reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Dziewczyny, czy ciężarna może pić przefiltrowaną wodę z kranu?
Chodzi mi o filtry Dafi.
U mnie taki syf woda z kranu, że bez ciąży też nie piję 😅
Piękny 🤩
Ja już mam wyniki badań, wszystko w normie, niekiedy lekkie odchyly ale raczej mało istotne i np. delikatnie zawyzone pH moczu, to się raczej nie martwię:D resztę zostawię dla lekarza do interpretacji.. A mam pytanie czy bylyscie/miałyście zalecenie aby umówić się do stomatologa?
Ja zrobiłam w zasadzie wszystko przed ciążą
Moja niunia ma już prawie 4 cm i wszystko w porządku 😊 Ma już nawet paluszki u rączek i stópek i jest bardzo ruchliwa 😊 Prenatalne 15.06 oby było wszystko dobrze 😊
Wow 🤩
To teraz ja zdam relacje z wizyty 😁 zniekształcony pęcherzyk zniknął, a serduszka jeszcze nie ma, okazuje się, że cykl mi się przesunął o dwa tygodnie, a dokładnie tak samo miałam przy poprzedniej ciąży, więc mój termin jednak nie jest styczniowy, teraz mi wypada 10.02, ale jakoś tak już się przyzwyczaiłam do myśli, że jestem styczniówką 😅 i teraz nie wiem czy mogę z wami tutaj zostać?
Oczywiście 💚 są szanse, że i tak urodzisz w styczniu 😉
 
reklama
Hej, dziewczyny :) u mnie dziś wg moich obliczeń 6+1. Mam jakąś obsesję, że coś jest nie tak, bo nie mam specjalnych objawów, poza bólem piersi i sennością, ale senna to ja jestem całe życie 🙃
Wczoraj poszłam na betę, ale wszystko pięknie przyrasta. 26.05 było 4405, a wczoraj 1.06 34 437. Wizytę mam w poniedziałek
Nie wiem jak ja się doczekam. Wam też towarzyszy nieustanne zmartwienie o maleństwo? 🤯
 
no to ci zazdroszczę ja wszystko prywatnie robiłam u mnie na ginekologa na NFZ baaardzo długo się czeka 😔

Ja mam z pracy pakiet w lux med więc tam też mam za darmo.
Ale na NFZ też nie czekałam jakoś mega długo bo po pierwsze polskie prawo gwarantuje każdej ciężarnej wizytę u każdego specjalisty w przeciągu 7 dni roboczych. A po drugie ja prowadzę ciążę w przychodniach przyszpitalnych w razie W. Czuję się bezpieczniej gdyby coś tfu, tfu poszło nie tak
 
Hej, dziewczyny :) u mnie dziś wg moich obliczeń 6+1. Mam jakąś obsesję, że coś jest nie tak, bo nie mam specjalnych objawów, poza bólem piersi i sennością, ale senna to ja jestem całe życie 🙃
Wczoraj poszłam na betę, ale wszystko pięknie przyrasta. 26.05 było 4405, a wczoraj 1.06 34 437. Wizytę mam w poniedziałek
Nie wiem jak ja się doczekam. Wam też towarzyszy nieustanne zmartwienie o maleństwo? 🤯
Spokojnie, w pierwszej ciąży w I trymestrze jedynymi moimi objawami było zmęczenie i ból podbrzusza, ciąża przebiegła wręcz książkowo, a córka się urodziła zdrowa ❤️ beta bardzo ładnie ci przyrasta, więc moim zdaniem nie masz co się martwić na zapas 😁
 
reklama
Do góry