reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

hmm to ciekaw może coś w ustawieniach masz nie tak może spróbuj gdzieś sobie po testować :tak:







to ja do 13 czerwca jestem na wychowawczym a potem na zwolnienie idę ... właściwie z córą też byłam od początku na zwolnieniu wiec troszkę mnie w pracy nie ma ;-)
Na pewno coś nie gra, bo od początku próbowałam korzystać z multicytatu, bo ta funkcja od razu rzuca się w oczy i od początku mi nie działała.
Ja na wychowawczy poszłam tylko na 3 miesiące od 1 kwietnia do 30 czerwca, bo po poronieniu nie dawałam rady z ludźmi pracować i musiałam odpocząć... 1 lipca miałam wracać do pracy, ale w tej sytuacji pójdę tylko l4 zanieść.
 
reklama
A tak z ciekawości. Czy są tu jakieś mamusie pracujące?
Bo ja pracuje i mam na 7:00 do pracy. I zastanawiam się jak sobie radzą z dolegliwościami typowymi dla ciąży? Szczególnie poranne mdłości :tak:

gorące pozdrowionka wszystkich mamusi i maluszków

właśnie miałam o to samo spytać:-) ja sobie pracuję od 8 do 16 a jak przychodzę to tylko zdążę poczytać co tu nowego, bo tempo w pisaniu macie niesamowite:-) normalnie jak się baby dorwą do klawierki:-):-):-)

a tak na poważnie to DZIEŃ DOBRY BARDZO jestem pierwsza hi hi:-)

czy któraś bierze feminatal n? jak tak to czy kwas foliowy też trzeba dodatkowo? no bo tam już niby jest no ale ...
 
Gosiu Apap zawiera właśnie paracetamol i ja to łykałam w pierwszej ciąży wg zaleceń gina w razie bólu :tak:

Ivi Kochana życzę Tobie i Twojemu M. w uroczystym dniu ślubu
miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza,
słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.

18416_%C5%9Alubne%20obr%C4%85czki%202.jpg
 
Dzien doberek Wszystkim :):)

Ja także dołanczam sie do życzeń Niech ta nowa dla Was droga,
życie Wasze wypogodzi!
W sercu ludzi, w łasce Boga,
niech Wam każda chwila schodzi.
Wszystkiego naj w dniu ślubu :)
 
Ivi
Wśród ciągłej życia pogody,
niech rozkosz Was oplata,
wśród miłości, wiary, zgody
żyjcie w zdrowiu długie lata.
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :-D:-D:-D
 
HEJKA:-)
Ja kochane nie pracuje siedze w domku i opiekuje się synkiem razem z M ustaliliśmy że pracowac dopiero pójde jak dzieciaczki zaczną chodzić do przeczkola i wtedy na spokojnie praca się zajme:tak:

IVI
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA ABY WAM DZIDZIA ZDROWO SIĘ URODZIŁA ABYŚCIE RAZEM MIELI SZCZĘŚLIWĄ DROGE W ŻYCIU ABY WAS UŚMIECH NIGDY NIE OPUŚCIŁ:-)
 
Ja równiez przyłączam sie do zyczen...

Ivi... Wszystkiego dobrego... a przede wszystkim duuuzo Miłości na nowej drodze zycia!

A ja tez siedze z córeczka w domu:tak: i też zajme sie pracą jak dzieciaczki podrosną i pojda do przedszkola:tak:Teraz poswiecam sie rodzince:tak:
 
reklama
Do góry