reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny mam pytanie z cyklu: zakładam ze to mity i legendy, ale wole się upewnić;) czy Są jakies przeciwwskazania do farbowania włosów w pierwszym trymestrze? Czytałam gdzieś takie teorie, ale jakoś nie wyobrazam sobie jak by to miało zaszkodzić…
 
Dziewczyny mam pytanie z cyklu: zakładam ze to mity i legendy, ale wole się upewnić;) czy Są jakies przeciwwskazania do farbowania włosów w pierwszym trymestrze? Czytałam gdzieś takie teorie, ale jakoś nie wyobrazam sobie jak by to miało zaszkodzić…

W dzisiejszych czasach nie ma
 
Dziewczyny mam pytanie z cyklu: zakładam ze to mity i legendy, ale wole się upewnić;) czy Są jakies przeciwwskazania do farbowania włosów w pierwszym trymestrze? Czytałam gdzieś takie teorie, ale jakoś nie wyobrazam sobie jak by to miało zaszkodzić…

Mi się wydaje że to o ten ewentualny amoniak chodzi żeby się go nie nawdychać i o ewentualną reakcję alergiczną, która się może pojawić, więc zalecają próby.
A tak na logikę to przecież włosy zmieniają kolor, a farba nie przenika do krwi🤓
 
Hej dziewczyny, jestem umówiona na wizytę 23.05 tylko tak strasznie nie mogę się jej doczekać i zastanawiam się czy nie przełożyć jej na czwartek 18.05, wtedy według OM bedzie 6+4 z tym, że chciałabym już zobaczyć serduszko n tej wizycie. Może głupie to jest, ale na prawdę aż mnie nosi aby to zrobić. Co myślicie? Czy jest szansa że tak zrobię i zobaczę serduszko?
 
Hej dziewczyny, jestem umówiona na wizytę 23.05 tylko tak strasznie nie mogę się jej doczekać i zastanawiam się czy nie przełożyć jej na czwartek 18.05, wtedy według OM bedzie 6+4 z tym, że chciałabym już zobaczyć serduszko n tej wizycie. Może głupie to jest, ale na prawdę aż mnie nosi aby to zrobić. Co myślicie? Czy jest szansa że tak zrobię i zobaczę serduszko?

Ogólnie powinno już być - jeżeli jesteś pewna co do owulacji to spokojnie możesz iść wcześniej
 
Hej dziewczyny, jestem umówiona na wizytę 23.05 tylko tak strasznie nie mogę się jej doczekać i zastanawiam się czy nie przełożyć jej na czwartek 18.05, wtedy według OM bedzie 6+4 z tym, że chciałabym już zobaczyć serduszko n tej wizycie. Może głupie to jest, ale na prawdę aż mnie nosi aby to zrobić. Co myślicie? Czy jest szansa że tak zrobię i zobaczę serduszko?
Tak, w 6+4 powinno być już serduszko
 
reklama
Do góry