reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
baaardzo zazdroszczę !!! 🙄🥹🥹🥹😀
Odpoczywaj ile się da ! :D
Ja mimo średniego samopoczucia jeszcze zasuwam !
Nie mam serca zostawiać dziewczyn w pracy w najgorętszym okresie i sezonie urlopowym.. poczekam aż się trochę uspokoi ;)
ja pracuje w gabinecie stomatologicznym więc codziennie przez pół dnia w maseczce i przyłbicy 🙈 ledwo oddychałam 😅 w sumie po odwołaniu pacjentów to nie odczują za bardzo mojej nieobecności 😅
 
baaardzo zazdroszczę !!! 🙄🥹🥹🥹😀
Odpoczywaj ile się da ! :D
Ja mimo średniego samopoczucia jeszcze zasuwam !
Nie mam serca zostawiać dziewczyn w pracy w najgorętszym okresie i sezonie urlopowym.. poczekam aż się trochę uspokoi ;)
Też chciałam być fair i wróciłam z oddelegowania na sezon urlopowy do siebie, ale już po pierwszym tygodniu widzę, że na takich obrotach nie dam rady... więc żeby nie iść na l4 jeszcze poproszę o ponowne oddelegowanie -tam gdzie dużo spokojniej. Jak się nie zgodzą to pozostaje zwolnienie.... także ty też jak masz się męczyć to przemysl - wy jesteście teraz najważniejsi, w pracy się nie zawali!
 
Hej dziewczyny, czy używa któraś z Was domowy doppler juz na 'naszym' etapie? Strasznie chciałabym wiedzieć czy u dzidzi wsio ok a USG i prenatalne dopiero za 10 dni.
 
reklama
Hej dziewczyny, czy używa któraś z Was domowy doppler juz na 'naszym' etapie? Strasznie chciałabym wiedzieć czy u dzidzi wsio ok a USG i prenatalne dopiero za 10 dni.
mi się wczoraj udało złapać. Czasem czuję takie pykanie w poprzedniej ciąży ruch poczułam jakoś w 15 tyg ciekawe kiedy teraz
 
Do góry