reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Dzięki za słowa otuchy! No mam nadzieje ze będzie lepiej, kaszel nadal mnie męczy ze po nocach nie śpię i ciągną więzadła macicy muszę specjalne pozycje przybierać jak kaszle...
Jeśli to infekcja bakteryjną to antybiotyk ratuje wam obojgu życie ! Ta grupa antybiotyków jest bezpieczna w ciąży.
Na kaszel polecam wodę/herbatę z łyżeczka miodu zwłaszcza na noc-dziala przeciwkaszlowo, nebulizacja z soli fizjologicznej :)
 
reklama
Hejka dziewczyny 😉 powiem wam że w tej ciąży czuje się znacznie lepiej niż w przy córce, wtedy czułam się jakby walec po mnie przejechał a teraz jest o niebo lepiej, mam mdłości ale to uczucie jest takie inne hmm.. tak jakby ściskało mnie w żołądku ale jest to do zniesienia. Jedynie to apetytu już nie mam aż takiego wielkiego. Nie mogę patrzeć na wędliny i ser żółty jem raczej rzeczy konsystencji papkowatej heh łatwiej przez gardło przechodzi 😂 nie jest źle za to spać chodzę późno, wcześniej mogłabym spać i spać a teraz jest ok. Troszeczkę mnie to stresuje bo nie czuje się aż tak bardzo ciążowo. Brzuch mi trochę wywaliło ale tego się spodziewałam bo jestem bardzo szczupłą osobą i to 2 ciąża więc miałam świadomość że teraz może być bardziej widoczny brzuch. Z jednej strony cieszę się że dobrze się czuje a z drugiej strony się martwię😔 ale wolę trzymać się myśli że wszystko jest i będzie dobrze ❤️ A i dowiedziałam się że moja przyjaciółka z dzieciństwa też jest w ciąży i też ma termin na styczeń 🥰 jak się o tym dowiedziałam to jakoś tak mi lepiej się robi z myślą że ona i ja jesteśmy na tym samym etapie życia hehe.
 
Ja już po. I moje sny były prorocze. Będzie chłopiec. Wszystko jest ok. Kość nosowa i przezierności karkowa w normie a oto pamiątkowe zdjęcia. Tylko datę wczorajsza wpisal.
 

Załączniki

  • aec3aef6-bd97-413a-9a8c-f3bcd129fad8.jpeg
    aec3aef6-bd97-413a-9a8c-f3bcd129fad8.jpeg
    40,8 KB · Wyświetleń: 140
  • 892a589a-1733-44ca-98bf-d460c3572454.jpeg
    892a589a-1733-44ca-98bf-d460c3572454.jpeg
    35,4 KB · Wyświetleń: 145
  • 7aded7d9-4ee8-4899-8bfb-74f431c7a306.jpeg
    7aded7d9-4ee8-4899-8bfb-74f431c7a306.jpeg
    34,2 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Do góry