole... więc nic dziwnego że mnie boli cały dół... Szczególnie jak długo posiedzę ... :-D
W czasie USG chyba z kilka razy pozycje zmieniał, ciągle się kręcił. Taki jakiś wstydliwy bo cały czas zasłaniał buzię rączkami. ;-) Ale fisiorka było wyraźnie widać. Widzieliśmy jak ssie palec i jak ziewa.

Gratuluje:-) no to twoj synek sie tak samo ułożył jak moja córcia tj miednicowo ale teraz maja duzo miejsca w brzuszku i mogą zmieniac pozycje ile chca...moja niunia wazy 385gram jestem w 22,5tc,pozdrawiam
 
Witam
Dziewczynki u mnie tragedia, wypiłam wczoraj mleko z miodem, najadłam się czosnku a rano wstałam z jeszcze gorszym bólem gardła i kaszlem a na dodatek boli mnie żołądek, za chwilę jadę wyjąć nr. do lekarza.

Kubiaczka gratuluje synka!!!A ja tak szukalam siusiaka wczoraj u nas, bo wlasnie tez strasznie czulam chlopcow i mowilam o nich w rodzaju meskim..i dalej nie wierze ze sa 2 dziewczynki..Jak nie zobacze na 3D to nie uwierze..bo na tym zwyklym usg to tak malo wyraznie widac. A wy byliscie na 3D?

Przyznajcie się która trafila 12mln w totka???:-D:tak:Bo ja znowu NIC:crazy: a M wysłał zakladow za 100zl..

Ide spac. Spokojnej nocki!

Ja już nie gram od dawna, bo stwierdziłam że jak ktoś ma szczęście w miłości to nigdy nic nie wygra, zgodnie z przysłowiem.

hej dziewczyny!
Ja dzisiaj byłam w szpitalu w odwiedzinach u kuzynki męża bo dzisiaj urodziła.Przy okazji poprosiłam położną o posłuchanie serduszka mojego maleństwa...strasznie się ucieszyłam jak zobaczyłam 153 uderzenia\min bo to kolejny objaw przemawiający za dziewczynką :) Mój synek za każdym razem miał ok 136
Może jeszcze umówię się na usg 3-D,żeby dobić do 100% i wpaść wreszcie w szał zakupów ?
Dobranoc wszystkim...
...ale się cieszę...to kolejny mały kroczek do prawie pewności... :)

To jest bzdura, mój potwierdzony na dwóch USG synek, w tym jedno 4D, miał 158 i 153 uderzenia/min i nie ma mowy o pomyłce, nie wierz w takie rzeczy.

Witam porannie u mnie chumor tragedja, dzisiaj jade na 13 z mezem do szpitala na tomografie podejrzewaja u mnojego M raaka albo goza mozguprawie cala noc przeplakalam. Odezwe sie pozniej.
Kubiaczka gratuluje synka.

Dormark, myśl pozytywnie, jedźcie na badanie ale nie myślcie od razu o takich rzeczach, wbij sobie do głowy że to nic poważnego tylko rutynowe badanie, a zobaczysz że wszystko będzie dobrze, ja tak myślałam i pomogło, a mój M leżał umierający na OIOM-ie, czepiałam się każdej głupoty, że wczoraj potrzebował 90% tlenu a dzisiaj 85%, lekarze patrzyli na mnie jak na nienormalną a jednak się udało, dzisiaj jak mówi żę miał złamany krąg C1 i podstawę czaszki to nawet specjaliści nie chcą uwierzyć, twierdzą że to cud i jak widać cuda się zdarzają, powodzenia i nie zamartwiaj się a wszystko będzie dobrze, ja się pomodlę za twwojego M, bo za mojego dużo osób się modliło.
 
Dziewczyny macie kurtkę albo płaszcz na jesień;zimę? jestem załamana, w necie nic nie ma, przecież ciężarówy nie siedzą non stop w domu! a moje kurtałki nie ogarniają już brzuszka;-)
 
Dorcia mam ten sam problem z kurtka. Ale to juz po obronie bede sie martwic.
Tutaj na szczescie do konca listopada bede mogla sie przemknac w jakims ponczu rzuconym na plaszczyk jesienno-wiosenny:cool2: o ile sie w nim dopne.

Dorcia, kiedys pisalam do Ciebie na forum w poscie odnosnie "falszywych przyjaciow tlumacza", czy zjawsko jest Ci znane i moze jego ludyczny aspekt (nauczanie jezykow obcych i zabawy jezykem).
 
a wracajac do tematu pieskow ,to ja mam yorka i spokoj z linieniem bo yorki nie linieją:-)maja 99%włosa ludzkiego:-)
ja albo musze czekac do 30tygodna na kolejne usg albo zaplacic i miec szybciej...tylko ja nie wiem skad wezme kase na przezycie do konca miesiaca a o kasie na usg moge jedynie pomazyc...:-(
 
Karoli4, masz na mysli tzw. "false friends"? jeśli tak to wiem, że są, nigdy nie poświęciliśmy im zbyt wiele czasu, bodajże godzinę:zawstydzona/y: kiedyś szukałam więcej w necie ale tez niewiel znalazłam:-(
 
No to się pochwalę :)
Chłopak będzie. Coś tak czułam. Cały czas jak mówiłam o dziecku mówiłam w wersji męskiej. Jakoś nie mogłam się przestawić na wersję nijaką lub żeńską :-D
Na usg doktor stwierdził, że czaszka, mózg, serduszko, kręgosłup i wszystkie inne ważne narządy są prawidłowe. Kręgosłup, górna warga też są całe.
Waży 365 gram. Wyliczony termin z pomiarów 23.01.2010. Wiek ciąży z pomiarów 20 tydzień 3 dzień.
Obwód główki 17,51 cm,
Obwód brzuszka 15,72 cm,
Długość kości udowej 3,33 cm.
Łożysko na przedniej ścianie macicy. Tętno 146.

A skubaniec nogi trzyma na samym dole... więc nic dziwnego że mnie boli cały dół... Szczególnie jak długo posiedzę ... :-D
W czasie USG chyba z kilka razy pozycje zmieniał, ciągle się kręcił. Taki jakiś wstydliwy bo cały czas zasłaniał buzię rączkami. ;-) Ale fisiorka było wyraźnie widać. Widzieliśmy jak ssie palec i jak ziewa.
Gratuluję zdrowego Synka :):happy:

Witam Dziewczyny Słonecznie:) Na szczęście dziś wolne od pracy (huraa):tak::laugh2:. Jedyne co mnie czeka to wypad po zakupy;/ Niestety sama bo mąż pracuje od 5:00 do 18:00:-(W delegacji.
Ale oczywiście uwielbiam zakupy:happy: Pewnie wdepnę z ciekawości do sklepów dla maluszka:rofl2:. Ale się dzisiaj nad ranem zerwałam z łóżka:-( złapał mnie straszliwy skurcz w łydce, myślałam że zwariuję. Powiedzcie mi czy Was też co jakiś czas łapie ta nieprzyjemna dolegliwośc.?? Fakt . że rzadko mi się to zdarza bo co 2-3 tyg. :-(Ale niestety w nocy jak spokojnie śpię.. Życzę Wam kobietki miłego i słonecznego Dnia:tak::tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc dziewczynki
ale mnie od wczoraj starsznie bolą pley,juz nie wiem co mam robic ze soba;(
mmm... podeslij bigosu, to już drugi na forum od jakiegoś czasu ja normalnie nie wytrzymam niedługo i też go ugotuję!!1:-D

A byłam u lekarza, bo kaszel mam coraz gorszy a z tym poceniem to już masakra jakaś! i dostałam antybiotyk, podobno są trzy, które ewentualnie w ciąży można, oby dzidzi nie zaszkodziło, chociaż już mi lepiej i z drugiej strony dzidziolkowi też będzie lepiej kiedy przestanę ciągle smarkać i kaszleć:-(
hehe a do lekarza poszłam z teściową ona jest sprytna i weszłam bez kolejki:-D
aha dzidzia w 20 tygodniu waży mi 336g, hehe to skąd u mnie 8kg na plusie;)

a ja bym zjadła kapustę wigilijną albo taką z grochem mniam...mniam...
ja tez nie wiem skad te dodatkowe kg ,u mnie juz +6 a dzidzia w 21tc warzyla 480g i lekarzstwierdzil ze to juz 22 tc,jak tak dalej pojdzie to termin mi sie przesunie na grudzien;( aaa i tak mam jakies przeczucie ze moja mała urodzi się w grudniu.

Bigos za kwaśny :/ bynajmniej dla mnie, jutro chyba dołożę zwykłej kapusty do niego.

A ja z tym moim dzieckiem to się wykończę. Od popołudnia płacze, że boli ją język myślałam że wymyśla, siadła z apetytem do kolacji, i po 2 gryzach zaczęła płakać że nie może jeść bo boli, sprawdziłam to na "kinderkach" i to samo....

Więc chociac jogurt jej dałam. Poszłam zamknąc okno, a ona "Kto to mówi..???" A nikt do iej nie mówił, i mówi że jej się w głowie kręci. Bałam się, że zemdleje zrobiła sie blada i mało kontaktowała....Wyleciałam z nią na dwór, wróciłam po chwili do domu, jutro jadę z nią do lekarza. Normalnie mam dość. Nie wiem co się dzieje, rano mówiła że boli ją brzuch... ręce mi opadają bo nie wiem co się dzieje.

Dobrze, że nasza prywatna lekarka ma termin bo ciężko się do niej dostać :/

Strasznie się martwię co się dzieje. Pewnie skieruje nas na badania

kurcze daj koniecznie znać jak wrócicie od lekarza!!!


No to się pochwalę :)
Chłopak będzie. Coś tak czułam. Cały czas jak mówiłam o dziecku mówiłam w wersji męskiej. Jakoś nie mogłam się przestawić na wersję nijaką lub żeńską :-D
Na usg doktor stwierdził, że czaszka, mózg, serduszko, kręgosłup i wszystkie inne ważne narządy są prawidłowe. Kręgosłup, górna warga też są całe.
Waży 365 gram. Wyliczony termin z pomiarów 23.01.2010. Wiek ciąży z pomiarów 20 tydzień 3 dzień.
Obwód główki 17,51 cm,
Obwód brzuszka 15,72 cm,
Długość kości udowej 3,33 cm.
Łożysko na przedniej ścianie macicy. Tętno 146.

A skubaniec nogi trzyma na samym dole... więc nic dziwnego że mnie boli cały dół... Szczególnie jak długo posiedzę ... :-D
W czasie USG chyba z kilka razy pozycje zmieniał, ciągle się kręcił. Taki jakiś wstydliwy bo cały czas zasłaniał buzię rączkami. ;-) Ale fisiorka było wyraźnie widać. Widzieliśmy jak ssie palec i jak ziewa.
GRATULUJE!!!!
Witam porannie u mnie chumor tragedja, dzisiaj jade na 13 z mezem do szpitala na tomografie podejrzewaja u mnojego M raaka albo goza mozguprawie cala noc przeplakalam. Odezwe sie pozniej.
Kubiaczka gratuluje synka.

Dorm,ark nie martw się.napewno okaze sie ze to nic powaznego. trzymama za was kciuki!!! a wiem ze zawsze sie ma najgorsze mysli ale ja wierze ze bedzie dobrze!!!trzymaj się kochana!!!

Dziewczyny macie kurtkę albo płaszcz na jesień;zimę? jestem załamana, w necie nic nie ma, przecież ciężarówy nie siedzą non stop w domu! a moje kurtałki nie ogarniają już brzuszka;-)
ja tez mam ten problem...wrrr... wsciekla jestem...poki co kupilam bezrekawnik troszke przyduzy a pozniej nie mam pojecia...mama mowila ze moze mi pozyczyc kurte ale wyglądam w niej jak bałwanek Buli;-):rofl2

a moje małe dzidzi wczoraj mi dalo niezl epopalic;-) cały dzien skakała ale fajnie,ciesze sie bardzo.dzis juz tez zaczyna wariowac;-)
 
reklama
jupi!!!! radzę sobie bez antybiotyku :))) stan zapalny górnych dróg oddechowych się zmniejszył :-):-) zaraz wracam do łóżeczka i grzecznie leżeć i pocić się dalej :tak::-):tak:
lekarz był zdziwiony jak mu powiedziałam że oprócz mleka z miodem i wmawiania sobie że "dam sobie radę bez antybiotyku" nic nie biorę, żadnych leków:-D
 
Do góry