reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja dzisiaj już po wizycie :)
Wszystko w porządku. Dzidzia rośnie, serduszko bije jak dzwon, wszystko jest tak jak powinno na tym etapie. Niesamowite było oglądać jak macha tymi śmiesznymi, malutkimi łapkami :)
Pozdrawiamy wszystkie ciotki :)

Zobacz załącznik 1535418
Na tym zdjeciu wyglada już jak 2kg bobas😄 cudny, cieszę się ze u Was wszystko Ok♥️
 
reklama
Ja mam taki bardziej spuchnięty dół brzucha, plus to ze ja jestem cały czas głodna i jem dużo więcej wiec/mniej się ruszam wiec się oponka odkłada. Myśle ze bardziej oponkę widać niż cokolwiek innego🤣
 
Ale w temacie powiększania się. Ja z tych malopiersiastych i mnie już piersi sporo się powiększyły. Czuje ze to czas żeby zacząć stosować jakies preparaty na rozstępy. Macie coś do polecenia? Dziewczyny które już były w ciąży albo po prostu maja dobrze zbadany rynek takich preparatów:)
 
Hej 🙂 mam do Was pytanie czy widać Wam już brzuszek? 🙂 w pierwszej ciąży na tym etapie nie miałam wogóle a teraz już go ewidentnie widzę 😁
Jak narazie moja mała oponka, która była na dole brzucha mam wrażenie, że się nieco powiększyła 😅 ale to dopiero 8 tc co prawda to moja druga ciąża, jednak nie oczekuje za dużo bo pierwsze skończyła się w 8+2 tc 😅🫣
 
Jak tam u Was i Waszych maluszków drogie mamy? ❤️

U mnie przygoda z cukrzycą ciążową i glukometrem się już trochę rozkręca 😅 Z każdym dniem nabieramy tempa i próbujemy wymyślać jedzonko 🤭 Powiedzcie mi proszę bo jestem mega ciekawa- jak macie coś do załatwienia a czujecie się kiepsko, mówicie o ciąży, żeby np. pójść z pierwszeństwem?
Miałam straszną akcje w Aptece, a brzuszka jeszcze nie widać, żeby stwierdzić ciąże „na pierwszy rzut oka” …
 
Ale w temacie powiększania się. Ja z tych malopiersiastych i mnie już piersi sporo się powiększyły. Czuje ze to czas żeby zacząć stosować jakies preparaty na rozstępy. Macie coś do polecenia? Dziewczyny które już były w ciąży albo po prostu maja dobrze zbadany rynek takich preparatów:)
Ja w pierwszej ciąży używałam musteli potem lieraca i na brzuchu zero rozstępów. Pojawiło się kilka na piersiach i boczkach ale tyłam z zastraszającym tempie z 50 kg wyjściowych do 72 finalnie więc rozstępy miały się prawo pojawić.
 
Witajcie dziewczyny.
Z wielkim zrzuconym kamieniem z serca po dzisiejszej wizycie potwierdzającej ciążę a zarazem że wszystko jest ok chciałabym do Was dołączyć. :)

Moj termin to 20 stycznia.

To moja druga ciaza. Rok temu miałam cesarskie cięcie jednak zostałam mama mojego aniołka za którym wciąż bardzo tęsknię a aktualna ciąża jest moim największym spełnieniem marzeń a zarazem największym strachem ze względu na kopniaki jakie dostałam od losu rok temu.

Po naszej tragedii musieliśmy zmienić swoje otoczenie i zdecydowaliśmy się na wyprowadzkę do Niemiec.

Widziałam już post jednej mamusi zza granicy, można wiedzieć z jakiego kraju jesteś?

Są tu jeszcze jakieś mamy z innych państw? :)


Trzymam kciuki za Wasze powiększające się brzuchy i fasolki.
 
reklama
Do góry