reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Czytam od dłuższego czasu , a jakoś wstrzymałam się , ze przed napisaniem ... bo każdy dzień to strach był , żeby było tylko dobrze ... nie było łatwo mi zajść w ciąże , natomiast cud sie wydarzył - jestem w ciąży ❤️ i termin mam na 31.01.2024 , i jak mogę to chętnie tu do Was dołączę 🥹. Ściskam , i zdrówko wszystkim mamuśkom przesyłam 🍀.
 
Czytam od dłuższego czasu , a jakoś wstrzymałam się , ze przed napisaniem ... bo każdy dzień to strach był , żeby było tylko dobrze ... nie było łatwo mi zajść w ciąże , natomiast cud sie wydarzył - jestem w ciąży ❤️ i termin mam na 31.01.2024 , i jak mogę to chętnie tu do Was dołączę 🥹. Ściskam , i zdrówko wszystkim mamuśkom przesyłam 🍀.
Witamy 💕
 
Ja miałam dziś pierwsze usg prenatalne, trochę się uspokoiłam, dzidziol fikał, wszystko na swoim miejscu, przepływy w porządku, serduszko bije jak ma bić, przezierność też ok. W czwartek idę do ginekolog z certyfikatem, mam nadzieje ze to wszystko potwierdzi.

Super wieści 🧡
Ja dostałam taką informacje w pracy i podobno liczą się tez miesiące w których było się na zwolnieniu
Za to ja słyszałam, że liczy się średnią z ostatnich 12 miesięcy i to przed pójściem na zwolnienie lekarskie. Ale ile jest w tym prawdy to nie mam pojęcia...
Czytam od dłuższego czasu , a jakoś wstrzymałam się , ze przed napisaniem ... bo każdy dzień to strach był , żeby było tylko dobrze ... nie było łatwo mi zajść w ciąże , natomiast cud sie wydarzył - jestem w ciąży ❤️ i termin mam na 31.01.2024 , i jak mogę to chętnie tu do Was dołączę 🥹. Ściskam , i zdrówko wszystkim mamuśkom przesyłam 🍀.
Witamy, gratulacje ;)
 
Dziewczyny chciałabym Was poinformować, że @olka11135 trafiła do szpitala i ma problemy z internetem. W sobotę miała imprezę gender reveal, od rana źle się czuła i bolał ją brzuch, ale tłumaczyła sobie, że to normalne, rozciąganie macicy itd. niestety podczas imprezy dostała mocnego krwawienia i wylądowała w szpitalu. Dziś napisała, że krwawienie ustało, lekarze nie wiedzą skąd się wzięło.
Dziecko cały czas żyje. Ma jakąś infekcje do tego jakby skurcze. Skróciła jej się szyjka, ale za wcześnie na pessar. Na razie musi tu leżeć i czekać 😔
Najważniejsze, że dzidzius i mama walczą. Oby wszystko dobrze się skończyło! Trzymajcie się!
 
reklama
Ja właśnie dzisiaj zaczynam moje dwutygodniowe zwolnienie 😅
Ja właśnie dzisiaj zaczynam moje dwutygodniowe zwolnienie 😅
baaardzo zazdroszczę !!! 🙄🥹🥹🥹😀
Odpoczywaj ile się da ! :D
Ja mimo średniego samopoczucia jeszcze zasuwam !
Nie mam serca zostawiać dziewczyn w pracy w najgorętszym okresie i sezonie urlopowym.. poczekam aż się trochę uspokoi ;)
 
Do góry