reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

MY MAMY JUTRO WIZYTE KONTROLNA I SZCZEPIENIE :-)A DZIS WAZYLAM ARYANKA W APTECE I BYLO 8250KG ZOBACZYMY JUTRO CZY SIE SPRAWDZI:-) A JA WAZE 60KG POWRUCILAM DO SWOJEJ WAGI Z PRZED CIAZY :-)HURA UDALO SIE :-p
 
reklama
My ostatnie szczepienie mieliśmy 2 maja, a następne miało być w tym tygodniu. Ale przez to, że synek się rozchorował jest przesunięte na następny tydzień. Mam nadzieję, że Witkowi już nic nie wysłucha w tych jego drogach oddechowych :huh:
 
Moja Julcia była dzielna i nawet niezapłakała na szczepionce :-) mieży 68 cm i waży 6250:dry: troszke mało i martwie sie bo od ostatniej wizyty (6tyg) przytyła tylko 250gr:zawstydzona/y:
 
Dziś byliśmy u lekarza na szczepieniu i Mateuszek mierzy 68 cm a waży 7300 g. Od ostatniego szczepienia 1,5 m-ca temu ważył 7 kg...trochę martwi mnie że tak niewiele przybył na wadze...:confused:
 
Od pewnego momentu dzieci ponoć zaczynają mniej przybierać na wadze. Może to już nadszedł ten moment, skoro tyle dzieci ostatnio mniej przytyło.
 
powiem szczerze,ż nie wiem czy Roszko ostatnio przytył. Pewnie i tak waży prawie 9kg.:szok:Ostatno jak był ważony to ważył 8740g ( na początku czerwca);-)
W końcu musi przestać tak szybko na wadze przybierać.
z wykresu wynika,że jest najcięższy:confused:
 
reklama
a ja wciaz nie wiem gdzie zapisac dziecko do pediatry tu na slasku. I musze wyrobic ta cholerna karte wiec znow szczepienie sie opozni.
Tak czy siakbylam dzis tu na wiosce w srodku zdrowia
Zuzka wazy 7700!!!!! wyglada ze w miesiac przyyła 1,5 kg!!!!!!!!:baffled:
Mały łysy budda mi rośnie

bez karty też cię przyjmą ... wystarczy PESEL Zuzy :tak:
 
Do góry