reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
IVI życzę Wam miłości wiernej, cierpliwej i wyrozumiałej, W życiu tylko mądrych decyzji i trafnych wyborów. Wymarzonych dzieci, co dają siłę i radość i życzliwości losu. Wszystkiego najlepszego!
 
Czesc :) Witam sie niesmialo, bo jeszcze nawet nie bylam u lekarza - wizyta dopiero w poneidzialek i oczywiscie radosc wymieszana ze stresem.. Mam 31 latek i to moja pierwsza ciaza. Pewnie suwaczek moze byc zle ustawiony, bo ciezko mi bylo wyliczyc nawet przyblizony termin porodu. Zawsze mialam baaardzo nieregularne cykle, nawet po 40 dni, a czasem i wiecej. 36 - 40 dni to ostatnio moja norma. W poneidzialek dowiem sie wiec szczegolow.
Nie sposob przeczytac ponad 100 stron, ale przeczytalam kilka ostatnich i teraz sie martwie. Tyle z Was ma problem z fasolkami, bardzo wspolczuje :( Jak ja bym chciala juz byc po poniedizalkowej wizycie i wiedziec, ze wszystkojest w porzadku !!!!
Pozdrawiam Was !
 
Czesc :) Witam sie niesmialo, bo jeszcze nawet nie bylam u lekarza - wizyta dopiero w poneidzialek i oczywiscie radosc wymieszana ze stresem.. Mam 31 latek i to moja pierwsza ciaza.
Pozdrawiam Was !

sylwkasz ZAWSZE trzeba być dobrej mysli ZAWSZE, witaj wsród nas TRZYMAM KCIUKI za twoje malństwo i pamietam nie zamartwiamy sie na zapas, bo to napewno nie pomoze twojej kruszynce. Główka do góry na 100% bedzie oki.;-):-):tak::-);-) A tak wogóle to GRATULACJE.
 
reklama
Czesc :) Witam sie niesmialo, bo jeszcze nawet nie bylam u lekarza - wizyta dopiero w poneidzialek i oczywiscie radosc wymieszana ze stresem.. Mam 31 latek i to moja pierwsza ciaza. Pewnie suwaczek moze byc zle ustawiony, bo ciezko mi bylo wyliczyc nawet przyblizony termin porodu. Zawsze mialam baaardzo nieregularne cykle, nawet po 40 dni, a czasem i wiecej. 36 - 40 dni to ostatnio moja norma. W poneidzialek dowiem sie wiec szczegolow.
Nie sposob przeczytac ponad 100 stron, ale przeczytalam kilka ostatnich i teraz sie martwie. Tyle z Was ma problem z fasolkami, bardzo wspolczuje :( Jak ja bym chciala juz byc po poniedizalkowej wizycie i wiedziec, ze wszystkojest w porzadku !!!!
Pozdrawiam Was !
Witam serdecznie i gratuluję!! Na pewno na usg dokładnie się dowiesz, który to tydzień, a stres o zdrowie maluszka- no cóż, trzeba się przyzwyczaić, bo to nigdy nie przechodzi...
 
Do góry