reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Hej dziewczyny, u mnie mdłości nadal nie odpuszczają i coraz ciężej mi sie funkcjonuje w pracy i ledwo co wytrzymuje zwłaszcza w te upały tak naprawde jeszcze jakoś dałam radę powstrzymywać wymioty ale bywało naprawdę ciężko🙁 odliczam dni do urlopu. Wiecie moze jakbym poszła na l4 czy średnia jest liczona z 12 miesięcy czy z 3? Pytam poniewaz moje wypłaty sie bardzo między sobą różnią..
tez pytałam o to księgowej i z tego co mówiła to średnia z 12 miesięcy
 
reklama
Dziewczyny mające problem z tarczycą TSH 0.77 jest ok czy już za niskie ? Przed ciążą miałam 1.39
Miałam ta sama zagwozdke. Teraz mam jeszcze niższe niż Ty, lekarz powiedział ze jest Ok. Podobno pod koniec 1 trymestru może mocno spaść bo beta hcg przejmuje jakies tam funkcje które normalnie tsh pełni. Po 1 trymestrze powinno znowu rosnąć.
 
Dziewczyny chciałabym Was poinformować, że @olka11135 trafiła do szpitala i ma problemy z internetem. W sobotę miała imprezę gender reveal, od rana źle się czuła i bolał ją brzuch, ale tłumaczyła sobie, że to normalne, rozciąganie macicy itd. niestety podczas imprezy dostała mocnego krwawienia i wylądowała w szpitalu. Dziś napisała, że krwawienie ustało, lekarze nie wiedzą skąd się wzięło.
Dziecko cały czas żyje. Ma jakąś infekcje do tego jakby skurcze. Skróciła jej się szyjka, ale za wcześnie na pessar. Na razie musi tu leżeć i czekać 😔
tak coś czułam, że coś musiało się stać! @olka11135 trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze! Dzidziol dalej żyje i walczy to jest najważniejsze! ❤️
 
Dziewczyny chciałabym Was poinformować, że @olka11135 trafiła do szpitala i ma problemy z internetem. W sobotę miała imprezę gender reveal, od rana źle się czuła i bolał ją brzuch, ale tłumaczyła sobie, że to normalne, rozciąganie macicy itd. niestety podczas imprezy dostała mocnego krwawienia i wylądowała w szpitalu. Dziś napisała, że krwawienie ustało, lekarze nie wiedzą skąd się wzięło.
Dziecko cały czas żyje. Ma jakąś infekcje do tego jakby skurcze. Skróciła jej się szyjka, ale za wcześnie na pessar. Na razie musi tu leżeć i czekać 😔
Ściskamy ją mocno!!! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
 
Dziewczyny chciałabym Was poinformować, że @olka11135 trafiła do szpitala i ma problemy z internetem. W sobotę miała imprezę gender reveal, od rana źle się czuła i bolał ją brzuch, ale tłumaczyła sobie, że to normalne, rozciąganie macicy itd. niestety podczas imprezy dostała mocnego krwawienia i wylądowała w szpitalu. Dziś napisała, że krwawienie ustało, lekarze nie wiedzą skąd się wzięło.
Dziecko cały czas żyje. Ma jakąś infekcje do tego jakby skurcze. Skróciła jej się szyjka, ale za wcześnie na pessar. Na razie musi tu leżeć i czekać 😔
🥲🥲🥲 Dużo zdrowia dla Oli i dzieciaczka!!! Trzymam mocno kciuki, ze wszystko będzie dobrze!
 
reklama
Ja miałam dziś pierwsze usg prenatalne, trochę się uspokoiłam, dzidziol fikał, wszystko na swoim miejscu, przepływy w porządku, serduszko bije jak ma bić, przezierność też ok. W czwartek idę do ginekolog z certyfikatem, mam nadzieje ze to wszystko potwierdzi.
 
Do góry