reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Boze, dopiero 13... jeszcze 4,5h...

Wydeło mnie cholernie, nie wiem, czy to od progesteronu, czy co... P juz się śmieje, że może strzelił bliźniaki 🤣🤣

Ja na ten moment nie biorę żadnych leków poza magnezem, probiotykami i typowymi suplementami dla ciężarnych a i tak mam zaparcia i wzdęcia. Bardzo chciałam bliźniaki, ale jest jeden pęcherzyk, jeden zarodek więc cieszę się z tego co mam 😊
 
reklama
Ja na ten moment nie biorę żadnych leków poza magnezem, probiotykami i typowymi suplementami dla ciężarnych a i tak mam zaparcia i wzdęcia. Bardzo chciałam bliźniaki, ale jest jeden pęcherzyk, jeden zarodek więc cieszę się z tego co mam 😊


no ja musze ten progesteron, bo zaczelam w 10DC i kazala mi moja brać do konca 12 tygodnia ciąży...
Nie mam zaparc, zastojow ani nic. Po prostu wywalilo mi tak beben, jakby naprawdę tam siedzialo ze 3 czlowiekow...
Mdłości tylko na pusty żołądek albo jak nie zjem na czas...
Mama tez mowi ze wydeta jestem.... no ale co sie dziwic... to moja 3 ciąża
 
no ja musze ten progesteron, bo zaczelam w 10DC i kazala mi moja brać do konca 12 tygodnia ciąży...
Nie mam zaparc, zastojow ani nic. Po prostu wywalilo mi tak beben, jakby naprawdę tam siedzialo ze 3 czlowiekow...
Mdłości tylko na pusty żołądek albo jak nie zjem na czas...
Mama tez mowi ze wydeta jestem.... no ale co sie dziwic... to moja 3 ciąża

U mnie 4 plus swego czasu zrzucone prawie 70kg więc co ma wisieć to wisi 🙈
 
Jeśli chodzi o płeć to przez to że mam już chlopca wszyscy obstawiają dziewczynę:D z synem od razu czułam że będzie to męski potomek teraz mam tak samo i myślę że będzie to drugi kawaler. Poprzednia ciąża była dla mnie bardzo łaskawa ( no może prócz mega wzdęć oraz zgagi ) mam nadzieję że teraz będzie tak samo. Nie mogę przejść w tryb matka zwolnij trochę i odpocznij bo jak nie praca to obowiązki domowe i synek. Dziewczyny powiedzcie jak to jest jak pojawia się drugie dziecko? Wiadomo człowiek już doświadczony wie co i jak ale jak ogarnąć starsze i młodsze żeby nie paść na twarz ?
 
no ja musze ten progesteron, bo zaczelam w 10DC i kazala mi moja brać do konca 12 tygodnia ciąży...
Nie mam zaparc, zastojow ani nic. Po prostu wywalilo mi tak beben, jakby naprawdę tam siedzialo ze 3 czlowiekow...
Mdłości tylko na pusty żołądek albo jak nie zjem na czas...
Mama tez mowi ze wydeta jestem.... no ale co sie dziwic... to moja 3 ciąża
Ej ja To samo jak bebech wywalę to wyglądam na 6 miesiac beż kitu. No miss szczupłości nie jestem ale do tej pory nadwagi niby nie miałam.
 
Jeśli chodzi o płeć to przez to że mam już chlopca wszyscy obstawiają dziewczynę:D z synem od razu czułam że będzie to męski potomek teraz mam tak samo i myślę że będzie to drugi kawaler. Poprzednia ciąża była dla mnie bardzo łaskawa ( no może prócz mega wzdęć oraz zgagi ) mam nadzieję że teraz będzie tak samo. Nie mogę przejść w tryb matka zwolnij trochę i odpocznij bo jak nie praca to obowiązki domowe i synek. Dziewczyny powiedzcie jak to jest jak pojawia się drugie dziecko? Wiadomo człowiek już doświadczony wie co i jak ale jak ogarnąć starsze i młodsze żeby nie paść na twarz ?

Ja jestem leniwa. Karmie piersią. Śpię z dzieckiem. Noszę w chuscie.
 
Ja jestem mamą chłopca i chciałabym drugiego chłopca i czuję, że będzie chłopiec 🙂 jako bracia myślę, że będą mieli więcej wspólnych tematów i poza tym, królowa może być tylko jedna 😂😂

W ogóle mam wrażenie, że albo się spasłam, albo mi już brzuch ciążowy się wysadził 😂😂😂🙈 luuudzie a dopiero jutro kończę 7 tc i zaczynam 8 🙃
 
Ja mam synka i właściwie obojętne mi kto tam będzie drugi. Myślę,że fajnie będzie patrzeć na chłopięce zabawy, chłopcy mają lżej w życiu i ogólnie mam wrażenie, że są bardziej bezproblemowi i mniej humorzasci ale też chciałabym doświadczyć bycia mamą dziewczynki - pleść warkocze i wybierać słodkie sukienki 🤪
 
A tak wybiegając troszkę w przyszłośc, skoro tak tu sobie gawedzimy- jaka płeć Wam się marzy? Jeśli pierwsze to pewnie beż różnicy? No że przede wszystkim zdrowe to wiem 😊co do mamus po raz drugi lub więcej, czy wasze objawy się różnią od poprzednich ciąż? Ja mam w domu uroczego chlopaka lat 3i8. Świetnie jakby dołączyła siostra, ale on mówi że chce blata. A i do chłopca nawet miałabym już imię, a do dziewuchy w ogóle. Moje objawy na tą chwilę są jakby łagodniejsze niż z synem.
To moja druga ciąża, obecnie 6+6.
Na ten moment objawy zdecydowanie łagodniejsze (mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma 🙈). Jestem ciągle głodna, rano lekko mnie muli, ale do momentu, aż coś zjem. Wieczorem podobne, plus totalny brak energii. W pierwszej ciąży były sporadyczne wymioty, ciągle mdłości, a po 18 już odpadłam. Do tego stopnia, że prysznic brałam na siedząco z długimi przerwami 😝
Pierwsza córka. Jeśli chodzi o płeć, to teraz cierpliwie czekam i co będzie to będzie 🙂 w pierwszej ciąży, bardziej to przeżywałam.
 
reklama
Ja jestem mamą chłopca i chciałabym drugiego chłopca i czuję, że będzie chłopiec 🙂 jako bracia myślę, że będą mieli więcej wspólnych tematów i poza tym, królowa może być tylko jedna 😂😂

W ogóle mam wrażenie, że albo się spasłam, albo mi już brzuch ciążowy się wysadził 😂😂😂🙈 luuudzie a dopiero jutro kończę 7 tc i zaczynam 8 🙃
Co do brzucha też mam takie wrażenie 🙈 od kilku dni wszystkie leginsy mnie uwierają w pasie i mam wrażenie, że brzuch coraz większy 😝 już unikam obcisłych bluzek, bo wyglądam "jak w ciąży" 😂
 
Do góry