reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Witam. Ola bardzo proszę wpisz mnie proszę 20.06 prenatalne, a 24.06 kolejna wizyta. Termin zostaje 01.01. Wiem mało się tu udzielam ale czytam regularnie. Powiem wam że chyba że względu na wiek(40) jestem pełna obaw. Urodziłam troje zdrowych dzieci dawno temu, a teraz głowa pełna różnych myśli. Dobrze że jeszcze pracuje bo już wogóle bym zwariowała. Może po prenatalnych będzie lepiej z moją psychiką.
 
W teorii od 11 tygodnia ciąży można na USG próbować określić płeć na podstawie wyrostka płciowego (nub). Trzeba mieć jednak świadomość że czasem to się nie sprawdzi 😉

My się tak szybko nie dowiemy. Jak dostanę wyniki to otoworzy je moja przyjaciółka da mi tylko znać czy bobas zdrowy. A płeć poznamy na imprezie gender reveal która mamy 24.06 😉
 
W teorii od 11 tygodnia ciąży można na USG próbować określić płeć na podstawie wyrostka płciowego (nub). Trzeba mieć jednak świadomość że czasem to się nie sprawdzi 😉

My się tak szybko nie dowiemy. Jak dostanę wyniki to otoworzy je moja przyjaciółka da mi tylko znać czy bobas zdrowy. A płeć poznamy na imprezie gender reveal która mamy 24.06 😉
Rzeczywiście z synem w 12 tygodniu lekarz próbował się dopatrzyć płci ale spał odwrócony i nie reagował na pobudki:) strasznie szybko ten czas leci i może to glupie ale nie do końca dociera do mnie że jestem w ciąży :D
 
Mam straszny kwas w pracy. Powiedziałam pracodawcy o ciąży. Jeszcze niedawno były żarty że kto idzie na macierzyński że tyle nas jest co powinny już iść itp. A jak przyszło co do czego to jestem niezastąpiona jest wręcz wściekły. Dziś cały dzień nerwów. W pierwszej ciąży było to samo zostawiłam syna z nianią jak miał 10 miesięcy i jeszcze na macierzyńskim często pracowałam z domu na ile się dało. Teraz planuje męża wysłać na wychowawczy bo pracę i płace ma do kitu. Chyba ta cała prorodzinna polityka nie wiele da bo co z tego że dostaniemy ileś tam plus jak możemy stracić pracę.
 
Hej, ja jutro wizytę mam na 8.20 jestem bardzo ciekawa jej, to wizyta na NFZ w teorii w piątek mam umówiona prywatna w razie W 😁 ale zobaczymy, nie nastawiam się ani w jedno ani w drugie.
Po wizycie od razu lecę na pazy także dam znać w między czasie, btw. Jakieś pomysły na paznokcie? U mnie pustka, szukam jakiś inspiracji ale nie wiem sama czego chce :p
Pozatym mało się odzywam ale w dzień nie mam czasu za bardzo a wieczorem okropnie się czuje, mam straszne mdłości I zgage i chodzę spać bardzo szybko.. ale czytam Was w miarę na bieżąco:)
 
W teorii od 11 tygodnia ciąży można na USG próbować określić płeć na podstawie wyrostka płciowego (nub). Trzeba mieć jednak świadomość że czasem to się nie sprawdzi 😉

My się tak szybko nie dowiemy. Jak dostanę wyniki to otoworzy je moja przyjaciółka da mi tylko znać czy bobas zdrowy. A płeć poznamy na imprezie gender reveal która mamy 24.06 😉
Fajnie, ja też planuje taka imprezę, tylko że tak kameralnie, w gronie najbliższych i zamówić tort z wypełnieniem w "kolorze plci" albo coś w tym stylu :p
 
Hej, ja jutro wizytę mam na 8.20 jestem bardzo ciekawa jej, to wizyta na NFZ w teorii w piątek mam umówiona prywatna w razie W 😁 ale zobaczymy, nie nastawiam się ani w jedno ani w drugie.
Po wizycie od razu lecę na pazy także dam znać w między czasie, btw. Jakieś pomysły na paznokcie? U mnie pustka, szukam jakiś inspiracji ale nie wiem sama czego chce :p
Pozatym mało się odzywam ale w dzień nie mam czasu za bardzo a wieczorem okropnie się czuje, mam straszne mdłości I zgage i chodzę spać bardzo szybko.. ale czytam Was w miarę na bieżąco:)
Ja ostatnio non stop nosze takie 😅
 

Załączniki

  • IMG_4063.jpeg
    IMG_4063.jpeg
    96,7 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Do góry