reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

A tak wybiegając troszkę w przyszłośc, skoro tak tu sobie gawedzimy- jaka płeć Wam się marzy? Jeśli pierwsze to pewnie beż różnicy? No że przede wszystkim zdrowe to wiem 😊co do mamus po raz drugi lub więcej, czy wasze objawy się różnią od poprzednich ciąż? Ja mam w domu uroczego chlopaka lat 3i8. Świetnie jakby dołączyła siostra, ale on mówi że chce blata. A i do chłopca nawet miałabym już imię, a do dziewuchy w ogóle. Moje objawy na tą chwilę są jakby łagodniejsze niż z synem.
Hahaha u mnie mąż z przyjacielem długoletnim bo od 1 klasy podstawówki wymarzyli sobie żeby było dwóch chłopaków. Narzeczona przyjaciela jest w 22 tc i aktualnie ma chłopaka pod serduchem- ja teraz byłabym w 24tc z poronionej ciąży, ale takie życie.. Aktualnie zamiast 24tc jest 5+3 i mam nadzieje, że to dzieciątko będzie rosło zdrowe. Mam jednak cichą nadzieje, na dziewczynkę 🙈❤️
 
reklama
A tak wybiegając troszkę w przyszłośc, skoro tak tu sobie gawedzimy- jaka płeć Wam się marzy? Jeśli pierwsze to pewnie beż różnicy? No że przede wszystkim zdrowe to wiem 😊co do mamus po raz drugi lub więcej, czy wasze objawy się różnią od poprzednich ciąż? Ja mam w domu uroczego chlopaka lat 3i8. Świetnie jakby dołączyła siostra, ale on mówi że chce blata. A i do chłopca nawet miałabym już imię, a do dziewuchy w ogóle. Moje objawy na tą chwilę są jakby łagodniejsze niż z synem.
Ja mam 3dzieci ta ciaza łudząco przypomina ciążę poprzednia z córką tzn od samego początku potworne mdłości duży spadek wagi i zawroty głowy. Ja wkoncu odzyskałam tel bo od piątku był w naprawie. Od soboty zaczęła znów smakować mi kawa Jacobs milka. Jutro zaczynam 9 tyg ciąży. Na mdłości pomaga mi xonvea biore dwie na noc i 1 rano i jest do przeżycia. Mdłości przychodzą falami napewno jest lepiej niż dwa tyg temu. Waga poleciała w dół. Z 56 kg na 48 kg przy wzroście 160. Wczoraj mnie trochę pobolewal brzuch i głowa ale chyba się przeciazylam bo sadzilam 50 szt sadzonek truskawek.
 
Dziewczyny proszę o poradę. W piątek wizyta, był to 5tyg i 4 dzień widoczny jedynie pęcherzyk bez zarodka. Kolejna wizyta 7 dni później. Czy jest szansa, że zarodek się pojawi? Macie jakieś doświadczenie?
 
elo melo, 3,2,0 :)

Dzisiaj u mnie 4T4D wg ostatniego krwawienia. Możliwe, że jestem tydzień do przodu, czyli 5T4D... Dzisiaj o 17.40 wizyta. Cykam się strasznie...
 
Dziewczyny proszę o poradę. W piątek wizyta, był to 5tyg i 4 dzień widoczny jedynie pęcherzyk bez zarodka. Kolejna wizyta 7 dni później. Czy jest szansa, że zarodek się pojawi? Macie jakieś doświadczenie?
Oczywiście, w 5TC z pierwszym synem widziałam tylko pęcherzyk i ziarenko ryżu. 2 tyg później już było serduszko. Spokojnie, trzeba czekać :)
 
Dziewczyny! Mój P oszalał. Wczoraj powiedział, że chyba się hajtniemy!
Ja pierdziele, nie, to nie oświadczyny ani nic... wiadomo... Ja już mam za sobą 12 letnie małżeństwo... Czy chcę kolejnego? nie wiem... czy to coś zmienia między nami? Nie... nie wiem co mysleć....
 
A tak wybiegając troszkę w przyszłośc, skoro tak tu sobie gawedzimy- jaka płeć Wam się marzy? Jeśli pierwsze to pewnie beż różnicy? No że przede wszystkim zdrowe to wiem 😊co do mamus po raz drugi lub więcej, czy wasze objawy się różnią od poprzednich ciąż? Ja mam w domu uroczego chlopaka lat 3i8. Świetnie jakby dołączyła siostra, ale on mówi że chce blata. A i do chłopca nawet miałabym już imię, a do dziewuchy w ogóle. Moje objawy na tą chwilę są jakby łagodniejsze niż z synem.

mam w domu 13 i 10 latka... ja chce cipeczke, ale moj partner syna, bo on nie ma dzieci wiec wiecie jak jest....
Drzewo, dom i syn... grrr
 
Dziewczyny proszę o poradę. W piątek wizyta, był to 5tyg i 4 dzień widoczny jedynie pęcherzyk bez zarodka. Kolejna wizyta 7 dni później. Czy jest szansa, że zarodek się pojawi? Macie jakieś doświadczenie?

Jakiej wielkości był pęcherzyk?
Czy masz nadwagę/otyłość?
 
Dziewczyny! Mój P oszalał. Wczoraj powiedział, że chyba się hajtniemy!
Ja pierdziele, nie, to nie oświadczyny ani nic... wiadomo... Ja już mam za sobą 12 letnie małżeństwo... Czy chcę kolejnego? nie wiem... czy to coś zmienia między nami? Nie... nie wiem co mysleć....

Ja mimo określania mojego partnera jako mąż nie jesteśmy małżeństwem. Mamy prawie 15 lat stażu. Dwoje całkiem dużych dzieci. Mój partner oświadczał się już wiele razy. A mi szkoda kasy. A jak mam brać skromny ślub to mi się nie chce 🙈🤣
 
reklama
Do góry